پشت پرده عوامل فراماسونری و صهیونیستی سریال کلاه قرمزی:

چندی پیش به کمک کسانی که طبق معادله گودرز و شقایق به مجاهد بودن ارمیا (یا ارینب مشایخی) رسیده اند، عوامل پشت پرده سریال کلاه قرمزی را شناسایی کردیم. لازم است این عوامل صهیونیستی که در قالب یک گروه مخوف فراماسونری هر ساله به شکلی غریب اذهان مارا به خوابی مصنوعی فرو می برند به شما معرفی کنیم. گروهکی دهشتناک که با هیپنوتیزمی وحشتناک با کمک پروژه هارپ باعث می شوند ما تا سال آینده در خدمت ارتش فراماسون قرار بگیریم!

ایرج طهماسب یا آقای مجری: همانگونه که از نامش بر میآید او مجری طرح های ماسونی در ابعاد وسیع است. نگاه کاریزماتیک او به دوربین شما را در خلسه ای شیرین فرو می برد و سپس با لبخندی هیپنوتیزم شما را به پایان می رساند. او این تمرین ها را به مدت 83 سال تحت نظر بزرگترین ماسون های غرب آموخته است و 35 سال تمام در تبت به کوه ها نگاه کرده و لبخند زده. اگر به چهره او دقت کنید واقعیت دیگری هم هویدا می شود. بله او شباهت فاحشی به مسعود رجوی سرکرده مخوف گروهک مجاهدین دارد. گرچه به شکل مصنوعی کچل است اما نمی توان این واقعیت را از نظر دور داشت که سبیل و میمیک صورت همان است. ما معتقدیم او مسعود رجوی است که پس از سرطان به علت شیمی درمانی کچل شده است!

کلاه قرمزی: رنگ قرمز از نماد های شیطان پرستان است و لابد سایت ها و پیج های "نمادهای شیطان پرستان" یا "دلایل آخرالزمان" به آن پرداخته اند. او بنده قسم خورده شیطان رجیم و اولین کسی ست که روحش را به شیطان فروخت و نماشنامه "دکتر فاوست" بر اساس زندگی او نوشته شده. علت آنکه کلاه بر سر دارد این است که در پوست سر او 666 و نماد فراماسون ها خالکوبی شده! کلاه قرمز او برای حمایت از پرسپولیس و لباس آبی او نشان از استقلال دارد! کلاهش نماد تاج و برای حمایت از رضا پهلوی که او هم از حلقه های فراماسونی است. او رابطه اش با سروناز را برای خدمت شیطان بهم زده و در این راه خون او را نوشیده! (مدت هاست سروناز ناپدید شده و جالب است که هیچکس به دنبال او نمی گردد!) او البته از عوامل اعراب افراطی در وارد کردن کلمات نامناسب به زبان ماست. اعراب افراطی بارها تلاش کرده اند کلماتی توهین آمیز را به زبان پارسی وارد کنند که با تیزبینی آریایی ما مواجه شده اند (نمونه بارز آن در کشف سرداران سپاه ایران دیوث و پفیوز است!) اما اینبار در قالبی جدید به این امر پرداخته اند. "اکشال" که کلاه قرمزی به کار میبرد در عربی معنی "شرف آریایی" است و خودتان تصور کنید "اکشال نداره" به چه معنی ست! یا "خوفه" به معنی غائط ماده شتر یائسه در زبان عربی به لهجه الجزایری ست. بسیاری از لغاط نا مفهموم ببعی و پسر عمه زا و فامیل دور هم لغات توهین آمیز عربی هستند که به تحریک کلاه قرمزی سعی دارند به زبان پارسی وارد کنند.

فامیل دور: لباس فرم او کاملاً نشان می دهد که او یک نظامی فراری و فدایی قسم خورده شاه ایران و مامور خدمت به آقای مجری ست. او یک سلطنت طلب فراری به نام تیمسار دوراندیش است پس از پیروزی انقلاب متواری شده و به ارتش فراماسونری پیوسته. ماسون ها نظریه ای دارند به اسم "دروازه ورود به دنیای جدید و نظم نوین جهانی". فامیل دور به شدت به این نظریه وابسته است و نگاهبانی از این دروازه و در را به عهده دارد. او در واقع "در بند در مانده"! و "در مانده"! یعنی فقط این دروازه ست که باقی می ماند! وی از بچگی آرزو داشته که در خدمت آقای مجری باشد و همواره نظر او را جلب میکند. لابد شنیده اید که با کدهای خاص از او می پرسد: من الان چه جوری ام آقای مجری؟!

ببعی: تحت استعمار و استثمار فامیل دور است، فراماسونری را همینجا می توان دید! او که از نتایج موفق پروژه هارپ در بردگی موجودات است مدتی ست به خدمت فامیل دور در آمده. پدرش گوسفندی اسراییلی بوده با یک گوسفند ایرانی ازدواج کرده. خانه پدری اش در تقاطع خیابان دامپزشکی و نواب است. میزان بندگی او به فراماسونری صهیونیستی از برخورد فامیل با او مشخص است. متاسفانه پشت پرده رابطه جنسی آنها با هم نشان می دهد که روابط خاص داشته اند. "سیرداغ" که هر بار برای کوچک کردن او به کار میرود یک کلمه عبری قدیمی به معنی "برده حقیر" است! (گفته شده که سیرداغ از Slave dog گرفته شده)

جیگر: او از اسلاف طرد شده دراویش گنابادی ست که به بنگلادش رفته پیش بزرگترین مرتاض های هندی شیوه های پیش بینی آینده را آموخته است. بارها دیده شده که او گفته" گفتم یا نگفتم؟! این کلام دو معنی دارد: اول اینکه او سال ها قبل این شرایط را پیش بینی کرده و معنی دوم ایهام عجیبی دارد که در متن سانسور می شود، او میگوید " گفتم یا نگفتم؟ مسئله این است!" بله، درست متوجه شدید، او از سینه چاکان اولین فراماسون های یهودی دنیا یعنی شکسپیر است(توجه شما را به اجرای اتللو شکیپیر در سال گذشته جلب میکنم). پوشش و نگاه او به دوربین نشان از مرتاض بودن او داشته و دلیلی دیگر برای مسخ شدن بیننده. او پایه گذار حلقه های کیوانی است و به واسطه اینکه در قلب طرفدارانش جا دارد معروف به استاد جیگر است. دلیل ممنوع التصویر شدنش در سال گذشته همین ارتباطاتش بوده ولی به کمک عناصر ماسونی در صداسیما مجدداً به برنامه بازگشته.

پسرخاله: او یک کمونیست سوسیالیست است. روش او کار بی اندازه و بی مواجب نشان از همین رویکرد است. او که آقای مجری را به علت شباهت چهره و کاریزمای شخصیت؛ استالین دوران می داند، تکلیفی جز عمل به اصول آقای مجری نمی بیند. همچنین او از عوامل کا گ ب (سازمان جاسوسی شوروی) است که به شدت دنبال نفت و نان ایران است. (نفت بگیرم، نان بگیرم) او مرتباً برای غارت منابع ما از آقای مجری اجازه میگیرد و بدون دستور استالین وجودی اش دست از پا خطا نمی کند!

پسرعمه زا: بی بی پسر عمه زا کسی نیست جز هیلاری کلینتون! او پسرعمه را که ساکن امریکای لاتین بود در کودکی از پدر و مادرش دزدیده و به او آموخته تا به زبانی بیگانه سخن بگوید. (وابستگی پسر عمه ، ببعی و جیگر به بی بی انکار ناپذیر است!) او مامور مخفی سی آی ای در عرصه رسانه در ایران است و پشت پرده آن را کنترل می کند. او البته پسر عمه زاکربرگ است و پسوند "زا" از همین جا آمده و تمام پیج های فارسی فیسبوک تحت سیطره اوست. علت فرار او از حمام کردن این است که سنسورهای فراوانی در جای جای بدن او نصب شده که واترپروف (ضد آب) نیست. 

آقای همساده: آقای همساده یکی از ایرانی هایی است که در ناسا کار می کند! اطلاعات دقیق او از وضعیت کیهان کاملاً پیشینه او را هویدا میکند. او کسی بود که اولین بار فاش کرد که نیل آرمسترانگ هیچگاه بر کره ماه فرود نیامده. با تمام اتفاقاتی که برای او افتاده باید تا کنون بارها مرده باشد. اما او از اولین نمونه های آدم آهنی ست که مغز ژنتیکی انسانی دارد. او بازیگر نقش روبوکاپ یا پلیس آهنی در سینمای هالیوود بوده و سپس به کمک پروژه هارپ بارها بازیابی شده. او که سال ها ساکن سیاره مخوف نیبیرو بوده این توانایی را دارد که همچون سیمرغ از خاکستر خودش زنده شود.

کمیته افشای فراماسونری و هارپ وابسته به بنیاد پرفسور رائفی پور در معاونت ستاد مبارزه با چرندیات (با همکاری ستاد کشف ارینب مشایخی و پیج های آخرالزمانی و شیطان پرست شناسی)

ادمین ها "13 پلاس 99" (شماره بندی نام ما فراماسونری و به القای کلاه قرمزی است)
Photo
Shared publiclyView activity