Profile cover photo
Profile photo
KRT s.c. Producent i dystrybutor wyrobów gumowych
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Firmy chętnie współpracują z godnymi zaufania i rzetelnie wykonującymi swoją pracę przewoźnikami! Dlatego właścicieli ciężarówek zachęcamy do inwestowania w swoje auta oraz korzystania z naszych uszczelek: http://www.krt.info.pl/motoryzacja.html. To z pewnością przełoży się na lepsze wykonywanie zleceń i szybki rozwój Waszej sieci kontaktów biznesowych!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najbardziej rozpowszechnionym sposobem przewozu jest obecnie transport samochodowy! Przy jego udziale z powodzeniem realizowana jest większość operacji logistycznych. Dzięki stosunkowo dobrze rozbudowanej sieci dróg, przewoźnicy mogą dotrzeć niemal w dowolne miejsce. Asortyment naszej firmy: http://www.krt.info.pl/ obejmuje solidne uszczelki z gumy, PCV, elastomerów i silikonów, przeznaczone do naczep.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Photo
2015-10-12
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnością naszej firmy są wyroby gumowe i z tworzyw sztucznych najwyższej próby! Nasz asortyment obejmuje: uszczelki z gumy, PCV, elastomerów i silikonów, które przeznaczone są m. in. do naczep, szkła i zabudowy. Szczególnie polecamy nasze wycieraczki obiektowe – zarówno gumowe, jak i modułowe na bazie aluminium. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty na stronie: http://www.krt.info.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przytulny, spokojny, pozwalający na relaks po ciężkim dniu – własny dom jest miejscem, o którym marzy każda rodzina! To nie tylko odpowiednia liczba pomieszczeń, ale również dobrze zaplanowana, funkcjonalna przestrzeń, przyjazna mieszkańcom. Zmieniając miejsce zamieszkania, nie możecie Państwo zapomnieć o zapewnieniu bezpiecznego transportu, w czym pomogą opakowania tekturowe z naszej oferty: http://www.krt.info.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyjazdy i przeprowadzki to nieodłączna część naszego życia! Zmieniając miejsce zamieszkania, nie można zapominać o zapewnieniu bezpiecznego transportu najcenniejszych przedmiotów. Z pomocą naszej firmy: http://www.krt.info.pl/ produkującej opakowania tekturowe oraz uszczelki do transportu szkła, proces przeprowadzki zakończy się sukcesem!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przewożenie towarów jest procesem złożonym, wymagającym doskonałej koordynacji działania oraz podjęcia logistycznych przedsięwzięć! Poza wyrobami gumowymi i metalowo-gumowymi zajmujemy się również sprzedażą różnego rodzaju opakowań oraz uszczelek do transportu szkła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przedmiotów użytecznych w transporcie na stronie: http://www.krt.info.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu bogaty wybór wyrobów formowych z gumy i tworzyw sztucznych! Posiadamy asortyment dla każdej branży przemysłu, motoryzacji i budownictwa. Do wykonania konkretnych wyrobów gumowych i innych artykułów wykorzystujemy wyłącznie materiały idealnie dobrane pod względem jakości i wytrzymałości, które zapewniają efektywną pracę. Szczegóły naszej oferty poznacie, odwiedzając stronę: http://krt.info.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W skład naszej bogatej oferty wchodzą również węże z gumy i tworzyw sztucznych! Własny ogród to nie tylko przyjemność, ale i obowiązki. Duże połacie zieleni wymagają precyzyjnego podlewania, które zapewni odpowiedni wzrost wszystkim posadzonym roślinom. Nasze akcesoria ogrodnicze z oferty: http://krt.info.pl/ pomogą Państwu usprawnić  pracę w ogrodzie i sprawić, by mógł on cieszyć oczy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Woda to niezbędny element w każdym ogrodzie! Bez niej nie będzie ani urodziwych rabat kwiatowych, ani wspaniałego dywanu z trawy, ani też drzew i krzewów, dających kojący cień w upalne dni. Każdy ogrodnik, pragnący posiadać wspaniały i bujny ogród, musi zapewnić odpowiednie nawodnienie podłoża. Zagwarantowanie go jest zadaniem wymagającym sporo wysiłku, szczególnie latem, dlatego warto skorzystać ze wsparcia naszej firmy: http://www.krt.info.pl/ oferującej węże z gumy i tworzyw sztucznych do ogrodnictwa!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded