Profile cover photo
Profile photo
„Amitronik”
About
Posts

Niektórzy twierdzą, że złodzieje nie boją się alarmu i nawet gdy go uruchomią, kontynuują włamanie. Teza ta została obalona przez samych złodziei – aż 60% złodziei rezygnuje z włamania, gdy tylko zobaczy elementy alarmu domowego! Dowiedz się wszystkiego o alarmach na http://amitronik.pl/oferta/.

Add a comment...

Post has attachment
Jedną z popularnych metod okradania domów jest tzw. metoda „na śpiocha”. Włamywacze rozpylają w pomieszczeniach gaz usypiający, by później okraść nas z oszczędności podczas mocnego snu. Wystarczy zamontować odpowiedni alarm by się od tego ustrzec! Więcej informacji na http://amitronik.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Często instalacja domowego alarmu lub domofonu kojarzy się z koniecznością położenia okablowania, które umożliwia komunikację pomiędzy poszczególnymi elementami systemu. Z tego powodu niektórzy odkładają decyzję o zabezpieczeniu domu do czasu, gdy będą w nim robić remont. Nie ma takiej potrzeby! Sprawdź na http://amitronik.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
System alarmowy powinien być dobrany odpowiednio do obiektu, który ma ochraniać. Najpierw należy określić rozmiar obiektu, ponieważ inny system skierowany jest do garaży i kiosków, a inny do domów czy wielkich firm. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://amitronik.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy zakup, który wiąże się z wydaniem dużej ilości pieniędzy powinien wiązać się z uzbrojeniem się w podstawową wiedzę na temat kupowanego przedmiotu. Tak właśnie powinno też to wyglądać przy instalacji alarmu domowego. Dowiedz się więcej na http://amitronik.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że zajmujemy się instalacjami elektrycznymi oraz teletechnicznymi. Na życzenie Klienta załatwiamy niezbędne pozwolenia oraz odbiory elektryczne, a na nasze usług wystawiamy 10-letnią gwarancję. Szczegóły naszej działalności poznasz na http://amitronik.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Telewizja przemysłowa, bardziej znana jako monitoring znana jest już od lat 80. XX wieku. Dziś stanowi podstawę systemu zarządzania bezpieczeństwem w obiekcie. W Amitronik zajmujemy się instalacją monitoringu w Twoim obiekcie! Sprawdź na http://amitronik.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wybierając określony model domofonu, należy zastanowić się, czy przydatne będą dodatkowe funkcje, jak np. interkom do wewnętrznej komunikacji, wyłącznik domofonowy, zamek szyfrowy otwierający drzwi czy sterowanie urządzeniami elektrycznymi za pomocą przekaźników. Pomożemy wybrać Ci ten właściwy! Wejdź na http://amitronik.pl/oferta/ i skorzystaj z naszej oferty.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobrze dobrany domofon zapewnia użytkownikom nie tylko komfort i wygodę, ale i bezpieczeństwo, ograniczając dostęp na posesję lub do mieszkania nieproszonym gościom. Warto zatem wybrać odpowiedni. Jeżeli potrzebujesz pomocy, skorzystaj z naszego fachowego doradztwa! Zapraszamy na http://amitronik.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Domofon jest urządzeniem, zapewniającym komunikację głosową na małych odległościach. Komunikacja ta odbywa się zwykle pomiędzy kasetą bramową, a słuchawką montowaną wewnątrz budynku, czyli unifonem. Zamierzasz założyć domofon w swoim domu? Wejdź na http://amitronik.pl/oferta/ i zapoznaj się z naszą ofertą!

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded