Profile cover photo
Profile photo
Audytel S.A.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że audyt energetyczny powinien wykonać obowiązkowo każdy zakład, który zatrudnia ponad 250 pracowników lub osiąga roczny obrót netto w wysokości co najmniej 50 mln euro? Firma Audytel wspiera przedsiębiorstwa podczas wszystkich etapów audytu energetycznego. Ze szczegółami naszej oferty mogą się Państwo zapoznać pod tym linkiem - https://www.audytel.pl/uslugi/zarzadzanie-energia/audyt-energetyczny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach doradztwa logistycznego oferujemy m.in. analizę logistyczną przedsiębiorstwa. Przeprowadzamy dokładne badanie procesów logistycznych w Państwa firmie, po czym proponujemy rozwiązania, które usprawnią system i wyeliminują jakiekolwiek problemy. Jesteśmy w stanie również zaprojektować systemy logistyczne dla Państwa przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy - https://www.audytel.pl/uslugi/doradztwo-logistyczne/analiza-logistyczna-przedsiebiorstwa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Audytel to firma doradczo-analityczna, która działa na polskim rynku od ponad 15 lat. Naszą specjalnością jest poprawa efektywności i bezpieczeństwa systemów informatycznych, logistycznych i zarządzanie energią elektryczną. Do realizacji wyznaczonych celów wykorzystujemy nowoczesne technologie. Zapraszamy do współpracy - https://www.audytel.pl/uslugi/informatyka-i-telekomunikacja/analizy-rynkowe/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded