Profile cover photo
Profile photo
Partner Sp. z o.o. Dachy, materiały budowlane, domy drewniane
14 followers
14 followers
About
Posts

Post has attachment
Warto skorzystać z naszych kompleksowych usług. Nie musisz zatrudniać kilku podwykonawców, zajmiemy się wszystkim. Zapewniamy realizację zlecenia od wyboru projektu do zbudowania i wykończenia domu. Dzięki temu masz pewność, że wszystko zostanie wykonane, jak należy. Zapraszamy - http://partner.szczecin.pl/oferta.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Domki letniskowe oferujemy w dwóch wersjach: letniskowej oraz weekendowej. Wersja pierwsza nie posiada izolacji termicznej, w związku z czym najlepiej nada się do korzystania w letnie miesiące. Wersja weekendowa wyposażona jest w izolację ścian, dachu i podłóg, w związku z czym sprawdzi się także po sezonie. Polecamy - http://partner.szczecin.pl/domki_letniskowe.htm.
Add a comment...

Post has attachment
Szukają Państwo wygodnego, mobilnego domku na działkę? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domków. Polecamy m.in. domek Fretka, który znakomicie nada się dla 3-4 osobowej rodziny. W domku znajdują się dwie sypialnie, oddalone od siebie, dzięki czemu każdy poczuje się komfortowo. Polecamy - http://partner.szczecin.pl/produkt_35_fretka_domek_dla_3_4_osobowej_rodziny.htm.
Add a comment...

Post has attachment
Mobilne domki drewniane mogą służyć do różnych celów, nie tylko wypoczynkowych. Można je wykorzystać jako domki mieszkalne, biurowe, handlowe czy też magazynowe. Oferujemy również łączenie kilku domków, dzięki czemu możemy otrzymać pomieszczenie o powierzchni nawet 100 metrów kwadratowych. Polecamy - http://partner.szczecin.pl/mobilne_domki_drewniane.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziesz także mobilne domki drewniane, osadzone na ramie stalowej wyposażonej w osie i koła. Taki ruchomy domek to duża wygoda i mnóstwo możliwości. W każdej chwili możecie przetransportować domek i cieszyć się komfortem w nowej lokalizacji. Polecamy - http://partner.szczecin.pl/mobilne_domki_drewniane.htm.
Add a comment...

Post has attachment
Gdy przystępujemy do projektowania domów, zawsze przykładamy ogromną wagę do tego, by były one funkcjonalne i zapewniały komfort ich mieszkańcom. Jest dla nas bardzo istotne, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Chcemy, by w zaprojektowanych przez nas domach ludzie chętnie mieszkali. Zapraszamy do współpracy - http://partner.szczecin.pl/oferta.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia. Życzymy mnóstwa radości ze wspólnego przeżywania tych magicznych dni i niech stół ugina się od pysznych świątecznych potraw. Życzymy odpoczynku w gronie najbliższych i nabrania sił na nadchodzący rok. Wesołych Świąt życzy Partner - http://partner.szczecin.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Anka to nieduży, jednorodzinny budynek mieszkalny, parterowy z użytkowym poddaszem. Ten drewniany dom łączy w sobie prostą bryłę i nowoczesne elewacje. W mieszkaniu mieści się 5 pokoi, a na parterze znajduje się przestronna kotłownia. Szczegółowe informacje na temat tego budynku znajdą Państwo pod tym linkiem - http://partner.szczecin.pl/produkt_26_anka_maly_drewniany_dom_z_poddaszem_dodatkowy_pokoj_na_parterze_bez_garazu.htm.
Add a comment...

Post has attachment
Konstrukcja i ściany naszych domów powstają w stabilnych, fabrycznych warunkach. Dzięki stosowaniu wyłącznie naturalnych surowców takich jak drewno, płyty drewnopochodne, wełna skalna czy płyty gipsowe, mamy gwarancję, że gotowy dom będzie ekologiczny i zdrowy dla jego mieszkańców i środowiska. Zachęcamy do współpracy - http://partner.szczecin.pl/kontakt.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Domek letniskowy Zając to młodszy brat Świstaka. Ten nieduży, parterowy domek doskonale nada się na działkę lub do ogrodu. Wewnątrz znajdują się: przestronna łazienka, miejsce na aneks kuchenny oraz spory salon. Szczegółowe dane techniczne zamieściliśmy tutaj - http://partner.szczecin.pl/produkt_23_zajac_nieduzy_parterowy_domek_letniskowy_na_dzialke_lub_do_ogrodu.htm.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded