Profile cover photo
Profile photo
OneClick
2 followers -
Nowoczesny i ergonomiczny system informatyczny workflow OneClick dla małych firm
Nowoczesny i ergonomiczny system informatyczny workflow OneClick dla małych firm

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Spośród wielu funkcjonalności jakie posiada OneClick, jedną z najbardziej przydatnych jest możliwość dostępu do systemu niezależnie od miejsca lokalizacji użytkownika. OneClick dostępny jest za pośrednictwem przeglądarki internetowej, dlatego wszystko czego potrzebuje pracownik to komputer lub inne urządzenie wraz z dostępem do Internetu. Dzięki temu nawet będąc poza biurem, np. na delegacji, pracownicy mogą korzystać z systemu, rejestrować i akceptować dokumenty, składać zapotrzebowania itd., a przez to równie efektywnie wykonywać swoje zadania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Standardowy obieg faktur składa się z pięciu etapów, które stanowią: rejestracja dokumentu, jego dekretacja, wskazanie osoby opisującej dokument, opis merytoryczny i akceptacja finansowa faktury. W przypadku obiegu tradycyjnego, proces ten zajmuje aż 5 dni, natomiast zastosowanie systemu OneClick, pozwala go skrócić do zaledwie jednego dnia!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wesołych Świąt Wielkanocnych,
pełnych spokoju i życzliwości
oraz ciepłej i radosnej atmosfery!
 
Życzy

Zespół Suncode
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poznaj proces wniosków urlopowych!

System OneClick umożliwia sprawne i szybkie składanie wniosków urlopowych. Pracownik zamierzający wziąć urlop, wskazuje osobę zastępującą oraz okres podczas którego będzie nieobecny w pracy, a system automatycznie przeliczy ilość dostępnych i pozostały dni urlopu dla pracownika. Następnie wniosek trafia do osoby zastępującej, która może potwierdzić przyjęcie zastępstwa, przełożonego, który akceptuje wniosek oraz do działu kadr, odpowiedzialnego za wnioski urlopowe pracowników. Pracownik otrzymuje informację o przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku urlopowego, a po powrocie z urlopu, przesyła do systemu informację o jego zakończeniu. System OneClick pozwala ponadto na dodawanie i archiwizowanie dokumentów związanych z wnioskami urlopowymi, a także automatycznie generuje metryczkę wniosku, która stanowi pisemne potwierdzenie przyznania urlopu. Proces wniosków urlopowych w systemie OneClick pozwala pracownikom odpowiednio zaplanować swój urlop, a przełożonym sprawnie zarządzać dostępnością pracowników.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
System OneClick stanowi nie tylko wydajne narzędzie usprawniające obieg dokumentów w przedsiębiorstwie, ale pozwala również na archiwizację różnego typu dokumentów. Dokumenty zarejestrowane w systemie OneClick trafiają do elektronicznego archiwum, z którego za pomocą szeregu indeksów opisujących dany dokument mogą być bardzo łatwo wyszukiwane. System daje ponadto możliwość wyszukiwania tekstowego oraz tworzenia klas i zestawów dokumentów. Z poziomu elektronicznego archiwum użytkownicy mogą wyświetlać i pobierać na dysk pliki zawierające zeskanowane dokumenty. Elektroniczne archiwum nie tylko pozwala na uporządkowanie różnych typów dokumentów, ale także eliminuje ryzyko ich zgubienia i skraca czas, jaki do tej pory pochłaniało ich wyszukiwanie. Dostęp do elektronicznego archiwum może być ograniczony do wybranych użytkowników, w zależności od tego jakie uprawnienia zostaną im przypisane. Te i wiele innych funkcjonalności jakie oferuje elektroniczne archiwum, znacząco zmienią jakoś przechowywania dokumentów w Twojej firmie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowy Rok z systemem OneClick!
 
Wraz z nowym rokiem, dla każdego przedsiębiorstwa otwierają się nowe możliwości. Z roku na rok zmieniają się również warunku i realia konkurowania na rynku, dlatego warto rozważyć wdrożenie w swojej firmie systemu elektronicznego obiegu dokumentów i poprzez to wejście na wyższy poziom konkurencyjności. System OneClick pozwoli Twojej firmie lepiej odnaleźć się w świecie współczesnego biznesu, ułatwi wykonywanie zadań Twoim pracownikom oraz pozwoli Ci być o krok do przodu w stosunku do konkurencji. Korzystając z bogatego doświadczenia w zakresie projektowania systemów elektronicznego obiegu dokumentów, stworzyliśmy program przystosowany do dzisiejszego, wysoce konkurencyjnego rynku. Przystosowany do firm chcących w 2014 roku usprawnić swoje funkcjonowanie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
We współczesnych, bardzo konkurencyjnych realiach prowadzenia biznesu, przewagę zyskują firmy o zoptymalizowanych procesach biznesowych. W tym miejscu z pomocą przychodzi system OneClick, którego wdrożenie przynosi szereg korzyści biznesowych, a wśród nich:
 
- obniżenie kosztów operacyjnych przedsiębiorstwa  (dzięki automatyzacji zachodzących w nim procesów biznesowych),
- optymalizacja procesów, a więc ich koordynacja i usprawnienie przebiegu,
- wyeliminowanie działań nie wnoszących wartości do procesów biznesowych zachodzących w firmie, czyli np. oczekiwania na dokumenty, czasu który jest tracony na przekazywanie dokumentów „z rąk do rąk”, zalegania i gubienia dokumentów,
- usprawnienie i analiza obiegu dokumentów w firmie, dzięki wbudowanym raportom i statystykom.
 
Dzięki temu procesy biznesowe zachodzące w przedsiębiorstwie będą znacznie bardziej efektywne, a  Twoja firma przejdzie na wyższy poziom w kwestii własnej konkurencyjności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proces korespondencji wychodzącej, czyli praktyczne narzędzie do rejestrowania i ewidencjonowania różnego typu korespondencji.
 
Proces korespondencji wychodzącej, w który wyposażony został system OneClick, pozwala na kompleksową obsługę korespondencji, jaką pracownicy firmy wysyłają do swoich kontrahentów. Każdy wysłany przez pracownika kancelarii list jest rejestrowany w systemie i zapisywany w elektronicznym archiwum, z którego następnie może być wyszukiwany za pośrednictwem szeregu indeksów. Co więcej, system OneClick pozwala na łączenie korespondencji wychodzącej z przychodzącą i przyporządkowywanie im numeru sprawy. To pozwala na grupowanie różnego typu korespondencji, dzięki czemu pracownicy mogą prześledzić jej wymianę z kontrahentem i porządkować w zależności od sprawy jakiej ta korespondencja dotyczy. Cały proces jest prosty w obsłudze i pozwala elastycznie dostosować rodzaje przesyłanej korespondencji do potrzeb firmy, rozbudowywać bazę danych kontrahentów oraz drukować etykiety z kodem identyfikującym przesyłkę, które mogą być umieszczane na wysyłanych listach.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
System OneClick to znacznie więcej niż program, które pozwoli usprawnić obieg dokumentów w firmie. OneClick to kompleksowe narzędzie, które umożliwi całościowe zarządzanie organizacją, obejmując przy tym najważniejsze procesy biznesowe jakie mają w niej miejsce. Wszystkim firmom zainteresowanych naszym systemem oferujemy miesięczny dostęp do wersji demo, która pozwoli samodzielnie przekonać się jak bardzo OneClick może usprawnić działanie przedsiębiorstwa. Więcej informacji odnośnie rozwiązań, które oferuje OneClick możesz uzyskać na naszej stronie internetowej

http://www.oneclick-workflow.pl/

Tam również można zamówić wersję demo systemu i skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy wyjaśnią wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące systemu. Zapraszamy!!!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przedstawiamy proces Help-desk!

W każdej firmie pracownicy muszą się mierzyć z różnego typu problemami technicznymi, które potrafią skutecznie uprzykrzyć pracę i negatywnie wpływać na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Dzięki procesowi Help-desk, w który wyposażyliśmy system OneClick, pracownicy Twojej firmy będą mogli prosto i szybko zgłaszać wszelkiego rodzaju problemy techniczne, które utrudniają im pracę. Pozwoli to na skrócenie czasu oczekiwania na rozwiązanie problemu, a więc także przestojów w pracy, które z tych problemów wynikają. System umożliwia ponadto śledzenie na bieżąco statusu zgłoszenia, tak aby zarówno pracownicy, jak i przełożeni wiedzieli na jakim etapie znajdują się prace zmierzające do rozwiązania problemu. Żadne zgłoszenie nie zostanie więc przeoczone i nie będzie zalegało u osób odpowiedzialnych za wsparcie wewnętrzne w firmie.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded