Profile cover photo
Profile photo
‫י.ש. פתרונות מחשוב‬‎
2 followers -
שירותי תמיכה במערכות ממוחשבות גם ביתיות וגם משרדיות לעסקים קטנים ובינוניים.
שירותי תמיכה במערכות ממוחשבות גם ביתיות וגם משרדיות לעסקים קטנים ובינוניים.

2 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
כל מוצרים ושירותי התקשורת והמחשוב.
ללקוחות פרטיים ועסקיים תחת קורת גג אחת.
חברת י.ש שירותי מחשוב מציעה רמת מיומנות מהגבוהות ביותר בשוק יחד עם ניסיון  רב המספק לה יכולת לשרת לקוחות פרטיים בכל אזור המרכז תוך מתן מענה מהיר ומקצועי בכל הקשור לשירותי תקשורת ומחשוב ובכלל זה תחזוק, שדרוג ותיקון מחשבים ומכשירים ניידים.
בנוסף, חברת י.ש מחשבים מציעה  מכירת מוצרי מחשוב במחירים ללא תחרות ביניהם מחשבים , מכשירים ניידים וציוד היקפי.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
להדפיס כל דבר מכל מקום עם Google Cloud Print 
הדפסה בבית היא דבר כל כך פשוט , ורובנו לא חושבים על זה פעמיים. אבל אין ספק שזה הרבה יותר קל לשלוח עבודת הדפסה מכל מכשיר, בכל מקום בעולם למדפסת שלך בבית.
שורה ארוכה של מדפסות המחוברות לענן מאפשרת לך לעשות את זה, אבל גם אם אתה "תקוע" עם מדפסת שלא מוברת לאינטרנט אתה יכול להעביר אותה לשירות הדפסה בכל מקום של Google Cloud Print.
שירות זה ללא תשלום מ- Google קיים כבר מאז 2011, כאשר הוא התחיל כדרך להדפסה לכל מדפסת שהיתה לך מ- Gmail או שירותים אחרים של Google. מאז, גוגל הוסיפה מספר תכונות לשירות המעניין הזה, כולל הרחבה של הפונקציונליות ותוספת של אפליקציה לאנדרואיד ולשולחן העבודה של Windows.
כך תגדיר את Google Cloud Print באמצעות מדפסת שאינה מוברת לענן.
כדי שהדפסת ענן תעבוד אתה קודם צריך להוריד את דפדפן Google Chrome למחשב שמחובר למדפסת הביתית שלך. היכנס לדפדפן עם חשבון Google שלך, ואז ללחוץ על סמל התפריט    בפינה השמאלית העליונה של כרום וללכת להגדרות> הצג הגדרות מתקדמות >  Google Cloud Print
להירשם, להחליט איזה מדפסות שברצונך להוסיף לחשבון הדפסת הענן שלך.
עכשיו לחץ על ניהול ולאחר מכן להוסיף מדפסות תחת "מדפסות קלאסיות." כאן תראה רשימה של מדפסות המחוברות למחשב שלך שתופיע בלשונית חדשה. בטל את סימון התיבה שליד כל מדפסות שאתה לא רוצה להשתמש בהדפסת ענן. יש במחשב שלי אפשרויות נפרדות לשלוח עבודות למדפסת שלי אם הן מחוברות בצורה קווית או אלחוטית. 
יש גם אפשרות לרישום אוטומטי של מדפסות חדשות לחשבון שלך, אבל העניין יכול לצאת מכלל שליטה במהירות אם אתה מתחבר להרבה מדפסות עם מחשב נייד.
לחץ הבא להוסיף מדפסת והמחשב מוכן להדפיס מהענן. אתה רק צריך להוסיף מדפסות לחשבון שלך פעם אחת ולאחר מכן הן יהיו זמינות מכל מכשיר שבו אתה נכנס לחשבון Google שלך.
אתה יכול גם לנסות את הדפסת ענן ממכשיר אנדרואיד על ידי הורדת האפליקציה שלהדפסת ענן בגוגל (אם זו לא מותקנת כבר). משתמשים של מכשירי iOS יכולים להדפיס מיישומי האינטרנט גוגל כמו כונן ו- Gmail או להשתמש ביישום צד שלישי כמו  Pro PrintCentral.
נסה את הדפסת ענן בChrome  על ידי פתיחת מסמך PDF בדפדפן של גוגל. בחר באפשרות ההדפסה ולאחר מכן בחר את המדפסת שלך מתפריט ענן ההדפסה (לא היעדים המקומיים).
wordprint
Google Cloud Print  יכול גם לעבוד עם Microsoft Word ויישומים אחרים בשולחן העבודה של  Window.
משתמשי Windows יכולים גם להוריד מדפסת Google Cloud, אשר מוסיפה את אפשרויות להדפסת הענן שלך לאפשרויות הרגילות שלך הדפסת שולחן עבודה. בצורה זו אתה יכול עדיין לשלוח משימה למדפסת הביתית שלך מגירסת שולחן העבודה של Excel (או Word או כל דבר אחר) אם אתה עובד על המחשב הנייד שלך בבית קפה.
יש חסרון אחד גדול לGoogle Cloud Print הוא עובד רק כאשר המחשב הביתי שלך הוא דלוק ומחובר לאינטרנט, עם Chrome פועל ברקע. אם אתה שולח משימה למדפסת הביתית שלך כאשר המחשב נמצא במצב שינה או עם Chrome נסגר, עבודת הדפסת הענן תתחיל בפעם הבאה שהמחשב ייתחבר לאינטרנט וכרום הוא יהיה פעיל.

