Profile cover photo
Profile photo
ZNAK BIG Znaki Drogowe. Artykuły BRD. Krystyna Gozdowiak
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Azyl drogowy dla pieszych jest częścią modułowej konstrukcji prefabrykowanej wyspy, przykręcanej bezpośrednio do jezdni przy pomocy śrub i kołków rozporowych. Zastosowanie trzech elementów azylu pozwala na dowolne formowanie kształtu i wielkości. Ich konstrukcja pozwala na wielokrotny montaż i demontaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://znakbig.pl/oferta/azyle-dla-pieszych/.
Photo

Post has attachment
Próg płytowy to element w znaczący sposób poprawiający bezpieczeństwo ruchu drogowego poprzez ograniczanie prędkości jadących pojazdów. Łagodny najazd ogranicza prędkość pojazdów jednocześnie nie stanowiąc przeszkody dla uczestników ruchu drogowego.Próg płytowy może być wykorzystywany również jako wyniesione przejście dla pieszych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://znakbig.pl/oferta/prog-plytowy/.
Photo

Post has attachment
Progi stosowane w celu wymuszenia fizycznego ograniczenia prędkości pojazdów samochodowych. Są to konstrukcje łatwe w montażu, instalowane przy użyciu kołków rozporowych na powierzchniach asfaltowych i betonowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://znakbig.pl/oferta/progi-zwalniajace/
Photo

Post has attachment
Azyle są skutecznym elementem bezpieczeństwa ruchu drogowego. Zamontowane w miejscach przejść dla pieszych, tworzą wyspy, na których pieszy może się bezpiecznie zatrzymać przed przejściem kolejnego pasa ruchu. Zaletą tego rozwiązania jest także wymuszenie zmniejszenia prędkości przez kierowców w oznakowanym miejscu, a przez to zapewnienie bezpieczeństwa osobom znajdującym się na przejściu dla pieszych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://znakbig.pl/oferta/azyle-dla-pieszych/.
Photo

Post has attachment
Oferowane panoramiczne lustra drogowe spełniają wysokie wymogi bezpieczeństwa. Umożliwiają likwidację martwych punktów w miejscach o wyraźnie ograniczonej widoczności. Ich stawianie zaleca się w szczególności na ostrych zakrętach, przy skrzyżowaniach, wyjazdach z tuneli lub spod wiaduktów, parkingach oraz innych miejscach mogących doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze. Lustra pozwalają na sprawdzenie obszaru przed wykonaniem kolejnego manewru. Realnie zwiększają bezpieczeństwo i zapobiegają kolizjom oraz wypadkom komunikacyjnym.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://znakbig.pl/oferta/lustra-drogowe/.
Photo

Post has attachment
Separator tzw. bambuła przeznaczony jest do dodatkowego oznakowania pola martwego oraz linii podwójnej ciągłej.Zastosowany w miejscach o dużym natężeniu ruchu jako dodatkowy element dyscyplinujący, powoduje usprawnienie ruchu drogowego. W miastach gdzie torowiska tramwajowe są częścią drogi można zastosować separator między torami, tym samym skutecznie wyłączyć tę część drogi z ruchu kołowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://znakbig.pl/oferta/haul-separator-bambula/.
Photo

Post has attachment
Blokada parkingowa służy do zabezpieczania wjazdu lub miejsca parkowania przed dostępem dla nieuprawnionych pojazdów. Konstrukcja blokad jest wyjątkowo stabilna i odporna na akty wandalizmu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://znakbig.pl/oferta/blokady-slupki-parkingowe/.
Photo

Post has attachment
Lustra drogowe wypukłe oz zwiększonym kącie obserwacji, stosuje się w miejscach, gdzie stojące przy drodze budynki, słupy, drzewa itp. ograniczają widoczność kierującym pojazdami. Dotyczy to przede wszystkim: skrzyżowań dróg i ulic osiedlowych, wyjazdów z posesji, przystanków komunikacji zbiorowej usytuowanych na łukach dróg (torów) lub ulic oraz dróg wewnętrznych w zakładach produkcyjnych i handlowych itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://znakbig.pl/oferta/lustra-drogowe/.
Photo

Post has attachment
Ogranicznik parkingowy stosowany jest do uporządkowania pojazdów na parkingach. Ogranicza najazd kół pojazdu poza wyznaczony obszar. Montaż ograniczenia parkingowego wykonuje się przy użyciu kołków rozporowych bezpośrednio do nawierzchni drogi na okres stały lub czasowy, nie wymaga szczególnego przygotowania podłoża. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://znakbig.pl/oferta/ogranicznik-parkingowy/.
Photo

Post has attachment
Niezwykle przydatne są lustra drogowe, Warszawa jest na to dowodem, ilość zamontowanych tam luster sięga pierwszej setki! Lustra drogowe montowane są w miejscach o ograniczonej widoczności dla kierowców, na przykład na skrzyżowaniach dróg i ulic, przy przystankach komunikacji zbiorowej oraz na drogach wewnętrznych w zakładach produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://znakbig.pl/oferta/lustra-drogowe/.
Photo
Wait while more posts are being loaded