Profile cover photo
Profile photo
Nutrigen Çocuk Gelişim Şurupları
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Nutrigen Vegy 200ml

Sağlıklı bir gelişim için sebze ve meyve tüketilmesi çok önemlidir. Sebze ve meyveler, içerisinde bulunan bir çok beslenme faktörü ile sağlıklı gelişime katkı sağlarlar. Ancak, günümüzde çocuklar yeteri kadar sebze tüketmemektedir. Bu sebzeler arasında brokoli, kereviz, ıspanak, havuç, kara lahana, enginar ve pırasa yer almaktadır. Nutrigen Vegy vitamin ve mineraller ile güçlendirilmiş brokoli, kara lahana, havuç, enginar, ıspanak, pırasa ve kereviz ekstresi içeren takviye edici gıdadır.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nutrigen Üzüm 200ml

Üzüm çekirdeği ekstresi anti oksidan özelliği ile vücudumuz için oldukça faydalı bir beslenme faktörüdür. Yapılan çalışmalar üzüm çekirdeği ekstresinin güçlü anti oksidan özelliği ile serbest oksijen radikallerinin yol açabileceği iştahsızlığa karşı etkili olduğunu göstermektedir.

Nutrigen Üzüm Çekirdeği Ekstreli Şurup üzüm ekstresi içeren çoklu vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş takviye edici gıdadır.


Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nutrigen Propolis Şurup (200ml)

Propolis, arıların kovanlarını bakterilere, virüslere ve mantarlara karşı korumak için geliştirdiği bir bileşiktir. Bu sayede arılar kovanlarını dış etkenlere karşı koruyabilmektedirler.

Nutrigen Propolis Şurup propolis ekstresi ile güçlendirilmiş takviye edici gıdadır. Nutrigen Propolis çocukların günlük olarak alması gerekli Vitamin A, B grubu Vitaminleri (Folik asit dahil), Vitamin C, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin K, Bakır, Selenyum, İyot ve Çinko ile zenginleştirilmiştir.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nutrigen Supra 200ml

Son yıllarda değişen beslenme alışkanlıkları ile çocuklar yüksek kalorili ve mikro besinler açısından fakir gıdalar ile beslenmektedir. Bu durum çocukların sağlıklı gelişimleri için mutlak almaları gerekli vitamin ve minerallerin eksik alımına yol açmaktadır.

Nutrigen Supra şampiyon çocuklar için geliştirilmiş çoklu vitamin ve mineral içeren takviye edici gıdadır. Çocukların günlük vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanmasına yardımcıdır.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nutrigen Omega Çocuk Gelişim Şurubu

Nutrigen Omega yüksek miktarda Omega 3 yağ asitlerinden DHA ve EPA içerir. DHA ve EPA beyin dokuları içerisinde yer alan çoklu doymamış yağ asitleridir.

Nutrigen Omega DHA ve EPA’nın yanı sıra sağlıklı gelişim için gerekli olan vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin K, İyot ve Selenyum ile güçlendirilmiştir.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded