Profile cover photo
Profile photo
Pargoon Deploy System
سامانه گسترش پرگون شرکت نرم افزاری و شبکه و امنیت
سامانه گسترش پرگون شرکت نرم افزاری و شبکه و امنیت
About
Posts

Post has attachment
سامانه نام نویسی الکترونیکی دانش آموزان(سناد)

این سامانه که با نام اختصاری سناد شناخته شده است در آدرس sanaad.medu.ir از تابستان سال 1390 راه اندازی شده و وظیفه جمع آوری اطلاعات دانش آموزان وزارت آموزش و پرورش و ثبت نام آنها در مدارس کل کشور را به عهده دارد. این سامانه در سال 1390 با تحت پوشش قراردادن ثبت نام دانش آموزان سراسر کشور در دوره های آموزشی مختلف از پیش دبستان تا پیش دانشگاهی و فنی حرفه ای و کاردانش، برای اولین بار در کشور توانست حدود سیزده میلیون دانش آموز را به صورت متمرکز ثبت نام نماید. این پروژه برای سال دوم با انجام برخی تغییرات و بهینه سازی ها، از اردیبهشت ماه 1391 اقدام به ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی 91-92 نموده و توانسته است منبع اطلاعاتی سیستم های ساماندهی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش باشد. این سیستم برای سال های 92 و 93 نیز با تحت پوشش قراردادن بسیاری موارد توسعه ای در حوزه فرآیندهای مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش به فعالیت خود ادامه می دهد.
سیستم های متعددی به عنوان زیر سیستم های سامانه سناد تهیه و تولید شده اند که مهمترین آنها عبارتند از :


جشنواره جوان خوارزمی

سامانه ثبت نام المپیادهای علمی کشور
Photo
Add a comment...

واحد نرم افزار شرکت سامانه گسترش پرگون با پشتوانه متخصصان و کارشناسان مجرب، پروژه های متنوعی را طراحی و تولید نموده و به مرحله اجرا رسانیده است.

بهره گیری از جدیدترین متدهای تحلیل و طراحی و نیز تکنولوژی های پیاده سازی پروژه های نرم افزاری، واحد نرم افزار این شرکت را متمایز ساخته و پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای نرم افزاری مشتریان می باشد. به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا همراه با رعایت استانداردهای تخصصی و فرهنگی، علاوه بر ارتقای کیفیت زیرساخت سیستم ها، منجر به طراحی واسط های کاربری مناسب و کاربرپسند می گردد. این واحد علاوه بر ارائه بسته های نرم افزاری، براساس سفارش مشتریان نیز اقدام به طراحی و تولید سیستم های نرم افزاری می نماید.
Add a comment...

شرکت سامانه گسترش پرگون با هدف ارائه خدمات مهندسی و راه حل های نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات در زمینه تولید سیستم های نرم افزاری، شبکه های کامپیوتری و مخابراتی و همچنین ارائه راهکارهای امنیتی متناسب با نیازهای مشتریان در سال 1387 تاسیس و وارد عرصه انفورماتیک ایران شده است. اهداف اصلی شرکت پرگون بهینه سازی و توسعه شبکه های فعال کشور و ارائه راهکارهای جامع و پیشرفته برای رفع نیاز های تکنولوژیکی همه اقشار جامعه می باشد. این شرکت با تکیه بر دانش روز و تجربه عملی کارشناسان خود توانسته است گام های بلندی به سوی هدف متعالی خود بردارد. مدیران ارشد پرگون بر این باورند که بهره گیری از تخصص های گوناگون در بالاترین سطح موجود در کشور و به طور همزمان انتقال فناوری و دانش روز دنیا به این متخصصان، شرط موفقیت یک سازمان پویا است.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded