Profile cover photo
Profile photo
United World Cultures Foundation
52 followers -
Charitable Foundation UWCF
Charitable Foundation UWCF

52 followers
About
Posts

Post has attachment
15 червня в конгрессно-виставковому центрі «ПАРКОВИЙ» відбулася грандіозна подія – XX Ювілейний Національний арт-фестиваль «Міні Міс та Містер України 2018», а також святковий гала-концерт «Міні Міс України: Крута 20-ка». Це була одна велика казка, в яку потрапили дівчатка із Родина / Соціальні послуги денного догляду в центрі «Родина».
Дякуємо за участь особливих дівчаток у святі краси та цілу купу подарунків для них власниці і організатору конкурсів «Міні Міс Україна» і «Королева України» Наталья Ковалёва (Natalya Kovalyova) , члену журі конкурсу Oksana Zolotukhina та кожній маленькій учасниці-красуні.

Детальніше: http://uwcfoundation.com/ua/blagotvoritelnost-v-ukraine/garmon%D1%96ya-krasi-ta-socz%D1%96al%D1%96zacz%D1%96ya-osoblivix-d%D1%96tej
Add a comment...

Хвалити дітей дуже важливо.
Дивіться відео від World Economic, який показує як краще це робити. https://www.facebook.com/UNICEFUkraine/videos/1804047752993081/
Add a comment...

Post has attachment
Дівчина-модель з синдромом Дауна ділиться правилами здорового способу життя
Про неї пишуть видання по всьому світу. Її цілеспрямованість надихає мільйони людей.
Мадлен Стюард схудла на 25 кілограм задля досягнення своєї мети стати моделлю і нещодавно навіть запустила власну лінію одягу.
Останні 3 роки Мадлен багато працювала над собою і змінила свій спосіб життя.
Мама Мадлен, Розанна, розповідає, що до таких змін дівчину підштовхнули проблеми в школі. Мадлен зазнавала труднощів на уроках фізкультури - її засмучувало те, що вона не могла займатися нарівні зі своїми однолітками і друзями через надмірну вагу.
Правила здорового способу життя від Мадлен:
1 Правильне харчування і ніякої шкідливої їжі.
2 Маленькі порції.
3 Плавання .
4 Заняття в спортивному залі.
5 Оптимізм.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Українські меценати минулого
Тарновський Василь Васильович (1838 – 1899)
Тарновський Василь Васильович (молодший) був щедрим меценатом українських культурних ініціатив: зокрема, допомагав щомісячному історико-етнографічному та літературному журналу «Кіевская старина» в 1890-х рр.. і київському історичному музею.
У його садибі — Качанівці — збиралися видатні діячі української культури: Костомаров, Куліш, Вовчок, Лазаревський, часто бували в гостях знамениті російські живописці Ілля Рєпін та Микола Ге.
Тарновський зібрав велику колекцію козацько-гетьманської музейної та архівної старовини і створив унікальну збірку Шевченкіади. Видав альбом з фотографіями офортів Шевченка, каталог своїх музейних колекцій, альбом гетьманів («Історичні діячі Південно-Західної Росії» В. Антоновича і В. Беца).
Василь Тарновський товаришував з Тарасом Шевченком, допомагав йому. Меценат після смерті поета подбав про облаштування його могили в Каневі.
Тарновського називають батьком-засновником Музею українських старожитностей (зараз — Чернігівський державний історичний музей).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
У велику родину об’єдналися всі активні та цілеспрямовані на Сімейно-інклюзивний фестиваль ТАКИЙ ЯК Я. Інтегруватися в життя дітям з інвалідністю допомагав благодійний проект «Активне дозвілля» програми «Зробимо життя дітей кращим» Благодійного фонду «Об’єднання світових культур».
Дякуємо за організацію куратору проекту «Активне дозвілля», волонтеру UWCF Валентині Логвиненко (Валентина Веда)
Про деталі проекту читайте за посиланням: http://uwcfoundation.com/ua/sobyitiya-fonda/aktivne-dozv%D1%96llya-na-takij-yak-ya
Add a comment...

Post has attachment
Пропонуємо Вам переглянути кінострічку «Письменники свободи» (2007)
Ця драма заснована на книзі вчителя Ерін Грувелл «Щоденник вільних письменників», що була написана з історії, що трапилася в Wilson Classical High School (Лонг-Біч).
За сюжетом, молода вчителька з комфортабельного спокійного району приходить у школу. Вона натхненна майбутньою діяльністю, однак дуже швидко розуміє, що всі її мрії розбиті. Клас, який їй дістався, майже некерований, поділений на расові та кланові групи. Але вона вирішує не здаватися і досягає того, щоб учні побачили перед собою гідне майбутнє. Саме завдяки своєрідному підходу у роботі з учнями, більшість випускників цього класу з неблагонадійних родин вступають до вишів, і стають першими, хто отримав вищу освіту серед членів своїх сімей.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ще не так давно в Україні діти з закладів інтернатного типу з особливими потребами були ізольованими від світу. Проте наразі ситуація докорінно змінюється.
У Сімейно-інклюзивний фестиваль ТАКИЙ ЯК Я взяли участь не лише як гості, а й як артисти, дівчатка з КУ
Пугачівський психоневрологічний інтернат (Житомирська обл., Коростенський р-н., с. Березневе) та вихованці із Білоцерківського дитячого будинку-інтернату.
Дякуємо волонтерам наших партнерських організацій detdom.info та Social Harmony за супроводження вихованців інтернатів під час фестивалю та допомогу у проявленні їх творчих здібностей на всіх локаціях фестивалю!
Дякуємо настоятельці Свято-Покровського жіночого монастиря та матушкам Фіанілі, Галині, Анфісі та Стефанії Біленко за смачнющій обід для дітей!
http://uwcfoundation.com/ua/novosti-proektov/kurs-na-%D1%94vro%D1%96ntegracz%D1%96yu-d%D1%96tej-z-%D1%96nternatnix-zaklad%D1%96v
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Жінка на інвалідному візку підкорила гору Парашка в Сколівських Бескидах (Львівська область)
У кінці травня волонтери допомогли здійснити похід в гори вихованці навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Христині, яка на спеціальному візку піднялася на гору Парашка (висота 1268,5 м).
Це був перший в цьому році похід в гори зі спеціальною коляскою LaJoelette - Жульетка» у межах проекту On 3 wheels ( «На трьох колесах»). В цілому до жовтня в планах «Фонду здійснення мрій» 12 походів.
У сходженні на гору Парашка взяли участь 15 волонтерів. Вісім хлопців по черзі везли коляску з Христиною в гору. Якщо не могли впоратися через складнощі рельєфу, звали на допомогу друзів і несли Жульетку разом.
Не дивлячись на труднощі, які зазвичай трапляються при сходженні, подорож була дуже веселою і позитивною.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded