Profile cover photo
Profile photo
Janex. Sklep Rehabilitacyjno-Medyczny
About
Posts

Post has attachment
Łóżka rehabilitacyjne zaprojektowane są z myślą o osobach, które ze względu na stan zdrowia są zmuszone spędzać w nim dużo czasu. Leże łóżka ortopedycznego podzielone jest na sekcje, których wysokość jest regulowana za pomocą pilota. Nasza oferta jest dostępna na http://sklepmedyczny-pruszkow.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy kilka modeli koncentratorów tlenu. Oferujemy m.in. takie, które przeznaczone są do terapii szpitalnej, jak i takie, które świetnie sprawdzą się w warunkach domowych. Zapewniamy wysokiej jakości urządzenia, które są jednocześnie bardzo łatwe i komfortowe w obsłudze. Więcej informacji na http://sklepmedyczny-pruszkow.pl/o-nas/.

Photo
Add a comment...

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, ale także różnego rodzaju pomocy, które ułatwiają samodzielne wykonywanie codziennych czynności, jak np. robienie zakupów, chodzenie na spacer czy przygotowywanie posiłków. Sprawdź na http://sklepmedyczny-pruszkow.pl/o-nas/.

Add a comment...

Post has attachment
Osobom niepełnosprawnym, wymagającym urządzeń wspomagających samodzielne poruszanie się oferujemy wysokiej klasy balkoniki rehabilitacyjne. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne certyfikaty. Zachęcamy do odwiedzenia nas na http://sklepmedyczny-pruszkow.pl/o-nas/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzenie działalności z branży sprzedaży sprzętu medycznego sprawia, że swoją pracę traktujemy jako misję niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie oraz koncentratory tlenu. Więcej informacji na http://sklepmedyczny-pruszkow.pl/o-nas/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nieustannie rozbudowujemy naszą ofertę, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz osób chorych, potrzebujących oferowanego przez nas sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego do codziennego życia. Poznaj nas bliżej i dowiedz się więcej, wchodząc na http://sklepmedyczny-pruszkow.pl/o-nas/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferowany przez nas sprzęt medyczno-rehabilitacyjny jest przeznaczony nie tylko do profesjonalnych ośrodków medycznych, jak hospicja, firmy czy instytucje publiczne. Nawiązujemy także współpracę z klientami indywidualnymi, oferując produkty najwyższej jakości. Więcej na http://sklepmedyczny-pruszkow.pl/o-nas/.

Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej firmy znajduje się w Pruszkowie, koło Warszawy, co pozwala nam nawiązywać współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami oraz klientami ze stolicy. Do tej pory nawiązaliśmy stałą współpracę z dwoma hospicjami. Więcej na nasz temat znaleźć można na http://sklepmedyczny-pruszkow.pl/o-nas/.

Photo
Add a comment...

Naszą działalność w branży sprzedaży sprzętu medycznego rozpoczęliśmy jeszcze przed założeniem sklepu Janex, dzięki czemu możemy pochwalić się dziś ogromną wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://sklepmedyczny-pruszkow.pl/o-nas/.

Add a comment...

Post has attachment
Sklep Rehabilitacyjno-Medyczny Janex istnieje od 2004 roku z siedzibą w Pruszkowie. Oferujemy sprzedaż sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego! Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszej oferty. Zapraszamy na http://sklepmedyczny-pruszkow.pl/o-nas/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded