Profile cover photo
Profile photo
Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp.p. • Obsługa prawna firm • Kancelaria prawna • Warszawa
1 follower
1 follower
About
Kurpisz i Ziobrowski Adwokacka sp.p. • Obsługa prawna firm • Kancelaria prawna • Warszawa's posts

Post has attachment

Gotowe spółki na sprzedaż

Pomagamy naszym klientom w zakładaniu spółek, ale mamy również dla nich alternatywne rozwiązanie – gotowe spółki na sprzedaż. Obecnie cieszą się one dużym powodzeniem, ponieważ dzięki nim można rozpocząć swoją działalność w zaledwie w kilka dni – to znaczne uproszczenie formalności niż w przypadku ich zakładania od nowa.

Klientom oferujemy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które zostały założone w mieście Warszawa. Są to spółki przygotowane do prowadzenia pracy – mają one szeroki zakres możliwych działalności oraz elastyczne umowy, nie mają żadnej historii handlowej oraz zobowiązań – nie zatrudniały pracowników. Również posiadają opłacony kapitał zakładowy i mają wszystkie potrzebne numery, w tym KRS, NIP, REGON i VAT.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać więcej informacji o zakupie gotowych spółek – u nas procedura sprzedaży trwa tylko 3 dni!

Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej

Założenie działalności gospodarczej w Polsce nie musi być trudne, ale dla osób, które nie mają szerokiego rozeznania w tych formalnościach, może być to sporą przeszkodą. Dlatego też nasza kancelaria prawna oferuje Państwu pełną pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej – jednoosobowych działalności oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjnych, komandytowych, komandytowo-akcyjnych czy jawnych.
 
Obsługa prawna w tym zakresie włącza: doradztwo w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności, sporządzanie odpowiednich dokumentów, w tym umowy spółki, sporządzanie wniosków o rejestrację działalności, dokumentów do Urzędu Statystycznego, aby uzyskać REGON, także numery NIP czy VAT. 

Razem z nam mogą Państwo bez problemu rozpocząć swoją działalność – wszystko będzie dopięte na ostatni guzik!

Post has attachment
Prawo pracy

Zatrudnienie pracowników wiąże się ze spełnieniem wymogów zawartych w Kodeksie pracy oraz innych ustawach, które regulują prawo pracy. Nie muszą jednak Państwo być ekspertami w tej dziedzinie, aby prowadzić działalność zgodnie z przepisami – nasza kancelaria prawna jest zawsze do dyspozycji.

Prawo pracy to jedna z naszych specjalności. – w tym zakresie zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie zarówno jako stała obsługa prawna, jak i również doraźnie. Udzielamy porad prawnych dotyczących prawa pracy, sporządzamy opinie prawne oraz innego rodzaju dokumenty – umowy o pracę, o współpracę, kontrakty menedżerskie i umowy o zakazie konkurencji. Również przygotowujemy regulaminy wewnętrzne do zakładów pracy. Ponadto pomagamy w klientom w sporach sądowych z pracownikami, prowadzimy negocjacje ugodowe, także reprezentujemy klientów podczas kontroli PIP i ZUS.

Nasza pełna oferta jest zaprezentowana na stronie – zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Prawo karne gospodarcze i skarbowe

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi prawne, które włączają prawo karne gospodarcze oraz prawo karne skarbowe – razem z nami mogą Państwo prowadzić firmę bezpieczniej i zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

W tym właśnie zakresie obsługa prawna firm włącza udzielanie porad prawnych, także dotyczących spraw o przestępstwa i wykroczenia skarbowe oraz minimalizowania ryzyka odpowiedzialności karnej w przypadku przedsiębiorców, członków zarządu, dyrektorów finansowych, głównych księgowych i innych osób mających do czynienia ze zobowiązaniami podatkowymi.

Również reprezentujemy oskarżonych przed urzędami skarbowymi i urzędami celnymi, a także innymi organami prowadzącymi postępowania, również w przesłuchaniach prowadzonych przez prokuratora lub Policję.

Zapraszamy Państwa do wejścia na naszą stronę internetową – tutaj można dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez nas usługach w tej specjalizacji. Jesteśmy całkowicie do dyspozycji!
Photo

Prawo podatkowe i postępowania podatkowe

Kompleksowe doradztwo podatkowe to nasza specjalność. W tej właśnie dziedzinie posiadamy szerokie doświadczenie i możemy zapewnić naszym klientom fachowe wsparcie na bazie aktualnych przepisów prawa oraz z indywidualnym podejściem – to gwarancja najwyższej jakości naszych usług!

Służymy poradami w zakresie podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od nieruchomości, a ponadto dla klientów indywidualnych w ramach podatku od osób fizycznych oraz podatku od spadków i darowizn. Przygotowujemy i składamy wnioski o interpretacje podatkowe, również wyjaśnienia, zastrzeżenia, odwołania, skargi i inne pisma do organów.

Pomagamy w ocenie odpowiedzialności za zobowiązania podatkowe członków zarządu spółek, stowarzyszeń, fundacji, osób trzecich w tym członków rodziny. Również służymy wsparciem w reprezentacji klientów przed izbami i urzędami skarbowymi, inspektorami kontroli skarbowej, Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Nasz doradca podatkowy może dzięki temu zapewnić Państwu pełną obsługę!

Prawo gospodarcze i prawo spółek

Jedną z głównych specjalności w naszej kancelarii prawnej jest prawo gospodarcze, a także prawo spółek. W tym właśnie zakresie zapewniamy naszym klientom fachowe wsparcie w prowadzeniu działalności – zarówno w momencie jej zakładania, jak i rozwoju oraz likwidacji.

Nasz zakres usług włącza doradztwo dotyczące zakładania działalności gospodarczej, w tym także zakładania spółek osobowych i kapitałowych wraz ze sporządzaniem umów spółek, ich statutów oraz aktów założycielskich. Pomagamy także w zakładaniu oddziałów oraz przedstawicielstw w Polsce.

Dostępna u nas obsługa prawna firm to pełen zakres usług – doradztwo prawne przy sporządzaniu umów handlowych oraz umów cywilnych, na przykład umów sprzedaży, najmu, leasingu, licencji, know-how, także w zakresie sporządzania regulaminów i aktów wewnętrznych. Pomagamy w restrukturyzacji podmiotów gospodarczych – łączeniach, podziałach, rozłączeniach i przekształceniach. Reprezentujemy też naszych klientów przed sądami powszechnymi w sporach.

Z pełną gamą usług naszej kancelarii w tej właśnie specjalizacji można zapoznać się na stronie. Zapraszamy!

Nasze najważniejsze atuty

W Warszawie działa wiele kancelarii prawych oraz podatkowych. Jeżeli jednak szukają Państwo kompleksowego i profesjonalnego wsparcia, zapraszamy do wybrania naszych usług – możemy zaoferować Państwu znacznie wiece niż inne kancelarie prawne.

Wśród naszych najważniejszych atutów znajdują się głównie:
• szeroka gama specjalizacji oraz usług dla klientów
• wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje naszego zespołu
• indywidualne podejście do wszystkich z naszych klientów
• również obsługa klienta zagranicznego
• rozeznanie w polskich realiach gospodarczych
• dopasowanie do aktualnych warunków rynkowych

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów mógł otrzymać u nas pomoc odpowiadającą swoim indywidualnym potrzebom – nasza obsługa prawa jest wobec tego dopasowana do charakteru działalności klienta, jego wymagań oraz życzeń, aby w rezultacie współpraca z nami była całkowicie udana i owocna. To jest powodem, dla którego mamy tak wielu klientów wśród podmiotów gospodarczych – nie tylko polskich, ale również i zagranicznych, a także pośród osób indywidualnych. My zaoferujemy Państwu więcej niż inne kancelarie prawne – zapraszamy!

Post has attachment
Nasz zespół prawników

Chcemy oferować naszym klientom kompleksowe i profesjonalne usługi prawne, dlatego też nasza kancelaria prawna to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych adwokatów, którzy są całkowicie gotowi do pomocy. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z naszymi specjalistami oraz z ich zakresem specjalizacji.

Adwokat Tomasz Kurpisz – prawo gospodarcze, prawo spółek oraz fuzje i przejęcia.
Adwokat Jarosław Ziobrowski – prawo podatkowe, prawo gospodarcze i prawo karne skarbowe.
Aplikant radcowski Andrzej Dzidowski – prawo spółek i prawo gospodarcze.
Adwokat Dominik Zygmuntowski – prawo administracyjne i prawo hazardowe.
Adwokat Marcin Maciejewski – prawo lotnicze oraz bankowość i finanse.
Adwokat Aleksandra Kabaczyńska – prawo rodzinne.

Więcej informacji na temat naszych pracowników oraz ich przygotowania do pracy oraz doświadczenia można znaleźć na stronie internetowej kancelarii. Dzięki temu, że skupiamy najlepszych z najlepszych, możemy zapewniać naszym klientom pełne wsparcie w szerokiej gamie specjalizacji. 
Photo

W czym się specjalizujemy?

W naszej kancelarii prawnej jesteśmy skupieni na tym, by oferować naszym klientom pełne i fachowe wsparcie w prowadzeniu działalności gospodarczej. Chcemy, aby nasze usługi mogły być także pomocą dla Państwa, aby kwestie prawa oraz podatków nie były już żadnym problemem i przeszkodą w dążeniu do obranych celów.

Specjalizujemy się przede wszystkim w następujących dziedzinach: prawo podatkowe, postępowania podatkowe, prawo gospodarcze, prawo spółek, prawo pracy, prawo karne skarbowe i prawo karne gospodarcze, ponadto odpowiedzialność członków zarządu oraz spory i dochodzenie należności. Każda z tych specjalizacji jest dokładnie zaprezentowana na naszej stronie internetowej, a my także jesteśmy gotowi do tego, aby odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Dzięki tak szerokiej gamie usług możemy zaoferować naszym klientom znacznie więcej niż inne kancelarie prawne – zapraszamy do wejścia na naszą stronę!
Wait while more posts are being loaded