Profile cover photo
Profile photo
Salon Meblowy Meblotex
About
Posts

Post has attachment
Pamiętajmy, że najważniejszym elementem każdej małej sypialni jest łóżko. Poduszki, koce, poduszki i pościel dodadzą przytulności. W przypadku białych lub jasnych ścian dobrym rozwiązaniem są tekstyliach w mocnych, kontrastowych kolorach, które przyciągną uwagę w kierunku najważniejszego mebla. Dobrym rozwiązaniem jest również urządzenie sypialni w ciepłych odcieniach np. beżach, które uspokajają i zachęcają do odpoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://krakow-meble.pl/30-lozka-i-sypialnie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niewielkie mieszkanie w bloku musimy urządzić tak, by połączyć komfort z funkcjonalnością. Sypialnia bardzo często pełni rolę również garderoby. Szafy lub szafki, które pokrywają i są wbudowane w ściany, mieszczą przydatne miejsce na drobiazgi i ubrania. Dzięki takiemu rozwiązaniu pozbywamy się nadmiaru rzeczy z otoczenia, zbędnego bałaganu, a dzięki lustrom, które mogą być umieszczone na frontach szafy, dodamy sypialni centymetrów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://krakow-meble.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Małe mieszkania w blokach czy niewielkie domy to często jedyna możliwość posiadania własnych czterech kątów. Bez względu na to, ile metrów mamy do dyspozycji, salon powinien być pomieszczeniem reprezentacyjnym, przyjaznym i jasnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://krakow-meble.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wraz z modą na łączenie pomieszczeń i otwieranie przestrzeni dziennej jadalnia odgrywa coraz większą rolę. Służy nie tylko do szybkiego spożywania posiłków. Stanowi centrum życia domowego, przyciąga uwagę gości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://krakow-meble.pl/14-stoly-i-krzesla.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sypialnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, od tego jak urządzimy jej wnętrza, zależy nasze samopoczucie i komfort spania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://krakow-meble.pl/30-lozka-i-sypialnie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Salon to główne pomieszczenie w domu czy mieszkaniu. Pełni funkcję reprezentacją oraz jest miejscem gromadzenia się i wspólnego spędzania czasu przez domowników. Dlatego aranżacja nowoczesnego salonu musi być przemyślana i funkcjonalna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://krakow-meble.pl/12-meble-skrzyniowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pufy przede wszystkim służą do siedzenia, zwłaszcza kiedy nie mamy powierzchni, żeby wstawiać obszerne fotele.Kiedy spodziewamy się gości będą świetną opcją do siedzenia i dla nikogo nie zabraknie miejsca. Oprócz tego pufy mogą służyć jako podstawka pod kawę, podnóżek, stolik na dekoracje i same w sobie stanowić element dekoracyjny.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://krakow-meble.pl/15-inne-artykuly.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu stylowe, atrakcyjne i niezwykle komfortowe wersalki do spania. Produkty te są idealną alternatywą dla tradycyjnych łóżek do sypialni. Idealnie dopełniają każde wnętrze i zapewniają wygodę na najwyższym poziomie.Dbając o zadowolenie wszystkich Klientów, proponujemy zarówno wersalki klasyczne, jak również odzwierciedlające aktualne trendy. Nasze wersalki służą całym pokoleniom i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://krakow-meble.pl/26-wersalki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadanie osobnej sypialni to komfort, który jest standardem nawet w niewielkich domach jednorodzinnych. W pokoju dziennym, który pełni wiele funkcji, możemy postawić jedynie rozkładaną kanapę czy tapczan. W sypialni jednak rządzi łóżko. Jego wymiary warto dobrać zarówno pod względem domowników, którzy na nim będą spać, jak i wielkości naszej alkowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://krakow-meble.pl/30-lozka-i-sypialnie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Urządzanie pokoju dziennego jest chyba najbardziej wymagającym zajęciem podczas aranżowania całego mieszkania lub domu. To właśnie w tym pomieszczeniu będziemy przecież spędzać większość swojego czasu po pracy. Pokój dzienny zwany również salonem, nie zawsze spełnia tylko funkcję wypoczynkową. W przypadku, kiedy w salonie mamy zamiar również spać oraz przyjmować gości, bardzo dobrze sprawdzą się różnego rodzaju narożniki. Są to kanapy, które pozwolą nam zapewnić estetykę, wygodę i funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://krakow-meble.pl/29-narozniki.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded