Profile cover photo
Profile photo
Happy Land
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
جشن بزرگ نیمه شعبان و مراسم یازدهمین سالگرد تاسیس گروه تولیدی هپی لند


جشن نیمه شعبان و مراسم یازدهمین سالگرد تاسیس گروه کارخانجات هپی لند در روز پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت در سالن همایشات منطقه آزاد انزلی برگزار شد .

این جشن میزبان مدیران و معاونین منطقه آزاد انزلی و کارکنان زحمت کش و پرتلاش گروه کارخانجات هپی لند بوده است .

مدیریت محترم هپی لند , جناب آقای احمد طاهری , طی برگزاری این جشن از زحمات یکساله کارکنان خود تقدیر و تشکر به عمل آورد .

جوایز مختلفی به همراه لوح تقدیر برای این جشن در نظر گرفته شد که جایزه نقدی ۵ میلیون تومانی طی مراسم قرعه کشی به خانم هانیه مزدور تعلق گرفت .

در ادامه مراسم کارکنان نمونه بخش های مختلف انتخاب شدند و از آنها با جوایز و لوح تقدیر تقدیر و تشکر به عمل آمد.

شایان ذکر است گروه سون لحظات شادی را برای این مراسم با شکوه به ارمغان آوردند.

یک سال دیگر , با تلاش و همکاری کنار هم بودیم …. گروه کارخانجات سرزمین شاد
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
5/22/17
31 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment


استقبال کارخانجات هپی لند از رییس جمهور جناب آقای دکتر روحانی بهمراه جمعی از هیات دولت در منطقه آزاد انزلی در ساعت ۱۳ روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۰
PhotoPhotoPhotoPhoto
4/6/17
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
بازدید جناب آقای مهندس نعمت زاده، وزیر محترم صنعت،‌معدن و تجارت از گروه کارخانجات سرزمین شاد
۹۶٫۰۱٫۱۰
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
4/6/17
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
برگزاری دوره مقدماتی حریق
گروه کارخانجات سرزمین شاد با همکاری سازمان آتش نشانی منطقه آزاد انزلی به منظور توانمند سازی پرسنل خود در برابر حوادث، اقدام به برگزاری دوره ی آموزشی حریق نمود.
در این دوره ی آموزشی که از تاریخ ۱۴ الی ۱۸ اسفند ۹۵ در محل کارخانه برگزار گردید اعضای کارگروه ستاد بحران گروه کارخانجات سرزمین شاد بصورت تئوری و عملی با مبانی حریق و چگونگی اطفاء آن آشنا شدند.
گروه کارخانجات سرزمین شاد همواره نسبت به ایجاد فضایی امن برای کارکنان پرتلاش خود تاکید دارد.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
3/11/17
14 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
گزارش تصویری کارگاه آموزشی ۵S

🎯کارگاه آموزشی ۵S با هدف آشنایی مدیران و پرسنل گروه کارخانجات سرزمین شاد از این سیستم در روزهای ۱۰و۱۱و۱۲ اسفند ۹۵ در محل کارخانه برگزار گردید.
این کارگاه که با حضور مهندس زیار (مسئول نظارت بر دوایر کارخانه) برگزار شد به بیان مطالبی در خصوص معرفی و مزایای سیستم ۵S در شرکت پرداختند و اشاره کردند لزوم پیاده سازی این سیستم نیازمند مشارکت همه اعضای سازمان می باشد.

لازم به ذکر است که ۵S (برگرفته از حروف اول پنج کلمه ژاپنی) یک سیستم اولیه و بسیار ساده برای بهبود بهره وری و کیفیت است که اساس آن را نظم و نظافت تشکیل می دهد.

✅اجزاء ۵s شامل ۵ بخش زیر است:

🔘Seiri (تفکیک وپاکسازی)
🔘Seiton (نظم وترتیب)
🔘Seiso (تمیزی ونظافت)
🔘Seiketsu (حفظ ونگهداری)
🔘Shitsuke (توسعه فرهنگ مشارکت)

🔗از جمله فوائد ونتایج ۵s می توان به نکات زیر اشاره کرد:

✔️محیط کار ایمن و راحت
✔️استفاده بهینه از فضای موجود- کاهش زمانهای تلف شده جهت جستجوی
✔️کاهش مسافتهای جابجائی وحمل ونقل
✔️افزایش عمر ماشین آلات وتجهیزات
✔️افتخار پرسنل به محیط کار خود
✔️بهبود وضعیت اقتصادی تجارت شرکت
✔️رشد خلاقیت وبهبود تفکر افراد
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
3/11/17
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
هم اکنون بازی "مارمولک" در صدر لیست بازی های برگزیده ی کافه بازار قرار گرفته است.

لینک دانلود:
https://goo.gl/Rwl3qk

تولید شده در "هپی تک" واحد دانش بنیان کارخانه جات سرزمین شاد "هپی لند"
Photo
Add a comment...

Post has attachment
بازدید عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل بانک صادرات ایران از گروه کارخانجات سرزمین شاد
چهارشنبه20 بهمن 1395
صبح روز چهارشنبه 20 بهمن 1395 دکتر تهرانفر عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل بانک صادرات ایران به همراه مهندس مکرمی مدیر امور شعب بانک صادرات استان گیلان و جمعی از مدیران و رؤسای این بانک از گروه کارخانجات سرزمین شاد بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید که با حضور دکتر کاظم دلخوش نماینده محترم مردم استان گیلان و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار شد مهندس طاهری مدیرعامل گروه کارخانجات سرزمین شاد ضمن خوشامد گویی به بیان فعالیتهای این واحد صنعتی پرداخت.

مدیرعامل گروه کارخانجات سرزمین شاد بر لزوم توجه همه جانبه دولت و سیستم بانکی کشور از واحد های صنعتی و حمایت از تولید ملی اشاره کرد و افزودند اگر چنین امری محقق گردد شاهد رونق اقتصاد کشور و اشتغال جوانان این مرز و بوم خواهیم بود.


کاظم دلخوش نماینده استان گیلان در مجلس شورای اسلامی در قسمتی از این نشست افزود وظیفه ما به عنوان قانونگذار و وظیفه دولت به عنوان مجری حمایت از بخش تولید است تا از این طریق هم قیمت تمام شده کالاها به کمترین قیمت ممکن برسد و همچنین در فضای رقابتی و با حمایت از تولید امکان کیفیت بخشی به کالا و خدمات را در کشور ایجاد نماییم.

دکتر تهرانفر عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل بانک صادرات در بخشی دیگر از مراسم با تقدیر از گروه صنعتی سرزمین شاد افزودند حمایت از کارآفرینان به عنوان موتور محرک چرخ اقتصاد کشور از اولویت های بانک صادرات است.


در پایان دکتر تهرانفر و هیئت همراه ایشان از بخشهای مختلف گروه کارخانجات سرزمین شاد بازدید کردند و از نزدیک با فعالیتهای این مجموعه بزرگ صنعتی آشنا شدند.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2/13/17
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
نقش اشتغال زنان در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور


روز دوشنبه۴ بهمن ۱۳۹۵ نشستی با عنوان “نقش اشتغال زنان در توسعه اقتصادی کشور” با حضور مهندس طاهری مدیرعامل این مجموعه ، سید کاظم دلخوش(نماینده مجلس شورای اسلامی)، نمایندگانی از بانک رسالت استان گیلان، نماینده منطقه آزاد انزلی و جمعی از بانوان فعال اجتماعی رشت و صومعه سرا در گروه کارخانجات سرزمین شاد برگزار شد.

در این نشست صمیمی سید کاظم دلخوش نماینده محترم مردم استان گیلان در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمسیون اقتصادی مجلس در ابتدا با تقدیر از گروه کارخانجات سرزمین شاد که توانسته است زمینه اشتغال بیش از هزار نفر را بوجود آورد بر ضرورت توسعه اقتصادی کشور و حمایت از صنایع داخلی تاکید کرد و در ادامه افزود اگر این مهم اتفاق بیفتد شاهد رونق اقتصادی و اشتغال زایی در کشور خواهیم بود.

سپس مهندس طاهری مدیرعامل گروه کارخانجات سرزمین شاد به معرفی فعالیتها و ظرفیتهای این مجتمع بزرگ صنعتی پرداخت و افزود سرزمین شاد علاوه بر اشتغال مستقیم برای بیش از ۱۵۰۰نفر این امکان را برای بسیاری از افراد فراهم ساخته است که بتوانند در منزل هم بصورت برونسپاری کار کرده و درآمد کسب کنند.

ایشان به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص نقش زن در جامعه اشاره کردند که فرموده بودند: “ما معتقدیم زنان در هر جامعه¬ی سالم بشری قادرند و می‏باید فرصت پیدا کنند که در حد سهم خود، تلاش و مسابقه خویش را در پیشرفت‏های علمی و اجتماعی و سازندگی و اداره‏ی این جهان به عهده بگیرند”.

و افزودند ما با توجه به همین اصل از افراد مستعد به خصوص بانوان در زمینه دوخت پوشاک حمایت کرده و چنانچه افراد تمایل به همکاری با این مجموعه را داشته باشند در ابتدا توانمندی آنها مورد سنجش کارشناسان شرکت قرار می گیرد و در صورت تایید بعد از گذراندن یک دوره آموزشی اختصاصی می توانند از طرف شرکت سفارش کار دریافت کرده و در منزل تولید نمایند.

همچنین ایشان اشاره کردند در صورتی که فرد بعد از آموزش وکسب مهارت به سطح خوبی از توانمندی برسد و علاقمند به کار در منزل باشد ولی امکانات لازم را در اختیار نداشته باشد، شرکت شرایطی را فراهم می سازد تا امکانات لازم همچون چرخ کار در اختیار فرد قرار گیرد و یا زمینه استفاده از تسهیلات را برای وی میسر می سازد.

در ادامه نمایندگان بانک رسالت استان گیلان هم آمادگی خود را جهت حمایت از تولید داخلی و اشتغال زایی و همچنین اعطای تسهیلات با شرایط ویژه اعلام کردند.

در پایان جلسه تصمیم بر آن شد تا بانوان فعال اجتماعی، افراد و خانواده هایی که نیازمند کارند ولی از شرایط و امکانات کافی برخوردار نیستند را شناسایی و به گروه کارخانجات سرزمین شاد معرفی نمایند تا زمینه اشتغال ۲۰۰ نفر در این مجموعه را فراهم سازند.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
1/25/17
13 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
نشست مشترک گروه کارخانجات سرزمین شاد و پارک علم و فن آوری گیلان

سه شنبه ۹۵/۱۰/۲۸

جلسه هم اندیشی گروه کارخانه جات سرزمین شاد با پارک علم و فناوری برگزار شد. در این جلسه آقای مهندس طاهری مدیر عامل هپی لند و هیئت همراهشان با آقای دکتر متقی طلب ریاست محترم پارک علم و فن آوری گیلان در خصوص شناسایی فرصت های موجود میان گروه کارخانجات سرزمین شاد (هپی لند) با پارک علم و فن آوری گیلان همچنین مراکز تکنو پارک و دانشگاهها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان مهندس طاهری و هیئت همراهشان از بخش های مختلف پارک علم و فن آوری گیلان، به خصوص آزمایشگاه های مستقر در ساختمان مرکزی آن مرکز بازدید کردند.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
1/23/17
25 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام خمینی (ره) را به تمام ملت ایران تسلیت عرض مینمائیم.

#گروه_کارخانجات_سرزمین_شاد
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded