Profile cover photo
Profile photo
Szczecińskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Latem uwielbiamy przebywać na świeżym powietrzu. Nic dziwnego, skoro temperatury dopisują! Wybieracie się nad wodę? W trosce o bezpieczeństwo (czy to Wasze, czy to bliskich) koniecznie utrwalcie sobie zasady bezpieczeństwa nad wodą. Miłej lektury! https://www.woprszczecin.pl/pierwsza-pomoc
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Znajomość zasad pierwszej pomocy to podstawa! Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy przyjdzie nam ich użyć… Okres wakacyjny już w pełni, zatem warto odświeżyć sobie te informacje. Odwiedźcie koniecznie naszą stronę: https://www.woprszczecin.pl/pierwsza-pomoc, gdzie znajdziecie nieco więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ekipa ze szczecińskiego WOPR od lat dba o to, żebyście czuli się bezpiecznie podczas kąpieli nad jeziorem! Jesteśmy niczym superbohaterowie! Ponadto, uwielbiamy swoją pracę. Możecie nam zaufać i czuć się przy nas komfortowo. Jednak pamiętajcie o tym, aby kąpać się rozważnie, gdyż zdrowie ma się jedno. https://www.woprszczecin.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Robi się coraz cieplej, pogoda dopisuje… a to oznacza, że chętnie spędzamy czas na zewnątrz. Jeśli i Wy uwielbiacie korzystać z uroków pięknej pogody, koniecznie zapoznajcie się z zasadami pierwszej pomocy, które zamieściliśmy na stronie internetowej: https://www.woprszczecin.pl/pierwsza-pomoc. Takie rzeczy warto wiedzieć!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A może chcielibyście dołączyć do naszej ekipy? Świetnie się składa, bo akurat przeprowadzamy rekrutacje na stanowisko Starszego Kąpieliska, a także Koordynatora Kąpieliska. Jeśli kochacie wodę i niesienie pomocy i posiadacie wszelkie aktualne certyfikaty, koniecznie się z nami skontaktujcie. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: https://www.woprszczecin.pl/wopr-szczecin/praca. Może to właśnie Wy dołączycie do naszego zespołu?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od lat działamy z myślą o Waszym bezpieczeństwie, ponieważ jesteśmy ratownikami, dla których praca jest misją i pasją. Możecie nam zaufać i zwrócić się do nas z prośbą o pomoc, ilekroć tylko będziecie jej potrzebowali! Pamiętajcie o tym, że posiadamy dwa prężnie działające oddziały: Lewobrzeże i Prawobrzeże. Na stronie internetowej: https://www.woprszczecin.pl/wopr-szczecin/oddzialy-wopr znajdziecie więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomoc udzielona drugiej osobie będącej w potrzebie jest bezcenna! Warto posiąść tę wiedzę, by w razie czego móc udzielić niezbędnego wsparcia. Wiecie o tym, że organizujemy darmowe kursy WOPR na ratownika wodnego? Jeśli chcielibyście poszerzyć swoje kwalifikacje i nieść pomoc innym, skontaktujcie się z nami! Na stronie internetowej: https://www.woprszczecin.pl/kursy-i-szkolenia?filter_tag[0]= znajdziecie nieco więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiecie o tym, że organizujemy także szkolenia motorowodne? Jeśli przygotowujecie się do egzaminu, koniecznie skorzystajcie z naszego wsparcia! Możecie liczyć na solidną dawkę ćwiczeń nie tylko praktycznych, lecz także teoretycznych! Na stronie internetowej: https://www.woprszczecin.pl/kursy-i-szkolenia zamieściliśmy więcej informacji, sprawdźcie sami!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lato w pełni, wakacje również, dlatego polskie plaże coraz bardziej wypełniają się wczasowiczami. Nasi ratownicy czuwają nad turystami, jednak warto przypomnieć „dekalog plażowicza”. Pierwszą zasadą jest ochrona ciała przed słońcem, kolejną nierozkładanie ręcznika w odległości mniejszej, niż 5 m od brzegu (to ułatwia ratownikom dotarcie do osoby potrzebującej pomocy), dbanie o środowisko, niewchodzenie do wody, gdy są duże fale lub po zmroku, ABSOLUTNE niewchodzenie do wody będąc pod wpływem jakiejkolwiek substancji, niewchodzenie do niej gwałtownie, gdy jesteś rozgrzany – rób to powoli, posiadanie respektu do wody, pływanie w bezpiecznej odległości od innych, nieskakanie do wody o nieznanej głębokości i kąpanie się w miejscach do tego przeznaczonych. Zapraszamy do odwiedzenia nas na http://www.woprszczecin.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drodzy Państwo, nad naszymi wodami wciąż brakuje ratowników! Dlatego poszukujemy osób chętnych do pracy! Obecnie na Pomorzu Zachodnim brakuje blisko 200ratowników! Formy zatrudnienia są różne, czasem jest to umowa o pracę, czasem oparta na płacy godzinowej. Różne są również stawki - sięgają nawet do 3 tys. zł miesięcznie. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony i dowiedzenia się więcej szczegółów http://www.woprszczecin.pl/woprszczecin/woprszczecin.pl/kontakt-lk.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded