Profile cover photo
Profile photo
25h8 Business
1 follower -
Global network for business development
Global network for business development

1 follower
About
Posts

Post has attachment
«Є бізнес-ідея? Знайди партнерів»

Тепер знайти бізнес-партнера, помічника чи працівника для своєї компанії можна у віртуальному світі. Достатньо відвідати систему 25h8.com, перейти до функціоналу “Пошук бізнес-партнерів” і розпочати активний моніторинг. На цій сторінці одразу ж буде представлений увесь список зареєстрованих користувачів.

Оберіть, хто вам потрібен чи кого ви шукаєте і фільтруйте відповідний параметр: користувач, компанія чи спільнота. Також є можливість звужувати пошук за напрямом діяльності.

Обрали кілька цікавих користувачів? В обов’язковому порядку перегляньте їх профіль, почитай блог (якщо є) і долучайте до своєї справи.

З новими бізнес-партнерами, чи ще краще, однодумцями, ви отримуєте і нові можливості розвитку для свого бізнесу. А вихід системи 25h8.com на міжнародний ринок, дозволить користувачам налагоджувати контакти з професіоналами своєї справи без кордонів.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Як зареєструвати свою компанію в 25h8.com

Створити особистий профіль у системі 25h8 можна за 1 хв. Просто введіть свій email, ім’я та пароль, або скористайтеся входом через Google+ (або Facebook, чи LinkedIn).
Щоб підписувати угоди ЕЦП, вести документообіг в режимі онлайн та використовувати всі інші можливості 25h8 на 100%, треба зареєструвати в системі юридичну особу, оформлену згідно із законодавством України та внесену в реєстр ЄДРПОУ.
В Особистому кабінеті перейдіть до розділу “Бізнес-суб’єкти” в системі 25h8.com.
Важливо, щоб дані по ФОП, або ТОВ, які вказуються під час реєстрації, відповідали дйсності. Система запитає та перевірить код ЄДРПОУ. Тож якщо код не буде знайдено, ви не зможете зареєструвати цю компанію.
Також ви можете організувати будь-яку спільноту і проводити діяльність у системі від її імені.Photo
Add a comment...

Post has attachment
25h8.com Вітає вас!

Глобальна система 25h8 – це можливості для проведення торговельної та соціальної діяльності в єдиному просторі.
- Розширюйте бізнес – знаходьте нові ринки збуту та вигідних постачальників, ведіть перемовини та укладайте угоди онлайн.
- Керуйте PR-активностями – створюйте блоги та публічні чати, налагоджуйте корисні зв’язки та знаходьте партнерів.
- Проводьте соціальну діяльність – запускайте ініціативи та висувайте пропозиції, проводьте швидкі опитування та голосування.
Будьте одним із перших – долучайтеся вже зараз!

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded