Profile cover photo
Profile photo
Bukinist. Al
11 followers
11 followers
About
Posts

Post has attachment
Tashmë jemi online.
Mund t’i hidhni një sy platformës më të re dedikuar librit dhe lexuesve shqiptarë.
http://bukinist.al
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Shumë shpejt do të sjellim para jush një platformë për shitjen e librave, botimeve të vjetra, revistave, teksteve universitare dhe profesionale. Na ndiqni për tu informuar të parët rreth kësaj platforme www.bukinist.al
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded