Profile cover photo
Profile photo
25h8 Business
4 followers -
Global network for business development
Global network for business development

4 followers
About
Posts

Post has attachment

Спираючись на аналітичні дані останніх років, значна частка продажів неухильно переміщається на онлайн-маркетплейси, а підприємці з оффлайну загоряються бажанням та розробляють стратегії, щоб побудувати свій бізнес в інтернеті. У 2017 році 40% усіх продажів в електронній торгівлі пройшли через маркетплейси в порівнянні з 23% у 2013 році, згідно з Euromonitor. Український ринок електронної торгівлі щорічно виростає в середньому на 35%, а виторг гравців у 2018 році може скласти 65 млрд грн. І ми розуміємо, що це далеко не межа.

Якщо ви і досі вагаєтеся, переходити до онлайн торгівлі чи ні, команда 25h8.com вам скаже: зволікати немає часу!

Розпочати такий бізнес зовсім не складно, а користуючись мережею 25h8.com, то і взагалі легко. Функціонал нашої системи працює на користувача: після реєстрації вам стають доступні всі сервіси сайту вже з готовими структурованими шаблонами, що допоможе економити ваш час, полегшить процес ведення бізнесу і загалом стане для вас чудовим стартом без затрат.

Окрім цього функціонал мережі дозволить скласти конкуренцію на ринку навіть новачку:
Ви можете пройти верифікацію в системі, цим самим збільшити лояльність клієнта. Це автоматично додасть вам хорошого рейтингу, як продавцю.
Ви можете швидко заповнити інформацію про всі свої товари, адже в системі розроблені шаблони товарної картки. Даний інструмент допоможе зробити пошук та оцінку товарів чи послуг зручним для покупця й ефективним для вас.
Ви можете надавати важливу інформацію про свою компанію через сервіс Блоги, публікувати там позитивні рекомендації від своїх клієнтів, а ваша потенційна аудиторія зможе знайти їх, навіть через Google (чого, наприклад, не можна зробити, користуючись фейсбуком)

Ми розглянули ключові інструменти для ефективної системи продажів, які сьогодні складають конкуренцію на e-commerce ринку. Їх багато, і звісно кожен впливає на кінцевий рівень прибутку.
Функціонал майданчика 25h8.com, дозволяє спеціалістам ставати приватними майстрами або створювати власні бренди, не маючи, навіть власного сайту.

Що ж, а наступна стаття змотивує на онлайн-бізнес, навіть найбільшого скептика. Надихайтеся шокуючими даними ринку e-commerce за посиланням - 25h8.blog/post/311
Add a comment...

Post has attachment

🎉🎉🎉З радістю повідомляємо, що команда 25h8.com долучилася до Всеукраїнського національного проекту Українська народна премія

У нашій мережі 25h8.com проходить голосування, спрямоване на визначення найкращих товарів та послуг, серед представлених на вітчизняному ринку.
Результати конкурсу сформуються на основі вподобань найсправедливішого та найсуворішого журі, тобто вас - українських споживачів.

Оголосити себе найкращим може кожен, в от отримати народне визнання та перемогти у номінації Української народної премії — справа, яка під силу тільки справжнім лідерам ринку.

Місія проекту в тому, щоб дати споживачам можливість самим обрати корисні для себе товари та послуги, а також проявити любов до улюбленого бренду, підтримавши його своїм голосом. Українці варті лише найкращого! Тому давайте формувати найкраще разом. Переходьте на сторінку сайту 👉 https://ukr-choice.com/ та візьміть участь у голосуванні. Можливо, саме ваш голос буде вирішальним!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Дізнайся, які ініціативи від Мінекономрозвитку розглянув Кабмін і який пакет рішень був прийнятий, задля спрощення умов ведення бізнесу. Читай детальніше в Блогах мережі 25h8.com за посиланням https://25h8.blog/post/276
Add a comment...

Post has attachment
До кінця цього року потрібно імплементувати в українське законодавство відразу 8 кроків BEPS: Base Erosion and Profit Shifting - план з протидії розмивання бази оподаткування та виведення прибутку з-під оподаткування.

Детальніше👉25h8.blog/post/232
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
#25h8 #бизнесновости #бизнес #торговля #аукцион #Prozorro #тендер
За статистикою, близько 40% українців не знають, скільки вони сплачують податків.
Команда 25h8 розібралась в цьому питання і готова здивувати вас невтішними результатами.

Детальніше - https://25h8.blog/post/173
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Як і зазвичай, ми слідкуємо, аналізуємо, робимо висновки та ділимось з вами корисними публікаціями, все для підприємців та розвитку їх бізнесу. Команда 25h8 підготувала десять трендів e-commerce в 2018 році, якими варто керуватись, щоб збільшити продажі в онлайні та оффлайні.

Що же зараз відбувається на ринку, які експертні прогнози на майбутне?

Як показують дослідження американського digital-агентства Absolunet, в 2018 році 56% покупок відбуваються завдяки...

Детальніше за посиланням 👉 https://25h8.blog/post/168
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded