Profile

Cover photo
bili cara
Works at Google
Attends ufo
Lives in Los Angeles, CA
92 followers|17,737 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

bili cara

Shared publicly  - 
 
Sun Tzu pa dyshim është një nga strategët ushtarakë kinezë më të famshëm në histori, kryesisht i njohur për “Arti i Luftës”, një traktat mbi strategjinë ushtarake. Kjo vepër la trashëgiminë e tij një figurë legjendare në historinë e ushtrisë kineze dhe vazhdon të ketë një impakt domethënës në historinë dhe kulturën globale. Gjeneral kinez jetoi në shekullin e 4-t para lindjes së Krishtit.
1
Add a comment...

bili cara

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
fuck
 ·  Translate

bili cara

Shared publicly  - 
 
 
Hello Guys...
Hope you will be fine...
2 comments on original post
1
foster maxx's profile photo
 
cool bro
Add a comment...

bili cara

Shared publicly  - 
 
.....?
 
Oh yeah...she wants to kiss me bad!
But her entourage is creeping me out a bit.
Just sayin'
46 comments on original post
2
foster maxx's profile photo
 
i love it.
Add a comment...

bili cara

Shared publicly  - 
1
bili cara's profile photo
 
i like this a music
Add a comment...

bili cara

Shared publicly  - 
 
 
Daddy Yankee - Lovumba Mp3, www.bunggsu.com, Daddy Yankee - Lovumba Mp3
View original post
1
Add a comment...
Have him in circles
92 people
Hooman Moatamedi's profile photo
si “Simon” luu's profile photo
Habiba Sofyan's profile photo
jordan gaza's profile photo
Mary Smith's profile photo
aaron rose's profile photo
Afzal Ahmad's profile photo
Deborah Estensen's profile photo
samrat chakraborty's profile photo

bili cara

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

bili cara

Shared publicly  - 
1
foster maxx's profile photo
 
i wish to see u man
Add a comment...

bili cara

Shared publicly  - 
2
Add a comment...

bili cara

Shared publicly  - 
 
 
Is the first Female in the United Kingdom to reach ONE MILLION OF YOUR CIRCLES on here today ! :) Thanks to each and everyone of you for making that possible xx
95 comments on original post
1
Ellie Guest's profile photo
 
maybe shes a male then,,,,,,,,,,,,,size does seem to matter more to them after all :p
Add a comment...
People
Have him in circles
92 people
Hooman Moatamedi's profile photo
si “Simon” luu's profile photo
Habiba Sofyan's profile photo
jordan gaza's profile photo
Mary Smith's profile photo
aaron rose's profile photo
Afzal Ahmad's profile photo
Deborah Estensen's profile photo
samrat chakraborty's profile photo
Education
 • ufo
  present
Basic Information
Gender
Male
Apps with Google+ Sign-in
 • The Walking Dead:No Man's Land
 • Toy Defense 3:Fantasy
 • Ngjyrat
 • Banana Kong
 • WWE Immortals
 • Plants vs. Zombies 2
 • Clash Royale
 • Color Switch
Work
Employment
 • Google
  present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Los Angeles, CA
Links
YouTube