Profile cover photo
Profile photo
Marcin Bielak
89 followers
89 followers
About
Marcin's interests
View all
Marcin's posts

Post has attachment

Post has attachment
Zainspirowany pradawną słowiańską kulturą Vinča (ok. 4500 lat p.n.e.)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kultura_Vin%C4%8Da

zrobiłem swoją interpretację twarzy posągu z tamtej epoki używając Blenedera. Używałem narzędzia do rzeźby 3D zwanego "Sculpt tool" - polecam, bo jest bardzo poręczne w modelowaniu nietrywialnych obiektów.

Photo

Post has attachment

Post has attachment
Narysowałem przy pomocy darmowego modelera 3D "Blender" takie oto wspomnienia z końcówki roku 2016.
Photo

Post has attachment
Kiedy człowiek potrzebuje zabrać dużą walizę z rowerem na wakacje i rozmawia sobie ze znajomymi, różne koncepty przychodzą do głowy ... np: "pojedź dzień wcześniej na dworzec PKP i zostaw walizę w schowku, wówczas przyczepka okaże się zbędna". Byłoby fajnie, gdybym w miejscu docelowym miał dworzec ze schowkiem ~500 m od noclegu, wówczas byłaby to dość praktyczna rada.
Tymczasem mam nowy koncept, który czeka na konsultację ze spawaczem :-) i mam nadzieję, że zdążą dotrzeć do mnie koła 16" do czasu realizacji zamówienia na ramę ...
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Pomyślałem, że fajnie byłoby zaprojektować przyczepkę, aby podwozić sobie na pociąg walizkę rowerkiem ... i oto efekt renderingu pierwszej wersji przyczepki rowerowej umożliwiającej transport dużych walizek podróżnych :-) Szukam chętnych do realizacji projektu.
Photo

Post has attachment
Nie łatwo w tych czasach zrobić badania nad GMO (Monsanto chce kontrolować nawet badania międzynarodowe!!!) ... baaaaaardzo zaskakujące są wyniki tych badań !

Post has attachment
Co należy zrobić, aby przejąć Państwo ? ... jakie ciekawe fakty, które mają szanse w niektórych środowiskach się urzeczywistnić. 

Post has attachment
Na prawdę przykro mi się zrobiło, w momencie kiedy przeczytałem ten tekst po raz pierwszy: 
http://racjonalista.tv/kosciol-rzymskokatolicki-historia-zmian-doktrynalnych/

Polecam zapoznać się wszystkim, którzy jeszcze praktycznie kultywują ten agresywnie rozwijający się i najstarszy interes na ziemi.

Oto cytuję fakt, który określa najbardziej trafnie działania organizacji zwanej kościołem:

391 r. W Aleksandrii w największej na Ziemi bibliotece, w której od stuleci przechowywano około 700 000 starożytnych zwojów, katolicy spalili `niechrześcijańskie’ pisma i księgi. Wkrótce zamknięto starożytne akademie, skończyło się nauczanie kogokolwiek poza murami kościołów. Zastój spowodowany działaniami świętego kościoła zahamował rozwój cywilizacji i opóźnił postęp naukowy o tysiąc pięćset lat 
Wait while more posts are being loaded