Profile cover photo
Profile photo
TCMed
About
Posts

Post has attachment
Public
Rehabilitacja medyczna rozpoczyna się w czasie rozpoznania choroby i konstrukcji planu leczenia. Ma ona na celu jak najszybsze i skuteczne osiągnięcie wydolności psychofizjologicznej w zakresie możliwym w aktualnej sytuacji osoby chorej. Rehabilitacja medyczna jest ściśle związana z jednej strony z metodami leczenia, a z drugiej z rehabilitacją społeczną i psychologiczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://tcmed.pl/specjalizacja.
Photo

Post has attachment
Public
Lekarz medycyny pracy świadczy kompleksowe usługi z zakresu wystawienia opinii o stanie zdrowia pracownika. W zależności od zawodu, specyfiki pracy czy nawet wieku, lekarz medycyny pracy wydaje zaświadczenie o stanie zdrowia konkretnego pacjenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://tcmed.pl/specjalizacja#content-260.
Photo

Post has attachment
Public
Lekarz ortopeda zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz urazów, które związane są z narządami ruchu. Przyszły ortopeda musi posiąść wiedzę z anatomii człowieka, zagadnienia związane z fizjologią ruchową oraz z zakresu biomechaniki. Ortopedia jest ściśle powiązana z chirurgią urazową, czyli traumatologią. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://tcmed.pl/specjalizacja.
Photo

Post has attachment
Public
USG układu ruchu jest obecnie kluczową metodą diagnostyczną obrazującą tkanki miękkie czyli struktury stawowe, więzadłowe i mięśniowe. Zarówno w stanach ostrych po urazach, jak i w schorzeniach przewlekłych badanie daje bezcenne wskazówki co do sposobu leczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://tcmed.pl/specjalizacja.
Photo

Post has attachment
Public
Lekarz laryngolog zajmuje się leczeniem i zapobieganiem chorobom: uszu, zatok, nosa, jamy ustnej i gardłowej, krtani, tchawicy, oskrzeli, przełyku, głowy i szyi. Diagnozuje i leczy również choroby narządów zmysłów. Do lekarza laryngologa można zgłosić się z takimi problemami zdrowotnymi, jak: szumy uszne, niedosłuch, zaburzenia równowagi, bóle i zawroty głowy itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://tcmed.pl/specjalizacja.
Photo

Post has attachment
Public
Wenerologia to ciekawa dziedzina medycyny, która zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową, innymi słowy: chorób wenerycznych. Wenerologia nie jest samodzielną specjalizacją, bowiem jest specjalizacją lekarską. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://tcmed.pl/specjalizacja.
Photo

Post has attachment
Public
Medycyna Sportowa adresowana jest do wszystkich osób aktywnych fizycznie. Pozwala zawodowcom i amatorom na utrzymanie lub poprawę stanu zdrowia. Ponadto zapewnia sportowcom odpowiednie zabezpieczenie medyczne i profilaktykę zdrowotną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://tcmed.pl/specjalizacja.
Photo

Post has attachment
Public
Psychoterapeuta pomaga osobom z problemami natury psychicznej i psychologicznej, stosując metody psychoterapii. Tych metod jest wiele, np. psychoterapia behawioralna, psychoterapia analityczna, psychoterapia psychodynamiczna, czy psychoterapia humanistyczna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://tcmed.pl/specjalizacja.
Photo

Post has attachment
Public
Naszym priorytetem jest kompleksowe podejście do pacjenta. Zespół Twojego Centrum Medycznego wspólnie stworzył miejsce, w którym każdy może czuć się bezpiecznie i komfortowo. TCMed spełnia najwyższe standardy medyczne oraz normy bezpieczeństwa. Dysponujemy 6 gabinetami wyposażonymi w sprzęt najnowszej technologii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://tcmed.pl/.
Photo

Post has attachment
Public
W centrum medycznym TC Med staramy się, aby każdy mógł liczyć na kompleksową pomoc. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wielu dziedzin medycyny, którzy dbają o zdrowie pacjentów oraz ich dobre samopoczucie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://tcmed.pl/specjalizacja. 
Photo
Wait while more posts are being loaded