מוזמנים לבקר גם בעמוד הפייסבוק שלנו:
https://www.facebook.com/YScomputers
Add a comment...

Post has attachment
7 טיפים לטיפול במחשב
הנה כמה צעדים פשוטים כדי לשמור על המחשב במצב תקין. חלק מהטיפים אולי נראים מובנים מאליהם , אבל תאונות קורות בקלות רבה מדי וכדאי לקרוא עד הסוף.
1. הרחיקו נוזלים מהמחשב. שכל ישר, תאמינו לי, מאוד קל לשפוך בטעות קפה / מים / תה על המקלדת ברגע מאוד קריטי. אם אתם בכל זאת חייבים לשתות, השתמשו בכוס/ספל עם מכסה.
2. הניחו את המחשב באיזור שיש בו זרימה טובה של אויר. אם המחשב מתחמם יותר מדי, זה יכול להשפיע בצורה משמעותית על עבודתו התקינה. חום רב מדי גורם למחשב להגיב באופן איטי יותר, ויכול לשרוף אותו. אם אתם משתמשים במחשב נייד, מומלץ להשתמש במשטח קירור. זה עוזר להוציא את האוויר החם שהמחשב פולט, במיוחד אם לא משתמשים במחשב הנייד על משטח שטוח. אם אתם משתמשים במחשב נייח, וודאו שיש מספיק מקום סביב המחשב כדי לאפשר לו 'נשימה' ולתת לאוויר החם לצאת החוצה.
3. ניקוי עם אוויר דחוס. לעולם אל תשתמשו במוצרי ניקוי רגילים או נוזלים כדי לנקות את המחשב שלכם. השתמשו במיכל אויר דחוס, אותו ניתן לרכוש בכל חנות מחשבים על מנת לנקות את האבק שהצטבר על חלקי המחשב השונים.
4. אל תאכלו סביב המחשב. פירורים מהמזון יכולים להיכנס אל בין מקשי המקלדת, ולגרום לכניסת חיידקים. בנוסף, הפירורים יכולים להרוס את המעגלים.
5. לעולם אל תרימו את המחשב הנייד בעזרת המסך. תמיד החזיק אותו בבסיס. נסיון להרים את המחשב הנייד מהחלק של המסך, יכול לגרום נזק לא רק המסך, אלא גם לרכיבים פנימיים, ויכול לגרום לנזק שיידרוש תיקון יקר.
6. אל תשאירו את המחשב הנייד במכונית. לא רק שזו הזמנה לגנב, אלא שהחום במכונית יכוללגרום נזק לרכיבים פנימיים, לעיתים בלתי הפיך.
7. אל תניחו פריטים כבדים על גבי המחשב הנייד. אלה עלולים להזיק למסך, ולחלק מהחלקים הפנימיים.

מוזמנים להצטרף אלינו לעמוד הפייסבוק:
https://www.facebook.com/YScomputers
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded