Profile cover photo
Profile photo
Placzek Barbara. Biuro rachunkowe
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Dzięki ryczałtowemu podatkowi dochodowemu ewidencja podatkowa w Państwa firmie będzie prowadzona w uproszczony sposób. Jednak jest to forma zarezerwowana tylko dla wybranych grup przedsiębiorców, jakimi są budowlańcy, właściciele punktów gastronomicznych czy przedstawiciele wolnych zawodów. Zajmiemy się tym w Państwa imieniu! http://biurorachunkowe-gliwice.com.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcą zmniejszyć Państwo koszty, jakie generuje Państwa przedsiębiorstwo? Warto zatem zastanowić się nad zastąpieniem działu księgowości zewnętrzną firmą. Dlaczego? Tworząc takie stanowiska w swojej firmie generują Państwo niemal dwa razy większe koszty, ponieważ księgowość w firmie to nie tylko pensje dla pracowników, ale również przestrzeń i artykuły biurowe czy niezbędne licencje na oprogramowanie. Zapraszamy do kontaktu! http://biurorachunkowe-gliwice.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym biurze rachunkowym rozumiemy, że każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie i że trudno jest znać się na wszystkim. To na czym my znamy się najlepiej to księgowość oraz obsługa kadrowa. Jeżeli zatem zależy Państwu na wsparciu ze strony profesjonalistów, zapraszamy do kontaktu z Biurem Rachunkowym Barbara Placzek! http://biurorachunkowe-gliwice.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W nadchodzącym roku nasze biuro rachunkowe będzie obchodziło ćwierćwiecze istnienia. W tym czasie udzieliliśmy pomocy setkom klientów indywidualnych oraz małym, jak i średnim przedsiębiorcom. Dzięki temu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie zawodowe oraz dodatkową wiedzę specjalistyczną. Dziękujemy :) biurorachunkowe-gliwice.com.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej firmy mieści się w Gliwicach przy ulicy Śliwki 33. Jesteśmy tam dla Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Gdyby mieli Państwo do nas jakieś pytania po godzinach otwarcia biura zachęcamy do kontaktu mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Oddzwonimy w możliwie najszybszym terminie. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta skierowana jest do średnich i małych przedsiębiorstw. Naszą ofertę dopełniają doradztwo podatkowe i prowadzenie ksiąg handlowych i rachunkowych. Wykorzystujemy do tego oprogramowanie Comarch Optima oraz Płatnik. Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia strony http://biurorachunkowe-gliwice.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro rachunkowe chętnie zajmie się sporządzaniem dla Państwa rejestrów zakupu i sprzedaży VAT, deklaracjami VAT oraz VAT-UE. Rozliczamy bowiem z tytułu podatku VAT! Zachęcamy do współpracy i zasięgnięcia większej ilości informacji z naszej strony http://biurorachunkowe-gliwice.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zawiłości w prawie podatkowym nie brakuje. Problem ten dotyczy nie tylko naszego kraju! Jeśli ktoś nie jest na bieżąco z tym tematem, może mieć problem z rozliczaniem własnej działalności z podatków z ZUS-em i prowadzeniem obowiązkowej dokumentacji. Jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia, gorąco zachęcamy do kontaktu http://biurorachunkowe-gliwice.com.pl/, a na pewno pomożemy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomoc w naszym Biurze Rachunkowym Barbary Placzek znajdą właściciele małych firm, ale również osoby indywidualne i przedstawiciele średnich przedsiębiorstw. Pracujemy na programach Comarch Optima oraz Płatnik, które są sprawdzonym i świetnym narzędziem, pozwalającym na sprawne i rzetelne prowadzenie Państwa księgowości i kadr. Zapraszamy http://biurorachunkowe-gliwice.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usługi księgowe oferowane przez nasze Biuro Rachunkowe w Gliwicach prowadzone są zawsze z największą dokładnością i starannością. Pomagamy dużym, średnim i małym firmom w zakresie księgowości i kadr. Oferujemy obsługę obejmującą rozliczenia podatku VAT, dochodowego czy ZUS. Zapraszamy http://biurorachunkowe-gliwice.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded