Profile cover photo
Profile photo
SCMB Okna Drzwi
About
Posts

Post has attachment
W ofercie SCMB znajdziecie Państwo nie tylko wszelkiego rodzaju drzwi, ale i żaluzje, rolety okienne, bramy garażowe, ale też panele podłogowe i podbitkę dachową. Z nami uda się Państwu wykończyć Wasz nowo budowany dom, bądź właśnie remontowane mieszkanie! Zachęcamy do współpracy https://kupokna.eu :)
Photo

Post has attachment
Nasza firma SCMB Szczecin oferuje drzwi wewnętrzne, a także zewnętrzne o nietuzinkowym designie. Dla nas ważne jest bezpieczeństwo – nie tylko wówczas, gdy użytkujecie Państwo nasze produkty, ale i zapewnienie go Państwu np. poprzez produkcję solidnie skonstruowanych drzwi zewnętrznych! Zachęcamy do kontaktu i poznania naszej oferty https://kupokna.eu/drzwi/.
Photo

Post has attachment
Okna PCV, które mamy w naszej ofercie są najwyższej jakości, a ich cena nie jest wygórowana! Z naszego asortymentu dobierzecie Państwo okna, które idealnie wpiszą się w cały wystrój Waszego domu. Nadadzą mu nowoczesny i minimalistyczny wyraz! Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty https://kupokna.eu/okna/.
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się w sprzedaży drzwi, ale to już Państwo wiecie :) Chcielibyśmy więc przypomnieć, że w naszym asortymencie znajdziecie także okna! Mamy do wyboru okna PCV oraz okna drewniane! Oferujemy także usługę ich montażu na terenie Szczecina i okolic! Zapraszamy do współpracy https://kupokna.eu.
Photo

Post has attachment
Jesteśmy jednym z największych salonów oferujących drzwi i okna na terenie województwa zachodniopomorskiego! Dokonaliśmy tego dzięki ciężkiej pracy przez ostatnie 15 lat, czyli odkąd istniejemy na polskim rynku. Dziękujemy tym wszystkim z Państwa, którzy nas docenili kupując oferowane przez nas produkty oraz namawiamy kolejne osoby do skorzystania z naszej oferty https://kupokna.eu.
Photo

Post has attachment
SCMB ze Szczecina współpracuje z wieloma producentami drzwi, okien, żaluzji i bram nie ograniczając się tylko na firmy z okolicy. Oferujemy produkty takich przedsiębiorstw, jak DOORSY, DRE, ERKADO, MIKEA, ViKKiNG, POL-SKONE, PORTA drzwi, STOLBUD, czy WIKĘD. Sprawdźcie Państwo, z kim jeszcze podjęliśmy współpracę https://kupokna.eu/wspolpraca/.
Photo

Post has attachment
Poszukują Państwo wysokojakościowych drzwi garażowych? Jeżeli tak, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu: http://kupokna.eu/oferta/. Wszystkie rozwiązania, które posiadamy w sprzedaży posiadają wszelkie certyfikaty jakości oraz atesty.
Photo

Post has attachment
Pracownicy naszej firmy pomogą Państwu podczas wyboru drzwi oraz stolarki okiennej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta, dlatego najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: http://kupokna.eu/.
Photo

Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzedaż rolet i żaluzji okiennych. Rolety materiałowe w doskonały sposób chronią pomieszczenie przed światłem słonecznym oraz nadają mu charakteru i stylu. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://kupokna.eu/oferta/.

Post has attachment
Dobór odpowiednich drzwi wejściowych i zewnętrznych to zawsze nie lada wyzwanie. Należy zdawać sobie sprawę, że odpowiednio dopasowana para powinna nie tylko chronić dobytek, ale również spełniać odpowiednią funkcję izolacyjną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://kupokna.eu/drzwi/.
Photo
Wait while more posts are being loaded