Profile cover photo
Profile photo
Gaz-Serwis. Naprawa urządzeń gazowych. Bębenek R.
3 followers
3 followers
About
Gaz-Serwis. Naprawa urządzeń gazowych. Bębenek R.'s posts

Post has attachment
Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instalatorów. Jeśli chcą Państwo zakupić urządzenia w atrakcyjnych cenach to świetnie trafiliśmy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://gazserwis.net/ oraz do kontaktu.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie oprócz kotłów gazowych kondensacyjnych znajdziecie także zasobniki c.w.u., termy gazowe oraz rekuperatory. Pomożemy w doborze odpowiedniego urządzenia, które będzie spełniało Państwa potrzeby. Więcej informacji znajduje się na http://gazserwis.net/produkty/.
Photo

Post has attachment
Chcecie dowiedzieć się więcej o kotłach gazowych kondensacyjnych? Zatem zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania!
http://gazserwis.net/kontakt/

Kocioł kondensacyjny zużywa mniej paliwa w porównaniu do kotła konwencjonalnego. Tym samym pozwala na oszczędności. Jest on także bezpieczniejszy i nie wychładza pomieszczenia, w którym jest zainstalowany.
http://gazserwis.net/produkty/

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo kotły gazowe kondensacyjne. Jak one działają? Kondensują one parę wodną ze spali. Tym samym zyskujemy dodatkową energię do instalacji c.o. Tym różnią się one od kotłów konwencjonalnych, gdzie energia z pary wodnej uchodzi przez komin i jest tracona.
http://gazserwis.net/produkty/

Rekuperatory zawierają w sobie filtry zatrzymujące zanieczyszczenia z powietrza. Dzięki temu otrzymujemy do domu czyste powietrze, które jest dobre dla naszego organizmu, a w szczególności dla alergików. Więcej o korzyściach rekuperacji opowiedzą nasi pracownicy z naszej siedzibie.
http://gazserwis.net/produkty/

Post has attachment
Rekuperator to urządzenie, które stosuje się w systemach wentylacji. Pozwala m.in. na odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego z budynku. Dzięki temu uzyskujemy niższe koszty ogrzewania budynku – nawet do 40%!
http://gazserwis.net/produkty/

Mając w planach kupno klimatyzacji warto rozważyć także zakup rekuperatora. Dlaczego? O zaletach rekuperacji z przyjemnością opowiedzą Państwu nasi pracownicy. Wytłumaczą na czym polega działanie urządzenia i dlaczego warto w nie zainwestować.
Zapraszamy!
http://gazserwis.net/produkty/

Post has attachment
Lato to pora, gdzie klimatyzacja wydaje się wręcz niezbędna. Dlatego jeśli chcą mieć Państwo takie urządzenie w domu bądź w biurze zapraszamy do Gaz-Serwis. Zaproponujemy Państwu świetny sprzęt w okazyjnych cenach.
http://gazserwis.net/produkty/
Photo

Post has attachment
Zainteresowała Państwa nasza oferta? Zatem zachęcamy do kontaktu! Można to zrobić za pomocą formularza znajdującego się na stronie http://gazserwis.net/kontakt/. Zapraszamy także do naszej siedziby w Chrzanowie na ulicy Starowiejskiej 13.
Wait while more posts are being loaded