Profile cover photo
Profile photo
e-konferencje.pl - sale konferencyjne
42 followers -
Prezentujemy sale konferencyjne szkoleniowe na spotkania.
Prezentujemy sale konferencyjne szkoleniowe na spotkania.

42 followers
About
Posts

Post has attachment
Konferencja to niezwykle istotne wydarzenie dla firmy, podczas którego bardzo często nawiązują się nowe kontakty, rodzą pomysły, zawiązują współprace. Ważne jest, by od strony organizacyjnej konferencja była doskonale przemyślana.
Tak ważne wydarzenie dla biznesu wymaga dużej sprawności organizacyjnej. Konferencja, czy każdy biznesowy event to także doskonała przestrzeń do prezentacji własnej marki. Na sukces dobrze zorganizowanej konferencji wpływa wiele czynników, które są warunkiem satysfakcji wszystkich uczestników.


http://www.e-konferencje.pl/artykul/na-co-warto-zwrocic-uwage-przy-organizacji-konferencji/2649/

Post has attachment
Nie każdy z nas ma jednakowy charakter i też nie każdy potrafi się wpasować w trybiki wielkiej maszyny korporacyjnej. Albo przyjąć bez zmrużenia oka mniej lub bardziej genialne pomysły szefa

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

http://www.e-konferencje.pl/artykul/jaka-dzialalnosc-gospodarcza/2629/

Post has attachment
Rzeszów ochrzczony został stolicą innowacji. Jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Łączy w sobie zarówno zgiełk dużych miast, jak i urok małych miasteczek. Jako jedno z mniejszych miast na tle wielkich metropolii Rzeszów może wydawać się mniej atrakcyjny od większych miast, jednak ma on swój urok. Czym zachwyca stolica Podkarpacia?

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

http://www.e-konferencje.pl/artykul/dlaczego-warto-odwiedzic-rzeszow/2623/

Post has attachment
Najprostszą metodą pozwalającą na ponowne wykorzystanie już raz użytego papieru jest np. wykorzystanie zadrukowanego z jednej strony arkusza jako brudnopisu lub pod kolejny wydruk czy kserokopię. Jeżeli dokument nie jest istotnym pismem, a zaledwie notatkami z konferencji dla własnego użytku, warto się zastanowić nad tego rodzaju rozwiązaniem.

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

http://www.e-konferencje.pl/artykul/recykling-papieru-w-firmie-jak-wprowadzic/2617/

Post has attachment
Każdy z nas ceni sobie praktyczne rozwiązania. Właściciele hoteli czy restauracji wybierają funkcjonalne meble, które będą świetnym towarzyszem uroczystości – bankietu, konferencji czy wesela.

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

http://www.e-konferencje.pl/artykul/urzadzanie-sali-konferencyjnej-i-bankietowej/2616/

Post has attachment
Zakopane to niekwestionowana zimowa stolica Polski, która jest chętnie odwiedzana zarówno przez turystów, jak i ludzi biznesu. Ci drudzy szczególnie upodobali sobie stolicę Tatr jako idealne miejsce na organizację konferencji oraz innych istotnych wydarzeń o charakterze biznesowym.

Niesamowity klimat, tradycja oraz prestiżowa lokalizacja czynią bowiem z Zakopanego wymarzone tło dla każdego ważnego eventu firmowego. Dlaczego warto zorganizować konferencję właśnie w Zakopanem i jakie miejsce wybrać na tło tego wyjątkowego wydarzenia?

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

http://www.e-konferencje.pl/artykul/dlaczego-warto-organizowac-konferencje-w-zakopanem/2601/

Post has attachment
Usługi ekspertów biegłych w dziedzinie prawa gospodarczego i prawa handlowego mogą w znacznym stopniu przyczynić się do zwiększenia zysków firmy oraz budowania renomy. Doświadczeni prawnicy m.in. tworzą umowy, doradzają klientowi i negocjują w jego imieniu korzystne warunki umów i porozumień.

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

http://www.e-konferencje.pl/artykul/jak-korzystac-z-uslug-kancelarii-prawa-gospodarczego-zeby-rozwinac-swoja-firme/2596/

Post has attachment
Organizacja każdej imprezy to ogromne przedsięwzięcie. Należy się do niego bardzo starannie przygotować.

Czy jest to organizowanie imprezy branżowej, czy organizacja konferencji wszystko musimy mieć dokładnie zaplanowane. Po pierwsze trzeba mieć przygotowaną listę spraw do załatwienia - czyli taka organizacja konferencji krok po kroku.

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

http://www.e-konferencje.pl/artykul/jak-dobrze-zorganizowac-konferencje/2586/
Photo

Post has attachment
Firmowe wyjście na kolację do restauracji czy drinka do baru należą już do jednych z najbardziej przestarzałych form organizacji spotkań pracowników. Zobacz dlaczego, teraz wiodącym trendem jest organizacja pikników firmowych.

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

http://www.e-konferencje.pl/artykul/piknik-firmowy-to-wciaz-najmodniejsza-forma-integracji-z-pracownikami/2583/

Post has attachment
Coraz więcej czynności w nowoczesnych hotelach można wykonywać automatycznie, nie korzystając w ogóle z recepcji. Zazwyczaj wystarczy tylko mobilne urządzenie lub nawet telewizor w pokoju hotelowym. Takie rozwiązania mają wiele zalet.

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

http://www.e-konferencje.pl/artykul/rozwiazania-automatyzacji-pracy-hotelu-sprawdz-mozliwosci-ilumio-dla-duzych-i-malych-hoteli/2581/
Wait while more posts are being loaded