Profile cover photo
Profile photo
sklepyWWW
32 followers -
sklepy www, e-sklepy, oprogramowanie sklepu internetowego, sklep internetowy, platforma do prowadzenia sklepu internetowego, szablony sklepów, program sklep, oprogramowanie sklepu, jak założyć sklep internetowy, jak założyć własny sklep
sklepy www, e-sklepy, oprogramowanie sklepu internetowego, sklep internetowy, platforma do prowadzenia sklepu internetowego, szablony sklepów, program sklep, oprogramowanie sklepu, jak założyć sklep internetowy, jak założyć własny sklep

32 followers
About
Posts

Post has attachment

Nowe szablony responsywne dla sklepu internetowego, nowości w 2017 roku

W roku 2017 planujemy wiele zmian i nowości w oprogramowaniu sklepu internetowego a także małe zmiany w ofercie naszych pakietów. Staramy się zawsze dopasowywać do nowych wymagań rynku e-commerce a także znajdować najlepszy kompromis pomiędzy ceną a jakością usług, dlatego zawsze poszukujemy optymalnych rozwiązań. Ze względu na wyższe koszty i wzrost większości cen w 2017 roku, będziemy także zmuszeni podnieść ceny, lecz postaramy się aby podwyżki były minimalne. Oczywiście zawsze staramy się aby nasze ceny były nie do pobicia przez konkurencję i tak też pozostanie. Wyższe ceny pakietów postaramy się wprowadzić nie wcześniej niż w marcu - wyższe ceny będą obowiązywać w nowych umowach i nowych okresach abonamentowych.


Cały czas pracujemy także nad nowymi funkcjami w sklepie internetowym i projektujemy nowe szablony dla e-sklepów. Żadna inna firma nie udostępnia obecnie 200 szablonów dla różnych branż, w tym ok. 100 w wersji RWD - responsywnych dla sklepów internetowych w ramach pakietu, bez dodatkowych opłat!!! Konkurencja przeważnie udostępnia tylko kilka podstawowych szablonów! Wszystkie nasze szablony są cały czas dostępne dla klientów, którzy mają opłacony abonament na sklep internetowy, dzięki czemu mogą w każdej chwili zmieniać swój szablon na inny.


Jeżeli nie wykorzystujesz jeszcze w swoim sklepie internetowym szablonu responsywnego, pilnie go zainstaluj w łatwy sposób i dotrzyj do nowych klientów, którzy coraz częściej przeglądają strony na smartfonach czy tabletach!

Musisz również wiedzieć, że wyszukiwarka Google pozycjonuje wyżej e-sklepy, które posiadają szablon responsywny (RWD), na urządzeniach mobilnych!

Zobacz również:
Jak pobrać i zainstalować nowy szablon w sklepie internetowym
Zamów indywidualny mobilny szablon dla swojego e-sklepu
Artykuły na temat pozycjonowania i reklamy w Google
Sprawdź naszą ofertę na pozycjonowanie i reklamę w Google dla sklepu internetowego lub strony »

Masz pytania, opinie lub sugestie, chcesz udoskonalić oprogramowanie e-sklepu, napisz do nas »

Więcej informacji na naszym blogu:

https://blog.sstore.pl/nowe-szablony-responsywne-dla-sklepu-internetowego-nowosci-w-2017-roku/
Add a comment...

Post has attachment
Życzenia świąteczne

Spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym-2017-Roku

życzy

zespół sStore.pl

sklepywww.pl

e-sklepy.pl

i-pozycjonowanie.pl


http://blog.sstore.pl/zyczenia-swiateczne-3/
Add a comment...

Post has attachment
Połącz swój sklep internetowy z księgowością online wFirma.pl

Księgowość online – księgowość internetowa – to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców, które pozwala zintegrować usługi księgowe i tym samym ułatwia prowadzenie firmy oraz obniża koszty za obsługę księgowości. Intuicyjne działanie programu daje możliwość samodzielnego zarządzania tym obszarem, bez konieczności dokształcania się w tej dziedzinie czy też zatrudniania dodatkowej osoby.


Serwis do prowadzenia księgowości online wFirma.pl udostępnia wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia samodzielnej księgowości. Dzięki systemowi w łatwy sposób można wyliczyć wszelkie zobowiązania podatkowe, gromadzić niezbędne dokumenty i wysyłać deklaracje w elektronicznej formie. Schematy księgowe cały czas są aktualizowane, zgodnie ze zmieniającym się prawem i wyręczają właściciela firmy z obowiązku ich śledzenia.

Integracja narzędzi finansowo – księgowych oraz wspierających sprzedaż takich jak fakturowanie, magazyn, CRM, księgowość internetowa, których dostawcą jest serwis internetowy wFirma.pl, z platformą sklepów internetowych sStore (sklepywww.pl, e-sklepy.pl) jest dobrym uzupełnieniem oferty dla nowoczesnego przedsiębiorcy.

Integracja sklepu internetowego z księgowością online daje możliwość integracji różnych aspektów działalności firmy w jeden, sprawnie działający system, dzięki któremu sprzedawca nie musi dwa razy wykonywać tej samej pracy związanej z obsługą procesu sprzedaży i z przeniesieniem tych informacji do księgowości.

Jeżeli chcesz połączyć swój sklep internetowy z księgowością online wFirma, skonfiguruj go zgodnie z naszą instrukcją - http://pomoc.sstore.pl/sklep-internetowy-40-wfirma-inf-580.html .


Więcej informacji znajdziesz na stronie http://blog.sstore.pl/polacz-swoj-sklep-internetowy-z-ksiegowoscia-online-wfirma-pl/

Add a comment...

Post has attachment
Jak przygotować sklep internetowy do świąt

Okres przedświąteczny to wyzwanie nie tylko dla osób poszukujących prezentu, jest to także bardzo „gorący okres ” dla sprzedawców, a dzięki popularności i wygodzie w robieniu zakupów przez Internet, jest to jeden z najlepszych czasów dla sprzedawców oferujących zakupy online. Sklepy internetowe już dużo wcześniej powinny rozpocząć przygotowania do często najpracowitszych dla nich tygodni w całym roku. Chcielibyśmy przekazać kilka podpowiedzi, jak skutecznie przyciągnąć klienta w tym „gorącym czasie”, co zrobić aby sprzedawać jak najwięcej przed świętami.


Przygotuj ofertę specjalną na święta
Prawie w każdym sklepie internetowym, w każdej branży, znajdują się produkty, które można polecić kupującemu jako prezenty świąteczne. Przykładowo w sklepie internetowym można stworzyć specjalną kategorię „Prezenty świąteczne” i dodać do niej produkty, które mogą być kupowane jako prezenty świąteczne.

Warto zadbać także o właściwą, świąteczną ekspozycję sklepu, analogicznie jak to się ma w przypadku tradycyjnych sklepów. Można załączyć w sklepie ruchomy banner i umieścić w nim świąteczny banner (slajd) z życzeniami, jak to zrobić opisaliśmy na stronie. Można skorzystać z gotowych banerków, które przygotowaliśmy dla naszych klientów. Można do sklepu dodać świąteczne logo, podobnie jak to zrobiło Ceneo.pl. Niektórzy dodają również do swoich stron efekty specjalne np. padający śnieg.

Warto również pomyśleć o upominkach okazjonalnych, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie zakupionego prezentu. Musisz wiedzieć, że wielu klientów samemu przygotowuje świąteczne zestawy składające się z kilku niezależnych produktów.Dostępność produktu i szybka dostawa
Najważniejsza przed świętami w sklepie internetowym jest odpowiednia logistyka. Zła logistyka jest jednym z największych problemów z jakimi można spotkać się w sklepach przed świętami, a w tym okresie klient szczególnie chce otrzymać zamówiony produkt we właściwym, jak najszybszym czasie. Nie możemy więc popełniać błędów w zamówieniach, często wystarczy minimalny błąd na linii dostawca-sklep lub sklep-firma kurierska, a czas realizacji zamówienia może znacznie się wydłużyć.

Klienci zamawiając produkty przed świętami liczą na to, że zakupy trafią do nich na czas, aby mogli je wręczyć komuś w prezencie, nie możemy o tym zapominać. Sklepy internetowe przed świętami powinny dobrze zabezpieczyć swoje stany magazynowe, aby nie brakło im produktów. Gdy klient zamawia produkt przed samymi świętami i z góry wiemy, że zamówiony produkt nie dotrze do niego już przed samymi świętami, powinniśmy go poinformować o tym, że jego zakupy mogą nie dotrzeć przed gwiazdką.

Oferuj także zakupy z odbiorem osobistym, zyskasz dzięki temu klientów z najbliższego otoczenia, którzy przyjadą osobiście odebrać zamówione produkty.Przypomnij o ofercie sklepu klientowi
Jeszcze dużo wcześniej przez świętami warto przypomnieć klientowi o naszym sklepie internetowym, o naszej ciekawej ofercie promocyjnej, o nowej kategorii „Prezenty świąteczne”. Możemy to zrobić dodając odpowiednie informacje na naszej stronie na Facebooku, wysyłając mailing, np. dzięki serwisowi Freshmail. Od tego powinniśmy rozpocząć wszelkie działania marketingowe przed świętami. Stały klient jest cennym skarbem dla każdego biznesu, dla każdego sklepu internetowego.Promocja sklepu internetowego
O promocji własnego sklepu powinniśmy pomyśleć już dużo wcześniej, ciężko jest tak na szybko wypromować sklep internetowy, ponieważ wszystkie prace związane z tym są czasochłonne. Musimy również pamiętać o tym, że w Internecie jest duża konkurencja, która także promuje swoje sklepy internetowe.

Oczywiście pozycjonowanie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych form reklamy e-sklepu, lecz pozycjonowanie pierwsze efekty przynosi dopiero po kilku miesiącach, tak więc o tym nie możemy zapominać. Jeżeli nie pozycjonujemy jeszcze naszego sklepu teraz, to warto zlecić pozycjonowanie aby efekt uzyskać w późniejszym czasie. Usługa pozycjonowania sklepu jest stosunkowo niedrogą formą reklamy dla naszego e-sklepu.

Poza pozycjonowaniem należy także pomyśleć o kampaniach reklamowych Google AdWords, dzięki nim jesteśmy w stanie w bardzo szybki sposób przyciągnąć do swojego sklepu nowych klientów. Kampanie Google AdWords możemy sami prowadzić lub zlecić ich prowadzenie wyszkolonym firmom, które zawsze bardziej optymalnie i profesjonalnie zrobią to za nas.

Następną dobrą formą reklamy dla sklepu internetowego jest promowanie sklepu w porównywarkach cen i pasażach internetowych. Dodając sklep do porównywarek cen i internetowych pasaży handlowych można dotrzeć w szybki sposób do szerokiego grona kupujących w Internecie.

Część produktów ze sklepu internetowego warto także wystawiać w łatwy sposób – dzięki dwustronnej integracji e-sklepu z Allegro – w serwisie aukcyjnym Allegro.pl. Serwis Allegro.pl potrafi otworzyć drogę do nowej grupy konsumentów, zwłaszcza jeśli posiadamy produkty niszowe oraz w dobrej cenie.

Więcej na temat promocji sklepu internetowego w Internecie można przeczytać na stronie.Opracuj politykę zwrotów
Jest to na pewno bardzo trudny i kontrowersyjny temat, bo przecież każdy właściciel e-sklepu chce, aby zwrotów towarów było jak najmniej. Jednak obowiązują odpowiednie przepisy prawa konsumentów, dzięki którym każdy konsument ma możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni. Szczególnie zakupy robione w okresie świątecznym mogą skutkować większą liczbą zwrotów, ponieważ są robione z myślą o prezentach, a te nie zawsze mogą się spodobać obdarowanemu.

Ale musimy wiedzieć, że klient łatwiej i szybciej zdecyduje się kupić prezent w naszym sklepie internetowym, jeżeli otrzyma w jasny sposób informacje, o możliwości zwrotu kupionych produktów.Podsumowanie
Okres przed i poświąteczny jest często sporym wyzwaniem, szczególnie dla mniejszych sklepów internetowych, jednak niesie ze sobą wiele korzyści, od znacznego zwiększenia sprzedaży, po możliwość dotarcia do zupełnie nowych klientów. Dobre planowanie z wyprzedzeniem, obserwacja trendów zakupowych, znajomość specyfiki rynku, z pewnością pozwoli nam na bardziej efektywne wykorzystanie tego czasu i zwiększenie zysków. Przy okazji nie zapominajmy także o promocjach poświątecznych, ponieważ mogą być doskonałą metodą na pozbycie się z magazynów, niektórych towarów.


Więcej informacji znajdziesz na stronie:
http://blog.sstore.pl/jak-przygotowac-sklep-internetowy-do-swiat/


Zachęcamy również do obserwowania nas na:

Facebook https://www.facebook.com/sklepywww

blog http://blog.sstore.pl/

Twitter https://twitter.com/SklepyWWW

YouTube https://www.youtube.com/user/sklepywwwZobacz również:

Jak wysyłać mailing za pomocą serwisu Freshmail
Masz sklep internetowy, zobacz co zrobić aby odnieść sukces w e-biznesie
Sprawdź naszą ofertę na pozycjonowanie i reklamę w Google dla sklepu internetowego lub strony »
Jak dodać sklep internetowy do porównywarki cen e-Ceny.pl
Jak dodać produkty z e-sklepu do internetowego pasażu handlowego Market24.com.pl
Artykuły na temat pozycjonowania i reklamy w Google
Masz pytania, opinie lub sugestie, napisz do nas »


Więcej informacji znajdziesz na stronie:
http://blog.sstore.pl/jak-przygotowac-sklep-internetowy-do-swiat/
Add a comment...

Post has attachment
Powiadomienia SMS wysyłane ze sklepu internetowego

Sklep internetowy może wysyłać SMS-y z powiadomieniem o zmianie statusu zamówienia, dzięki temu klient sklepu będzie na bieżąco informowany bezpośrednio na swój telefon komórkowy, np. o zaksięgowaniu wpłaty czy wysyłce produktu.

Powiadamianie klientów poprzez wysyłanie SMS-ów o realizacji zamówienia, pozwala na budowanie wizerunku sklepu jako firmy zapewniającej wysoki standard obsługi, co może procentować ponownymi zakupami w przyszłości.


Dlaczego warto wysyłać SMS-y do klientów? Nie każdy klient odbiera e-maile regularnie a telefon zawsze jest dostępny pod ręką, wysłanie SMS-ów jest wtedy najlepszym rozwiązaniem.

Usługa jest możliwa dzięki integracji sklepu internetowego (od wersji 4.4.3) z serwisem SMSAPI. Wysyłanie SMS-ów jest tanie a proces wysyłania jest zautomatyzowany, wystarczy że zmienisz status zamówienia w swoim sklepie internetowym a SMS sam się wyśle.

Aby Twój sklep internetowy wysyłał SMS-y z informacją o zmianie statusów, wystarczy że skonfigurujesz go zgodnie z instrukcją - http://pomoc.sstore.pl/-i-sklep-internetowy-40-sms-api.html .


Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu:
http://blog.sstore.pl/powiadomienia-sms-wysylane-ze-sklepu-internetowego/


Zobacz także:
Jak skonfigurować moduł do wysyłania SMS-ów w sklepie internetowym
Masz sklep internetowy, zobacz co zrobić aby odnieść sukces w e-biznesie
Sprawdź naszą ofertę na pozycjonowanie i reklamę w Google dla sklepu internetowego lub strony »
Jak dodać sklep internetowy do porównywarki cen e-Ceny.pl
Jak dodać produkty z e-sklepu do internetowego pasażu handlowego Market24.com.pl
Artykuły na temat pozycjonowania i reklamy w Google
Masz pytania, opinie lub sugestie, napisz do nas »
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego nie wszystkie sklepy internetowe odnoszą sukces w e-biznesie?

Wielu z nas zastanawia się co należy zrobić aby odnieść sukces w e-biznesie, przecież w Internecie jest tak duża konkurencja, coraz więcej firm otwiera własne sklepy internetowe, a w Polsce działa obecnie ponad 22 000 e-sklepów.

Musisz jednak zadać sobie pytanie, w czym jesteś gorszy od innych, dlaczego Ty nie miałbyś odnieść takiego sukcesu jak inni, dlaczego nie miałbyś być lepszy od innych…


Oczywiście każdy może osiągnąć swój własny sukces w e-biznesie, każdy może sprzedawać w Internecie i na tym zarabiać!Od czego zacząć?

Najpierw należy wybrać platformę do prowadzenia własnego sklepu internetowego i założyć na niej własny e-sklep.

Na rynku jest wiele serwisów oferujących założenie e-sklepu, warto wybrać tą, która oferuje przystępne ceny – najlepiej stałe ceny w pierwszym roku jak i w następnych latach – duży wybór szablonów dla różnych branż, wiele integracji i pomoc techniczną.

W serwisie www.sklepywww.pl znajdziesz wszystko co jest potrzebne do założenia gotowego sklepu internetowego, możesz założyć własny e-sklep i przetestować go za darmo, bez zobowiązań!


Co jest ważne w sklepie internetowym?

Przede wszystkim aby Twój e-sklep wyróżniał się wśród innych sklepów musi być nowoczesny, mieć profesjonalny szablon graficzny, dobry układ modułów, przejrzyste menu, dokładnie opisane produkty, ładne zdjęcia, wszystkie informacje związane z zakupem i zwrotem produktów, widoczne dane kontaktowe w celu uzyskania szybkiej porady przed zakupem.

To wszystko ma duże znaczenie, bo gdy potencjalny klient odwiedzi Twój sklep internetowy powinien go zapamiętać jak najlepiej, Twój e-sklep musi zrobić na nim jak najlepsze wrażenie, bo mózg człowieka podejmuje wiele decyzji podświadomie, a efekt wizualny jest bardzo ważny w tej kwestii.

Tak więc nie zapomnij w sklepie zainstalować nowoczesny szablon RWD dostosowany do urządzeń mobilnych, aby również na smartfonach sklep wyglądał dobrze i był przyjazny dla użytkownika.

W sklepie internetowym możesz wybrać, któryś z wielu darmowych szablonów, jeden z gotowych płatnych szablonów lub zamówić wykonanie całkowicie indywidualnego szablonu.


Prosta obsługa, łatwy wybór, szybki zakup i płatności online

Poza wyglądem sklepu internetowego ważne jest także coś innego, jest to suma doświadczeń jakie klient wynosi z pierwszych zakupów w danym e-sklepie. To wszystko musi być na najwyższym poziomie, e-sklep musi gwarantować klientowi wygodę, łatwą nawigację po poszczególnych działach, umożliwiać szybkie wyszukiwanie konkretnych produktów i maksymalnie upraszczać proces zakupowy.

Szybkie płatności online w dzisiejszych czasach są podstawą i każdy sklep internetowy powinien takie płatności elektroniczne udostępnić swoim klientom, aby mogli w szybki i bezpieczny sposób od razu zapłacić za zakupy, logując się do swojego banku czy płacić za pomocą kart kredytowych.

Nie zalecamy w e-sklepie dodawania ukrytych kosztów, które mogą się pojawiać w ostatniej fazie płatności. Jeżeli dla płatności online w sklepie stosujesz dodatkową prowizję, warto o tym napisać na stronie informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy i płatności. Warto także załączyć w sklepie internetowym logowanie się za pomocą konta na Facebooku lub konta Google, skróci to proces zakupowy, szczególnie przy następnych zakupach.

Co sprzedawać, czym handlować, skąd brać towar do sklepu internetowego?

Jeżeli nie masz pomysłu na własny e-biznes, to sprzedawaj to co sprzedaje się najlepiej w Internecie! Różne statystyki pokazują, że w Polsce największym zainteresowaniem w Internecie cieszą się produkty z następujących branż:

odzież, akcesoria, dodatki;
obuwie;
książki, płyty, filmy, e-book-i;
sprzęt RTV/ AGD;
sprzęt komputerowy;
telefony komórkowe;
dom i ogród;
sport, turystyka;
auto, moto;
zdrowie, uroda;
artykuły spożywcze.


Dobrze jak oprogramowanie sklepu internetowego ma integrację z hurtowniami, wtedy możesz w kilka minut zatowarować własny e-sklep i sprzedawać produkty, które oferuje dana hurtownia, bez konieczności ich magazynowania – kupujesz tylko zamówione przez Twoich klientów produkty.

Dzięki integracji sklepu internetowego z hurtowniami możesz oferować tysiące produktów w swoim sklepie, a wszystkie produkty dodają się automatycznie oraz na bieżąco aktualizują swoje stany i ceny.


Masz już gotowy własny sklep internetowy i co dalej?

Masz już gotowy sklep internetowy z ładną grafiką, przejrzystym menu, stronami informacyjnymi, szybkim kontaktem, zatowarowany, czas aby znaleźli go Internauci, potencjalni kupcy. W jaki sposób znajdą Twój e-sklep, skąd o nim będą wiedzieć, przecież codziennie otwierają się nowe sklepy. I tutaj właśnie musisz zainteresować się promowaniem sklepu internetowego.

Większość klientów do Twojego e-sklepu trafi z wyszukiwarki internetowej, np. z Google. Każdy nowo otwarty sklep internetowy powinien być pozycjonowany, aby był widoczny w wyszukiwarce gdy potencjalny klient będzie wpisywał odpowiednie frazy, szukając konkretnego produktu. Pozycjonowanie sklepu ma za zadanie pokazać Twój e-sklep wtedy, gdy ktoś szuka produktów, które są dostępne w Twoim sklepie.

Możesz również promować swój sklep internetowy w wyszukiwarce Google za pomocą reklam Google AdWords, w czym również możemy Ci pomóc. Twoje reklamy, linki sponsorowane Google, będą widoczne w wynikach wyszukiwania na stronie wyszukiwarki Google – nad wynikami i pod nimi – oraz także będą widoczne na stronach partnerskich, na których treści będą związane z Twoimi reklamami.

Duża ilość klientów do sklepów internetowych trafia również z porównywarek cen i internetowych pasaży handlowych. Serwisy te prezentują produkty z różnych sklepów internetowych. Porównywarki cen oprócz prezentacji produktów dają klientowi możliwość porównania cen i opinii o produktach i sklepach. Te serwisy powinno się traktować jako dodatkowe kanały sprzedaży dla sklepu internetowego, ponieważ one same dużo się reklamują w Internecie i są dobrze rozpoznawalne wśród użytkowników sieci.


Zadbaj o bezpieczeństwo w sklepie internetowym
W sklepach internetowych klienci powierzają zarówno swoje dane osobowe jak i pieniądze, a więc bezpieczeństwo jest szczególnie ważne. Użytkownicy Internetu, a więc Twoi potencjalni klienci, mają coraz większą świadomość dotyczącą danych osobowych, dlatego dobrze jest wyposażyć sklep internetowy w protokół sieciowy SSL, który szyfruje dane przesyłane drogą elektroniczną i umożliwia nawiązywanie bezpiecznych połączeń internetowych.

Zastosowanie w e-sklepie Certyfikatu SSL nie tylko realnie wpływa na bezpieczeństwo dokonywanych transakcji, ale też już przy pierwszym kontakcie czyni sklep internetowy bardziej zaufanym i wiarygodnym w oczach klientów.


Zobacz także:
.
Sprawdź naszą ofertę na pozycjonowanie i reklamę w Google dla sklepu internetowego lub strony »
Załóż własny gotowy sklep internetowy, przetestuj go za darmo, bez zobowiązań!
Jak dodać sklep internetowy do porównywarki cen e-Ceny.pl
Jak dodać produkty z e-sklepu do internetowego pasażu handlowego Market24.com.pl
Artykuły na temat pozycjonowania i reklamy w Google
Zamów certyfikat dla swojego sklepu internetowego, strony WWW
Masz pytania, opinie lub sugestie, napisz do nas »


Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu:
http://blog.sstore.pl/dlaczego-nie-wszystkie-sklepy-internetowe-odnosza-sukces-w-e-biznesie/
Add a comment...

Post has attachment
Dodatkowy kanał sprzedaży dla Twojego sklepu internetowego - zobacz jak możesz zwiększyć sprzedaż w swoim e-sklepie.

Market24.com.pl jest internetowym pasażem handlowym, platformą handlową, która prezentuje oferty z najlepszych sklepów internetowych w najlepszych cenach.

Szukasz produktów w dobrych cenach, chcesz kupić od sprawdzonych sprzedawców?
Wyszukaj produkt, przeczytaj o nim opinie, przejdź do sklepu i dokonaj w nim zakupu.

Prowadzisz własny sklep internetowy i chcesz również dodać swoją ofertę do Market24.com.pl?
Zarejestruj się już teraz i dodaj swoją ofertę.


Co to jest Market24.com.pl?

Market24.com.pl to internetowy pasaż handlowy czyli internetowe centrum handlowe, w którym prezentowane są produkty z różnych sklepów internetowych. W tradycyjnym handlu dużą popularnością cieszą się galerie handlowe, w których klienci mogą znaleźć pod jednym dachem wiele interesujących ich sklepów i produktów sprzedawanych przez te sklepy. Także w wirtualnym Świecie, czyli w Internecie, funkcjonują internetowe galerie handlowe, pasaże internetowe. Dokładnie takie zadanie spełnia Market24.com.pl, gromadzi oferty z różnych sklepów internetowych i daje możliwość ich prezentacji w łatwy sposób, aby kupujący mógł znaleźć interesujący go produkt, porównać z innym, poczytać opinie na jego temat i kupić go.


Co zyskuje sklep internetowy?

Sklep internetowy może w prosty sposób zarejestrować się w Market24.com.pl i dodać swoje produkty do serwisu za pomocą pliku XML. Właśnie za pomocą pliku XML Market24.com.pl pobiera ofertę z e-sklepu i aktualizuje ją na bieżąco. Market24.com.pl jest więc dodatkowym kanałem sprzedaży dla sklepu internetowego. Za pomocą Market24.com.pl e-sklep może łatwo zwiększyć sprzedaż swoich produktów.

Market24.com.pl jest też dla e-sklepu dodatkową reklamą, bo promuje produkty wystawione w serwisie w różnych miejscach – na innych stronach internetowych, w wyszukiwarkach internetowych, np. w Google. Dzięki Market24.com.pl sklep internetowy będzie lepiej widoczny w Internecie i lepiej będzie się także pozycjonował w wyszukiwarkach, w tym w Google – dzięki linkom przekierowującym do sklepu internetowego. Dzięki temu zwiększysz ruch na stronie swojego e-sklepu, a większy ruch to także większa sprzedaż!Ile to kosztuje?

Reklama w Internecie nie jest tania, gdy chcesz reklamować swój sklep internetowych indywidualnie musisz zapłacić niemałe pieniążki za pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarkach, lub reklamę np. Google AdWords. Ale dzięki Market24.com.pl możesz teraz reklamować swój sklep internetowy znacznie taniej, wręcz bardzo tanio.

Market24.com.pl proponuje Ci bardzo niskie opłaty, sklepy internetowe za prezentowanie/promowanie produktów w swoim serwisie. Są to niskie abonamenty, które są niezależne od ilości wejść na stronę sklepu oraz ilości produktów w sklepie (max. do 50 000 produktów), zawsze zapłacisz stałą i niską cenę za określony okres, więc koszty promocji e-sklepu nigdy Cię nie zaskoczą!


Czy mam jakąś gwarancję?

Market24.com.pl daje Ci gwarancję zwiększenia ruchu na stronie Twojego sklepu internetowego! Market24.com.pl prowadzi duże promocje swojego serwisu w Internecie. Serwis Market24.com.pl cały czas jest pozycjonowany przez specjalistów od SEO. Market24.com.pl także cały czas reklamuje się za pomocą Google AdWords. Tak więc oferta Twojego sklepu internetowego dotrze do szerokiego grona użytkowników Internetu, a Ty na tym skorzystasz sprzedając więcej.

Tak więc nie czekaj, zarejestruj się już teraz i korzystaj tak jak inni!http://blog.sstore.pl/dodatkowy-kanal-sprzedazy-dla-twojego-sklepu-internetowego/
Add a comment...

Post has attachment
Rejestracja sklepu internetowego w GIODO - każdy sklep internetowy powinien być zgłoszony do GIODO.

Prowadzenie sklepu internetowego wiąże się z koniecznością przetwarzania danych osobowych, a tym samym podlega ustawie o ochronie danych osobowych, a także obowiązkowi rejestracji zbiorów danych w GIODO. Każdy sklep internetowy powinien być zgłoszony do GIODO przez właściciela e-sklepu, najlepiej jeszcze przed rozpoczęciem działalności sklepu.

Trzeba także wiedzieć, że administratorem danych jest właściciel sklepu internetowego, firma sStore (platforma sklepywww.pl, e-sklepy.pl) jest tylko dostawcą oprogramowania oraz hostingodawcą.

Jak zgłosić bazę sklepu internetowego do GIODO?

Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu http://blog.sstore.pl/rejestracja-sklepu-internetowego-w-giodo/
Add a comment...

Post has attachment
Nowości w sklepie internetowym dzięki aktualizacji 4.4.4

Niedawno udostępniliśmy nową aktualizację oprogramowania sklepu internetowego sStore – wersję 4.4.4.

Po zaktualizowaniu do tej wersji sklep internetowy otrzyma między innymi:

- integrację z serwisem integracja z FreshMail.pl – FreshMail jest serwisem do wysyłania newsletterów, mailingów i autoresponderów. Dzięki FreshMail będziesz mógł wysłać efektywny mailing w dużej ilości – serwery serwisu FreshMail są dostosowane do wysyłania dużej ilości maili, standardowe serwer, serwery na których zainstalowane są e-sklepy, mają ograniczenia dla wysyłki poczty e-mail. Dzięki FreshMail zyskasz możliwość samodzielnego tworzenia pięknych i skutecznych newsletterów

Więcej informacji znajduje się na naszym blogu http://blog.sstore.pl/nowosci-w-sklepie-internetowym-dzieki-aktualizacji-4-4-4/
Add a comment...

Post has attachment
Jesteś właścicielem sklepu internetowego? Sprawdź nowe możliwości!

Udostępniliśmy nową aktualizację oprogramowania sklepu internetowego sStore - wersję 4.4.3

Po zaktualizowaniu do tej wersji e-sklep otrzyma nowe funkcje i możliwości:

możliwość wysyłania SMS-ów za pomocą SMSAPI.pl - przy zmianie statusu zamówienia klient otrzyma informację SMS na swój telefon

nowa integracja sklepu z PC Market 7 - programem do zarządzania sklepem, magazynem, dostawami

zmiany w module importu produktów przez pliki XML porównywarek - teraz szybszy i łatwiejszy import

zmiany na stronie importu plików XML;
zmiany na stronie integracji sklepu;
nowe generowanie metatagów dla stron "ostatnio szukanych" - dla lepszego pozycjonowania w Google;
dodanie możliwości wyboru formatu etykiety w module Paczkomaty;
dodanie danych z informacjami z LeaseLink na fakturze;
zmiany dla modułu aPaczka;
zmiany w menu marketing;
i wiele innych...


W tej aktualizacji zostaną dodane także poprawki w funkcjonowaniu sklepu:

zmiany w galerii aukcji (wyśrodkowanie grafiki aby zmieścił się tekst);
zmiany w pobieraniu informacji z serwera licencji;
poprawka w działaniu modułu wysyłki Poczta Polska;
poprawki w tłumaczeniach;
poprawka dla linku do pobierania faktur;
poprawki dla wersji responsywnej w szablonie sklep2011_pomaranczowy_RWD;
inne poprawki dla szablonu sklep2011_pomaranczowy_RWD;
poprawka do mapowania kategorii;
poprawka dla modułu Poczty Polskiej - poprawka dla działania mapy Google;
poprawka dla modułu hurtownie - poprawiony odczyt hurtowni z zewnętrznym parserem;
poprawka dla wersji RWD dla strony dodawania recenzji w sklepie;
poprawka dla wersji RWD dla widoku domyślnego listy produktów w sklepie;
poprawione zdjęcia produktów w trybie mobilnym;
poprawka dla sprawdzania numeru NIP przy rejestracji firmy w sklepie;
poprawka dla braku wyświetlania cen z rabatem zerowym;
zmiany dla integracji z porównywarką cen Okazje.info - więcej informacji;
poprawka dla drukowania etykiet w module Poczta Polska;
usunięcie nawiasów przy wyłączonych cenach opcji;
zmiana sortowania domyślnego na stronie nowości (według daty dodania od najnowszych);
zmiany linku "Przejdź do sklepu" przy sklepie przełączonym w pasaż handlowy - więcej informacji;
poprawka sortowania kategorii;
dodanie kalendarza do pola data nadania w modułach Poczty Polskiej;
dodanie nr zamówienia do opisu przy płatności DotPay;
poprawki w szablonach blue_grey, green_grey, red_grey RWD;
poprawki dla wyszukiwarki zamówień;
poprawki dla bazy danych sklepu;
poprawka dla dodawania obrazków do faktury;
poprawka dla przyjaznych linków w sklepie;
i wiele innych...Jak zaktualizować sklep do nowej wersji »
Jak promować produkty z e-sklepu w Marekt24.com.pl
Jak załączyć w sklepie wysyłanie SMS-ów przy zmianie statusu zamówienia
Jak pobrać i zainstalować nowy szablon w sklepie internetowym
Jak dodać sklepu internetowego produkty z innego sklepu internetowego
Jak uruchomić Leaselink w sklepie internetowym
Jak uruchomić w sklepie internetowym moduł wysyłkowy aPaczka.pl
Jak dodać e-sklep do porównywarki cen Okazje.info
Jak połączyć sklep internetowy z serwisem do księgowania online wFirma.pl

Artykuły na temat pozycjonowania i reklamy w Google
Sprawdź naszą ofertę na pozycjonowanie i reklamę w Google dla sklepu internetowego lub strony »

Masz pytania, opinie lub sugestie napisz do nas »


Wszystkie informacje znajdziesz na naszym blogu http://blog.sstore.pl/nowosci-w-sklepie-internetowym-dzieki-aktualizacji-4-4-3/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded