Shared publicly  - 
 
Asghar jon
har kary mikonam nemishe
yek dayoosi in zabane farsi ra az computerm varmidaran
Mashala
 
علی سعیدی٬ نماینده خامنه ای در سپاه با اشاره به کارکردهای امنیتی، نظامی، ‌اطلاعاتی و اقتصادی سپاه گفته که ورود این نیرو «به عرصه اقتصادی و بانکداری، امری قابل توجیه است.»

به گزارش دیگربان به نقل از ایسنا٬ آقای سعیدی این مطلب را روز شنبه (سوم تیر) در هشتمین مراسم انتخاب کتاب سال سپاه بیان کرده است.

وی گفته است: طبق بررسی‌هایی که انجام داده‌ام، سپاه وارد پروژه‌هایی می‌شود که بخش خصوصی امکان رقابت با آن را ندارد و کمتر وارد این عرصه می‌شود.

به ادعای سعیدی اینکه سپاه با ورود به برخی پروژه‌ها جایگزین شرکت‌های فرانسوی و آلمانی می‌شود، در راستای حفظ بنیان نظام و انقلاب این اقدامات را انجام می‌دهد.

به گزارش ایسنا ،سعیدی٬در ادامه گفت:  پاسداري از مرزها و مغزها را به عنوان دو كاركرد اصلي سپاه در بحث پاسداري از اسلام عنوان كرد و افزود: با تفكيك بين نيروهايي كه داراي ساختار نرم‌افزاري و سخت‌افزاري هستند، بايد به خوبي موضوع پاسداري از اسلام را مورد توجه قرار داد و در همين راستا، سپاه سرمايه‌هاي خوبي دارد.


سپاه پاسداران در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین و قدرتمند‌ترین نهاد‌ نظامی و اقتصادی در ایران محسوب می‌شود.

فعالیت‌های اقتصادی این نیروی نظامی سال‌هاست با انتقاد‌های فراوانی مواجه است٬ اما فرماندهان آن مدعی هستند این فعالیت‌ها را به منظور «محرومیت‌زدایی» از کشور انجام می‌دهند.
Translate
1
Add a comment...