Profile cover photo
Profile photo
S2M Polska
About
Posts

Post has attachment
Pamiętajcie Państwo, że bez konosamentu przewoźnik morski nie wyda kontenera. W takiej sytuacji należy przede wszystkim skupić się na odnalezieniu dokumentu. Jeśli natomiast to firma kurierska nie dopilnowała swojego obowiązku – należy się z nią niezwłocznie skontaktować w celu wyjaśnienia sprawy. http://www.s2mpolska.pl/

Post has attachment
Na specjalne życzenie Klienta chętnie podejmiemy się montażu kontenera. Dysponujemy kompleksowo wyposażonym zapleczem technicznym, dzięki czemu świetnie radzimy sobie podczas trudnych warunków. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.s2mpolska.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, gdzie najlepiej sprawdza się kontener modułowy? Mianowicie przeznaczony jest na plac budowy. Jeśli i Wy chcielibyście wynająć wysokiej jakości kontener – skontaktujcie się z nami! Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.s2mpolska.pl/.
Photo

Post has attachment
Nie jesteście pewni, który kontener odpowiednio spełnią swoją rolę? Chętnie pomożemy Wam w wybraniu skrzyni adekwatnej do Waszych potrzeb. Znajdziecie u nas kontenery na potrzeby zarówno budownictwa, jak i handlu. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.s2mpolska.pl/.
Photo

Post has attachment
Kontener jest jednym z najpowszechniejszych środków transportu. Ciekawostką jest, że pierwsze kontenery powstały już w 1914 roku. Ta metalowa skrzynia doskonale sprawdza się podczas przewozu między innymi drobnicy. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://www.s2mpolska.pl/.
Photo

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług w godzinach między 8.00 a 16.00 (w dni robocze). Na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty chętnie odpowiemy telefonicznie. Zapraszamy również do kontaktu mailowego. Dane kontaktowe dostępne są na stronie: http://www.s2mpolska.pl/.

Post has attachment
Kontener powinien być przede wszystkim przenośny. Ponadto powinien charakteryzować się stałymi dla konkretnego rodzaju wymiarami zewnętrznymi. Istotne są również znormalizowane elementy konstrukcyjne. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://www.s2mpolska.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, dlaczego warto wybrać nasze produkty? Oferujemy przede wszystkim asortyment posiadający niezbędne atesty oraz certyfikaty jakości. Ponadto zapewniamy konkurencyjne ceny, a także terminową realizację zleceń. Wasza satysfakcja jest priorytetem naszej działalności! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.s2mpolska.pl/.
Photo

Post has attachment
Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, oferujemy rozwiązania systemowe. Specjalnie dla Was nasza oferta poszerzona została również o usługi transportowe i dźwigowe. Dysponujemy nowoczesnym i niezawodnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy zawsze gotowi do działania. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.s2mpolska.pl/.
Photo

Post has attachment
Oferowane przez S2M Polska kontenery doskonale sprawdzają się jako biura i szatnie. Nasi Klienci używają ich również jako stróżówek czy też magazynów. Od początku naszej działalności ukierunkowani byliśmy na usatysfakcjonowanie nawet najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.s2mpolska.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded