Profile cover photo
Profile photo
25h8 Business
2 followers -
Global network for business development
Global network for business development

2 followers
About
Posts

Post has attachment
До кінця цього року потрібно імплементувати в українське законодавство відразу 8 кроків BEPS: Base Erosion and Profit Shifting - план з протидії розмивання бази оподаткування та виведення прибутку з-під оподаткування.

Детальніше👉25h8.blog/post/232
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
#25h8 #бизнесновости #бизнес #торговля #аукцион #Prozorro #тендер
За статистикою, близько 40% українців не знають, скільки вони сплачують податків.
Команда 25h8 розібралась в цьому питання і готова здивувати вас невтішними результатами.

Детальніше - https://25h8.blog/post/173
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Як і зазвичай, ми слідкуємо, аналізуємо, робимо висновки та ділимось з вами корисними публікаціями, все для підприємців та розвитку їх бізнесу. Команда 25h8 підготувала десять трендів e-commerce в 2018 році, якими варто керуватись, щоб збільшити продажі в онлайні та оффлайні.

Що же зараз відбувається на ринку, які експертні прогнози на майбутне?

Як показують дослідження американського digital-агентства Absolunet, в 2018 році 56% покупок відбуваються завдяки...

Детальніше за посиланням 👉 https://25h8.blog/post/168
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Уже навесні українці отримають всі переваги основного в світі стандарту мобільного зв’язку - 4G.
Які переваги отримає бізнес ?
Читайте за посиланням - http://bit.ly/2Fxtl2n
25h8.com
25h8.com
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Моніторинг банківських вподобань.
Кому видають кредити в 2018 році?

За відсутності налагодженої фінансової системи власникам малого бізнесу доводиться розраховувати тільки на особисті заощадження або внутрішні ресурси, якщо вони хочуть інвестувати або розвивати бізнес. Такі недоліки розвитку фінансових ринків особливо сильно позначаються на можливості росту мікро і малих підприємств у яких для отримання кредиту немає ні забезпечення, ні кредитної історії, ні зв'язків, що затримує їх розвиток і породжує стійку нерівність.

На щастя, українські банки почали частіше кредитувати малі та середні підприємства, пояснюючи це їх більшою надійністю, на відміну від великого бізнесу. У минулому році цій категорії позичальників було видано на 7% більше кредитів, ніж роком раніше.

Згідно з результатами опитування всіх українських банків, 72% з них планують кредитувати малий і середній бізнес. І тільки 52% заявили про бажання кредитувати великі підприємства. З точки зору статистики малий і середній бізнес набагато більш надійний позичальник - це сімейна справа, яку власники не хочуть втрачати. Банкіри відзначають, що представники цієї категорії бізнесу швидше прийдуть і домовляться з банком, якщо у них виникнуть проблеми, ніж почнуть судитися, ухилятися від своїх зобов’язань, займатися корупцією, як це роблять у великому бізнесі.

Якщо говорити про проблемні компанії, які не виплачували кредити, то зазвичай повертається приблизно 60% в малому і середньому бізнесі, і 20% у корпоративному, а іноді не повертається нічого.

Відсоток, який пропонують сьогодні комерційні банки малому і середньому бізнесу, в цілому досить низький, а умови отримання кредиту - прості. Якщо дивитися на середню ринкову ставку, то в гривні для середніх компаній вона на рівні близько 16,6%, для невеликих компаній близько 19,2%.

Отримати кредит не складно, але для цього необхідно мати діючий рентабельний бізнес і відмінну кредитну історію. Час до отримання кредиту становить всього три дні. І принципову відповідь про можливість фінансування клієнт може отримати дистанційно, навіть не відкриваючи поточного рахунку в банку.

Компанії знадобиться лише мінімальний пакет документів. У випадку, якщо це фінансування поточної діяльності, потрібен баланс форми 2. Якщо у компанії немає відкритого поточного рахунку в банку, то потрібна інформація про керівника та перша сторінка статуту. Це дуже просто. І сканкопії можна надіслати електронною поштою.

Найголовніше при прийнятті рішення про кредитування - це прозорість. Для банків дуже важливо, щоб фінансова звітність відповідала затвердженим стандартам.

Тому перша порада: привести в порядок фінанси. Треба правильно складати звітність, щоб можна було побачити реальну бізнес-модель і реальний фінансовий стан.

Однак існує проблема, яка все ускладнює для бізнесменів в Україні. В кінці січня, Нацбанк підвищив облікову ставку до 16,5%. За прогнозами, в не далекому майбутньому це призведе до подорожчання кредитів десь на 2%.

А чим вища буде відсоткова ставка, тим меншим буде попит, і менше бажання у банків кредитувати бізнес.

Виходячи з цього, ймовірно, кредити знову стануть недоступними для малого і середнього бізнесу. Але, навіть якщо в цілому обсяги кредитування впадуть, швидше за все, частка МСБ в загальному обсязі виданих кредитів - буде рости.

А від команди 25h8 невеличка корисна порада: замість того, щоб шукати, де б дістати інвестиції, шукайте людей, яким будуть цікаві ваші товари чи послуги. Люди хочуть платити гроші, якщо ви вирішуєте їх реальні проблеми чи потреби. Тож, відразу покладатися на прибуток - це найкращий спосіб досягти успіху в своєму бізнесі. Це стане миттєвим підтвердженням вашої концепції, в не залежності від вашої реальної потреби в грошах.

Оптимізувати свої продажі на цільову аудиторію ви зможете в сервісі Бізнес мережі 25h8.com. А також розширити ринок збуту, знайти нових постачальників, партнерів та вигідні пропозиції, які прискорять розвиток вашого бізнесу.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Команда 25h8 щодня прагне до розвитку та вдосконалення. Ми прислухаємось до ваших порад, усуваємо неточності та поліпшуємо інтерфейс системи. До вашої уваги останне нововведення, що були внесені до інструменту “Бізнес” мережі 25h8.com - особлива ставка.

Вже зараз при створенні торгу в налаштуваннях вартості, окрім звичних нам та обов’язкових критеріїв з зазначенням стартової ціни, мінімального кроку ставки та гарантійного внеску, тепер додане поле особливої ставки. З її допомогою учасник може достроково завершити хід торгової операції з перемогою.

Наприклад, вам потрібно терміново збути певний товар. Його стартова ціна 500 грн, мінімальний крок - 100. Розмір особливої ставки - це та ціна, яка вас цілком влаштує у випадку продажу, припустимо 1000грн. Учасник може скористатися цією функцією і без продовження боротьби за лот, завершити торгову операцію з фінальною вартість 1000 грн. Після цього торг оголошуються завершеними.

В такому випадку є дві зацікавлені сторони:
Організатор торгу має можливість швидко збути товар, без довготривалої затягнутої боротьби за лот, коли ставка зростає і зростає.
Учасник може одразу погодитись з особливою ставкою організатра і миттю виграти торг, без завищення ціни. Особливо підходить, коли в торговій операції бере участь велика кількість учасників.

У випадку низької конкуренції є шанс, що вартість не підніметься вище зазначеної. Тоді учасник або придбає товар за вигідною ціною, або прогавить його, коли хтось інший скористається особливою ставкою і завершить торг.

Поспішіть освоїти наше нововведення і будьте пильні під час торгів.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded