Profile cover photo
Profile photo
Cico Ciciak
49 followers -
Cesta za skutočnou Ľudskosťou
Cesta za skutočnou Ľudskosťou

49 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Prečo je potrebné učiť sa KSB a DVTR

Post has attachment
Slovensko: Krajina v zovretí medzi Nemeckom a Ruskom
--------------------
Pre Nemecko (nemeckú nacionálnu "elitu") a aj pre nás je v bytostnom záujme prehlbovanie spolupráce s Ruskom (čo platí do istej miery aj obrátene) a my môžeme byť v tomto globálnom procese takým malým-veľkým mostom.

Toto je pochopiteľne v absolútnom rozpore so záujmami predovšetkým Anglosasov!

Post has attachment
Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 16.04.2018 Titulky CZ

Post has attachment
MZ RF: Veľká Británia je svetovým rekordérom v genocíde

Post has attachment
Chemický útok v Sýrii si vymyslela CIA, tvrdil v Rozstřelu agent Köcher
------------------
Názor tohto človeka je pre mňa omnoho viac presvedčivejší/dôveryhodnejší a pravdepodobnejší (hoci on sám asi až tak celkom "košér" nebude, že? :) ) než predpojaté žvásty pro-západných ruso-fóbov, ktorí sa ani netaja tým názorom, že podľa nich musíme byť za každú cenu solidárni s klamstvami a výmyslami USA a VB, pretože nie sme v spoločnom pakte s Ruskom ale naopak s USA a VB.
No to je teda pádny argument jak prdel!

Post has attachment
Generálna prokuratúra RF zverejnila informácie z vyšetrovania káuz Berezovský a Litvinenko

Post has attachment
Motto: Možná to všechno bylo úplně jinak, aneb drastické scény z útoku, k němuž zřejmě vůbec nedošlo.

Jak se zdá, „otrava“ Skripala a jeho dcery může souviset s událostmi v Sýrii daleko více, než se na první pohled zdá. Představme si následující situaci. Agent GRU Skripal vesele po několik let vyzrazuje relativně důležité informace britské MI6. Je odhalen a odsouzen na 13,5 roku. Spolu s ním jsou odhaleny jeho spojky a kontakty, které jdou rovněž „bručet“.

Po nějaké době je odhalena skupina ruských vyzvědačů, působících v GB a USA. Také skončí za katrem. Tajné služby, jak je jejich zvykem, vyjednají výměnu, která se povede. Skripal, člověk s pověstí agenta MI6 v GRU, se tak v roce 2010 dostává do GB, kde získá azyl a státní občanství. Nic nenormálního, ruská komunita v Anglii je velmi silná. Jako člověk s kontakty jak v Rusku, tak ve Španělsku, Británii, USA a Německu, si po nějaké době vybuduje firmu, zabývající se dopravou nebezpečných nákladů. Nejen po Británii. A na něčí popud začne jeho firma spolupracovat s laboratořemi v Porton Down, kam měl prokazatelně přístup.

Pak někdo navrhne plán falešných útoků chemickými zbraněmi v Sýrii. Někdo z tajných služeb USA. Poprvé jde vše dobře. Chán Šajchún se málem stane roznětkou pro útok USA na Sýrii. Rusko však sestřeluje vypálené Tomahavky a Sýrie pod mezinárodním dohledem likviduje chemické zbraně. Zdá se, že bude klid.

Ale pak na scénu vstupuje Rusko v daleko větším měřítku a zahajuje v Sýrii vlastní vojenskou operaci proti ISIL. A světe div se, je úspěšné. Je potřeba něco dělat. Proč se odklánět od osvědčených schémat? Ale protože chemické zbraně v Sýrii už nejsou, je potřeba je tam dopravit. No a kdo jiný by byl vhodnější, než Skripal a jeho firma? Navíc je Rus, takže v případě problémů se všechno hodí na Rusko.

Skripal souhlasí. Logicky, je to dobrý job. Britové a Američané dodají chemické specialisty, Skripal zajistí přepravu chemikálií a chemické munice ze skladů ve Francii, v Německu a jinde na místo určení a přípravu „scény“ pro chemický útok. Tentokrát v Idlibu. Perfektní organizace i režie, a protože není nikdo, kdo by upozornil na zřejmé rozpory, opět málem dojde k válce. Vše nakonec vyšumí tak nějak do ztracena, jen proti Rusku a Sýrii jsou zavedeny další sankce.

A protože Rusku se v Sýrii vyloženě daří, úspěšně hatí plány „prozápadní koalice“ na vytvoření Kurdistánu a rozdrobení Sýrie na zájmové oblasti a získává na popularitě, je potřeba s tím „něco“ dělat. To „něco“ je válka, kterou by se vyřešilo hodně věcí. Takže opět nastupuje Skripal, přebírá bojové chemické látky od Britů a Francouzů (Proč Francouzi? Mají největší kapacity na likvidaci chemické munice v Evropě, a končí u nich kontejnery, střely a pumy s chemickou náplní z celého NATO; navíc dobře znají situaci v Sýrii – podíleli se na likvidaci syrských chemických zbraní) dodává materiály do Dúmy nedaleko Damašku, a scéna se zdá být připravena. Specialisté jsou na místě, jen „to rozjet“. Jenže …

Skripal podle všeho není jen bývalým agentem GRU. Jak se říká, stará láska nerezaví. Jestli to bylo takto plánováno od začátku, nebo jestli byl Skripal obyčejným „spáčem“, probuzeným na tuto operaci, to se asi v této etapě nedozvíme. Ale podstatné je, že buď od začátku předával, nebo na nějaký impuls začal sám předávat informace (asi nejen) o těchto akcích svému bývalému zaměstnavateli. Způsob dodání byl jednoduchý – jeho dcera sloužila jako spojka mezi ním a GRU v Rusku. Možná se chtěl na stará kolena vrátit, kdo ví.

A jsme u merita věci. Skripal zajišťuje přípravu poslední akce. Jeho firma naváží do Dúmy chlór, sarin a látky VX. O přípravách informuje ruskou stranu. Ví, kde jsou ukryté chemikálie, kolik jich tam je, a zřejmě i termín útoku. Možná se osobně podílel i na přípravě jeho plánu.

Proto si také může 13. 3. ministerstvo obrany RF dovolit vystoupit s informací, že v Dúmě proběhne chemický útok pod falešnou vlajkou, který má vyprovokovat v Sýrii válečné střetnutí mezi koalicí vedenou USA na straně jedné, a Ruskem, Iránem a Sýrií na straně druhé. Rusové vědí, že tentokrát jde opravdu do tuhého. Neváhají a jednají. Za Skripalem přijíždí dcera a oznamuje mu místo setkání s kurýrem. Veškerá opatrnost jde stranou, situace je velice vážná. Skripal jede do Porton Down, vyzvedne nebo ukradne tam přísně tajné materiály o připravované operaci, vyveze je z objektu a vzápětí předá kurýrovi, který okamžitě na to odlétá ze země.

Skripal ví, že jeho i dceru pravděpodobně zatknou. Ví, že vyslýchající se dozvědí pravdu o jeho roli v připravované operaci, i o tom, že je prozrazena. Proto si spolu s dcerou udělají krásné odpoledne, projdou se, možná se i rozloučí, kdyby se něco zvrtlo. Pak si oba vezmou jed, který je přivede na hranici smrti a na nějakou dobu zcela znemožní jejich výslechy MI6 a CIA. A skončí v nemocnici. V bezvědomí, ale v relativním bezpečí, protože o jejich osud se extrémně zajímají všechny zúčastněné strany.

Britové zpočátku vůbec netuší, co se stalo. Proto také ta prodleva mezi objevením Skripala a jeho dcery v kómatu, a rozjetím obvinění na adresu Ruska. Když zjistí, co se stalo, začnou okamžitě pod rouškou chemického nebezpečí prohlížet všechna místa, kde by podle nich mohl Skripal materiály ukrýt. A aby znemožnili jejich vyzvednutí někým z ruského velvyslanectví, rozjedou akci „vyhosti si svého diplomata“. Ale je pozdě. Materiály už jsou pryč. Což ostatně brzy zjistí (viz onen „tajemný muž“, který údajně odletěl do Ruska těsně před nálezem Skripalových v kómatu).

Mezitím syrská vojska s podporou ruských leteckých jednotek přecházejí u Dúmy do útoku. Vědí, že jde o všechno. Pod rouškou humanitární operace bleskově vylidňují celou oblast, kde má k nasazení chemických zbraní dojít.

I druhá strana ví, že jde o všechno. Snaží se urychleně připravit provedení operace. Na místo přijíždějí chemičtí specialisté z GB, USA a pravděpodobně i z Izraele. Bílé přílby jsou v pohotovosti, kamery připraveny. Potřebné mrtvé mají dodat vzbouřenci, stále operující v oblasti. Jenže pak se to zvrtne. Postup Syřanů se prudce zrychlí, bez ohledu na ztráty obklíčí oblast, kde mělo dojít k útoku. A stane se, co nikdo nečekal.

Syřanům se podaří zajmout vojenské specialisty, a zajistit nedotknutý sklad bojových chemických látek, původem z Německa, Anglie, Holandska a dalších zemí včetně originálních obalů a dodacích listů. Ještě na poslední chvíli se Američané s podporou izraelského letectva snaží evakuovat specialisty z obklíčené oblasti a zničit důkazy. Izraelské rakety jsou však většinou sestřeleny ruskou PVO, a je sestřelen i vrtulník speciálních sil, který měl provést evakuaci specialistů.

Přitom dojde k zajímavé, až komické situaci. Bílé přílby natáčejí videa ze „záchranných akcí“, „mrtvé a umírající děti“ atd. ZCELA MIMO oblast válečných operací. Zhudlařené video amatérsky zahrané scény „Záchranná operace, která NIKDY NEPROBĚHLA“, se paradoxně stane hlavním důkazem chemického útoku, k němuž VŮBEC NEDOŠLO. Ačkoliv o něm všichni mluví jako o „tutovce“ a dokládají ho hlášením Bílých přileb a právě tímto "drastickým" videem. Přitom označit zmíněné video jako „materiál se skutečně drastickými záběry“ vyžaduje nejen značnou fantazii, ale především obrovskou míru drzosti, cynismu a bezostyšnosti.

A najednou je všechno na vodě. Chybí haldy mrtvol, chybí záběry ze syrských a tureckých nemocnic, chybí skutečné záběry skutečně umírajících lidí, kterých jsme si při útoku v Idlíbu užívali dnes a denně. Co ale nechybí, jsou stovky kilogramů zabavených chemikálií a chemické munice, a především, zajatí specialisté na chemický boj z několika zemí včetně Francie. Britové okamžitě couvají z operace, ale Makron setrvává. Může totiž ještě skutečně dojít k válce, a Francie možná doufá, že bude přizvána k porcování medvěda. Napoleonovi to nevyšlo, tak možná letos Macronovi.

Opravdu nevím, jaké bude pokračování této kauzy. Uvidíme, co udělají americké torpédoborce a ponorky, a jestli se Británie nakonec přidá. A také co udělá ruská strana, která už objektivně nemá kam ustoupit. Situace je na ostří nože. Pokud ale přesto nedojde k útoku, je velmi pravděpodobné, že jsem se nemýlil. No a jestli navíc Skripal obdrží ke konci roku titul Hrdiny RF, je to jisté :) .

Post has attachment
Spící I., díl 1 (seriál "Spjaščie", české titulky)
----------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/spici-agenti-i-serial-spjascie-ceske-titulky/

Špionážny film, z prostredia ruských a amerických tajných služieb, ich vplyvu na verejnú mienku a štátne kontrakty.

Uvedení tohoto seriálu v Rusku bylo událostí globální politiky. Vysvětluje architekturu ovládání ruských "elit" a podpindosníků ze strany státních "elit" USA. Doporučujeme, kromě toho je seriál výborně udělaný. Titulky vyrobil jeden kolega (tímto mu patří velké díky), každý den bude vycházet jeden díl.

Post has attachment
Jak hudba působí na lidský organismus

Post has attachment
Vladimír Viktorovič Kirjušin
-----------------
https://www.jarmarok.cz/v-v-kirjusin/

http://leva-net.webnode.cz/products/vladimir-kirjusin-bitva-za-genofond-naroda/

http://leva-net.webnode.cz/products/ako-v-boji-za-genofond-ruskeho-naroda-zomrel-kirjusin-v-v-autor-unikatnej-metodiky-vychovy-osobnosti-dietata/

Vladimír Viktorovič Kirjušin (1940-2001), byl ruský akademik a prezident Ruské asociace emociálně-obrazového rozvoje osobnosti. Je autorem unikátní metody rozvoje osobnosti dítěte, propojením pravé a levé mozkové hemisféry pomocí hudby. Jak sám říká, jeho metoda umožňuje osvojení hudebního jazyka, díky kterému je možné proniknout do vícerozměrného intelektu člověka.
Wait while more posts are being loaded