Profile

Cover photo
Mariusz Kaleta
5 followers|89,966 views
AboutPostsPhotosVideosReviews

Stream

Mariusz Kaleta

Shared publicly  - 
 
Stan rynku palet drewnianych w Polsce - rola producenta w sektorze.
Jak aktualnie prezentuje się poziom funkcjonowania rynku sprzedaży palet w Polsce?  1.  Palety  rynek dla niedźwiedzi czy byków? PRODUKCJA PALET | SANTI | PRODUCENT PALET Geneza sprzedaży palet drewnianych na świecie sięga lat 30-tych XX wieku. Nie jest zat...
 ·  Translate
Jak aktualnie prezentuje się poziom funkcjonowania rynku sprzedaży palet w Polsce? 1. Palety rynek dla niedźwiedzi czy byków? PRODUKCJA PALET | SANTI | PRODUCENT PALET Geneza sprzedaży palet drewnianych na świecie sięga ...
1
Add a comment...

Mariusz Kaleta

Shared publicly  - 
 
 
Szanowni Państwo,

Ostatnie dni to czas kiedy otrzymujemy wiele pozytywnych wiadomości, które jak nic innego napędzają nas do działania. Uwierzcie, że dzięki takim słowom, chce nam się wstawać z łóżka i działać w tej trudnej, wymagającej branży.

Naszych klientów i kooperantów traktujemy w sposób profesjonalny, a do całego procesu zamówienia podchodzimy z wielką uwagą, empatią i dozą zrozumienia.

Profil naszej firmy determinuje produkcja palet. Wysokiej jakości, powtarzalnych palet przemysłowych. Chcemy aby poziom, oferowanych przez nas usług rósł nieustannie, aby rezultatem naszej współpracy były wspólne korzyści biznesowe. Każda opinia to dla nasz szansa na pozyskanie wiedzy o oczekiwaniach naszych klientów.

Zamówienia traktujemy jako określony cel, który realizujemy z największą starannością na najnowocześniejszych maszynach z branży produkcji palet i opakowań drewnianych.

Dziękujemy!
SANTI | PRODUCENT PALET

http://www.santi-palety.pl

#ZadowolonyKlient #palety   #zaopatrzenie  
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Mariusz Kaleta

Shared publicly  - 
 
Rola organizacji EPAL w światowym obrocie paletami drewnianymi.
Geneza powstania EPAL jako organizacji zrzeszającej producentów palet  drewnianych. Palety drewniane - produkty podlegające systematyzacji. Rozwinięcie skrótu EPAL stanowi ciąg słów stanowiących nazwę  Ogólnopolski Związek Pracodawców Producentów Europalet....
 ·  Translate
Geneza powstania EPAL jako organizacji zrzeszającej producentów palet drewnianych. Palety drewniane - produkty podlegające systematyzacji. Rozwinięcie skrótu EPAL stanowi ciąg słów stanowiących nazwę Ogólnopolski Związek Pr...
1
Add a comment...

Mariusz Kaleta

Shared publicly  - 
 
Pierwszy artykuł z cyklu naszej encyklopedii wiedzy o paletach drewnianych. Zapraszamy do czytania i komentowania. Być może zawarte tam informację staną się częścią niejednej prezentacji studentów na temat palet.

Zapraszamy!
SANTI | Producent palet
http://www.santi-palety.pl
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mariusz Kaleta

Shared publicly  - 
 
Meble z palet ? Ale jakich ? Dowiedz się więcej na SANTI | Producent palet - BLOG.
 ·  Translate
Czy moda na meble z palet już minęła ? - Odpowiada  SANTI: Producent palet Meble z palet to temat wciąż aktualny i na czasie. Jest to element oryginalnego wystroju wnętrza  i sposób na wyróżnienie się wśród znajomych poprze...
1
Add a comment...

Mariusz Kaleta

Shared publicly  - 
 
Palety plastikowe wypierają drewniane? Koniec dekad tradycji...
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mariusz Kaleta

Shared publicly  - 
 
To najnowocześniejszy zakład produkujące palety drewniane w Polsce. http://www.santi-palety.pl
 ·  Translate
 
Inwestujemy w Lututowie! Rozbudowa hali produkcyjno - magazynowej SANTI | PRODUCENT PALET - 17.06.2016 r.

Podejmując wyzwanie związane z zajęciem stanowiska lidera w branży producentów palet drewnianych w naszej firmie nie zapominamy o inwestycjach. Inwestycjach zarówno w ludzi jak i potrzebną infrastrukturę, która pozwoli udoskonalić proces zarówno produkcji jak i dystrybucji palet i opakowań drewnianych.

Wszystko to co dzieje się obecnie w Lututowie przy ulicy Lipowej 31 związane jest z chęcią podniesienia standardów obsługi naszych klientów. Wiemy jak ważna jest praca u podstaw, która daje solidne fundamenty do dalszego rozwoju.

Ta unikalna w skali gminy i powiatu inwestycja to gwarancja nowych miejsc pracy i zwiększenia atrakcyjności regionu dla innych inwestorów. Jako liderzy i specjaliści w dziedzinie produkcji palet realizujemy innowacyjne projekty. W Lututowie wylaliśmy setki ton betonu i wyłożyliśmy tysiące metrów kwadratowych kostki.

Powierzchnia hali będzie liczyć 500 m kw. Rozbudowa pozwoli na uruchomienie kolejnego w naszej firmie automatu do montażu palet drewnianych o wydajności 300 palet na godzinę co uczyni z nas jedno z najbardziej wydajnych przedsiębiorstw w branży.

Automatyzacja zakładu nie wpłynie na zmniejszenie zatrudnienia. Linia do zbijania palet wyposażona zostanie w dwie niezależne zbijarki i zasobniki wszystkich elementów produkowanych konstrukcji. Początek procesu tworzy czynność związana ze zbiciem blatu palety po to by następnie w sposób całkowicie zautomatyzowany paleta została odwrócona i dokonał się ostateczny montaż całości palety. Pozwala to na uzyskanie czasu powtarzalnego montażu na poziomie 12 s.

Zapraszamy do współpracy! Inwestujemy w przyszłość. Poczuj różnicę!

SANTI | PRODUCENT PALET
http://www.santi-palety.pl

#palety   #produkcja   #inwestycje   #budowa    #hala   #producent   #innowacje
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Mariusz Kaleta

Shared publicly  - 
 
Producent palet drewnianych SANTI - z siedzibą w centralnej Polsce. Inicjatywa rodzinna i profesjonalna obsługa klienta.

Palety drewniane na potrzeby przemysłu. Współpraca z czołowymi producentami z całej Polski.

Zlecenia Just In Time. 
 ·  Translate
 
        SANTI - PRODUCENT PALET  EUR | EPAL | UIC - BEZ ZNAKU

Interesują Cię palety EUR | EPAL UIC - bez znaku ? Być może martwisz się, że nie spełnią one wymagań jakościowych ? To nie prawda - palety wyprodukowane w SANTI | PRODUCENT PALET przechodzą cykl czynności kontrolnych nie pozwalający na wniknięcie w struktury rynku palet o niestabilnej, niespełniających wymagań karty oceny palety konstrukcji  #palety  

Palety o konstrukcji zgodnych z EPAL bez znaku mogą stać się ciekawą alternatywą dla przedsiębiorstw nie chcących płacić wyłącznie za posiadanie przez nie certyfikatu. Paleta przemysłowa zgodna ze schematem EUR charakteryzuje się tymi samymi parametrami nośnymi co paleta EPAL, gdyż parametry te wynikają z właściwościami fizykochemicznymi jakie posiada użyte do ich produkcji drewno sosnowe z Lasów Państwowych posiadających certyfikat FSC.

Nasze palety spełniają wymagania normy PN-M-78216 w zakresie ich wytrzymałości. Palety drewniane są z natury ekologiczne i trwałe. Ich niewątpliwą zaletą jest wysoka dostępność i niska cena jakiej nie mogą zaoferować producenci palet plastikowych czy tekturowych.

Palety drewniane produkowane przez takie firmy jak SANTI to pełna budowa modułowa i możliwość wymiany każdego uszkodzonego elementu na nowy bez kosztownych wydatków tak jak w przypadku "palet przyszłości" #producentpalet  

Zamów tańszą o 50% partię próbną. Partia próbna równa się 15 kolejnym schodzącym z linii paletą danego typu o tożsamych parametrach jak cały wolumen pochodzący z całej jednej pełnej 8 godzinnej zmiany produkcyjnej. 

Gwarantujemy nieprzerwane dostawy palet drewnianych - solidną konstrukcję i vipowską obsługę klienta biznesowego. Oferujemy fachowe doradztwo. Każda firma posiada wiele typów palet jednakże czy za każdym razem otrzymali Państwo informację na miarę kogoś kto legitymuje się jako <a href="http://www.santi-palety.pl">producent palet</a>

Naszą misję jest chęć wyeliminowania problemów z paletami drewnianymi. Czy spotkali się Państwo z nierzetelnie wykonaną usługą ? Czy palety diametralnie różniły się od dostarczanej partii próbnej ? Czy palety z tygodnia na tydzień były gorsze niż poprzednio ?

Nasza działalność nie opiera się wyłącznie na maksymalizacji wskaźnika rentowności. Chcemy dostarczyć Państwu wyroby optymalnie skonfigurowane, nowe i powtarzalne przy zachowaniu Just In Time. 

Zamów palety EUR | EPAL | UIC bez znaku w SANTI i zyskaj pewność, że paleta znajdzie swoje zastosowane nawet podczas nadania jej certyfikatu przez uprawniony podmiot. 

<I> SANTI | PRODUCENT PALET - firma działająca na rynku przerobu drewna nieprzerwanie od 1996 roku. Gwarantuje wielkoseryjną  produkcję palet #produkcjapalet  ! na miarę XXI wieku. Posiada bezpieczne zaplecze magazynowe i zastosowanie najnowszych rozwiązań produkcyjnych tak aby dostarczać palety drewniane na zasadach Just In Time <i>

Infolinia: 785-385-432
Witryna: www.santi-palety.pl | Konsultanci na Live Chat przez 24 h na dobę.

- Współpraca z profesjonalną firmą produkującą palety to korzyści i zaleta w postaci braku problemów z paletyzerami i stabilnością towaru na palecie - 

Pozdrawiamy,
Zespół SANTI - dostawcy rozwiązań z zakresu opakowań w postaci palet drewnianych.
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Mariusz Kaleta

Shared publicly  - 
 
 
SANTI | Producent Palet - już dziś obejrzyj nasze produkty na allegro.

Od dawna bogatą ofertę naszych produktów mogą Państwo śledzić w serwisie ogłoszeniowym allegro.pl - największej platformie zakupowej w kraju.

Idąc tym tropem nie mogło tam zabraknąć palet oferowanych przez naszą firmę. Nasze wyroby spotkacie Państwo w kategorii "palety i pojemniki".

Aby ułatwić Państwu nawigację podrzucamy bezpośredni link do naszego głównego produktu - bez palety EUR | EPAL | UIC - bez znaku nie moglibyśmy realizować pozostałych zleceń na nowe palety przemysłowe oraz jednorazowe:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5767304518

Zapraszamy do śledzenia naszych ofert ukazujących się w serwisie www.allegro.pl

Pozdrawiamy,
SANTI | Palety

http://www.santi-palety.pl
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Mariusz Kaleta

Shared publicly  - 
 
SANTI | Producent Palet - o historii palet drewnianych słów kilka.
SANTI Producent palet odpowiada - geneza powstania palet drewnianych. O historii, roli oraz znaczeniu palet drewnianych z punktu widzenia logistyki transportu.      Rozpoczynając nasz artykuł jesteśmy świadomi tego, że każdy w swoim dotychczasowym życiu spo...
 ·  Translate
SANTI Producent palet odpowiada - geneza powstania palet drewnianych. O historii, roli oraz znaczeniu palet drewnianych z punktu widzenia logistyki transportu.      Rozpoczynając nasz artykuł jesteśmy świadomi tego, że każd...
1
Add a comment...

Mariusz Kaleta

Shared publicly  - 
 
Samodzielnie wykonane meble z palet ? To prostsze niż myślisz!
Czy moda na meble z palet już minęła ? - Odpowiada  SANTI: Producent palet Meble z palet to temat wciąż aktualny i na czasie. Jest to element oryginalnego wystroju wnętrza  i sposób na wyróżnienie się wśród znajomych poprzez nadanie otoczeniu niepowtarzalne...
 ·  Translate
Czy moda na meble z palet już minęła ? - Odpowiada  SANTI: Producent palet Meble z palet to temat wciąż aktualny i na czasie. Jest to element oryginalnego wystroju wnętrza  i sposób na wyróżnienie się wśród znajomych poprze...
1
Add a comment...
Basic Information
Gender
Male
Moja ulubiona pizzeria w Częstochowie. Porównywałem z wieloma tego typu lokalami w tym mieście i ostatecznie po latach w kwestii pizzy ufam tylko Wam! Pyszne ciasto i ilość dodatków, która w sieciowych pizzeriach przypada na kilka produktów. Polecam Pozdrawiam, M.K.
Public - a month ago
reviewed a month ago
Profesjonalizm i terminy nie do zrealizowania u innych sklepów internetowych. Jeden z najlepszych dostawców części zamiennych w województwie śląskim, a współpracowaliśmy już z wieloma firmami o podobnym profilu. Nasz zakład eksploatuje różne urządzenia związane z techniką magazynową w tym wózki widłowe różnych producentów. To co wyróżnia firmę Pana Marcina to nie tylko właściwie nieograniczona zarówno w ilości jak i czasie liczba części zamiennych ale również fachowe doradztwo. Nasz mechanik cały czas pozostaje w ścisłej współpracy z firmą CSWIM. Realizują zlecenia o różnym wolumenie z jednakową precyzją i solidnością. Profesjonalna kadra, wysoki stopień zróżnicowania oferty, szybkość działania i przede wszystkim wspomniana już wiedza połączona z korzystnymi cenami skłania moją firmę do wystawienia tej pozytywnej rekomendacji. Istniejemy od 1996 roku i współpracowaliśmy już z wieloma wydawałoby się renomowanymi dostawcami, którzy niestety działali na zasadzie "sprzedać i zapomnieć" - polecenia skierowały nas jednak do CSWIM i nie żałujemy tej decyzji. Pozdrawiam, Mariusz Kaleta SANTI | PRODUCENT PALET
• • •
Public - 2 months ago
reviewed 2 months ago
2 reviews
Map
Map
Map