Profile cover photo
Profile photo
IPSC REGION POLAND
86 followers -
Region IPSC Polska skupia strzelców sportowych IPSC.
Region IPSC Polska skupia strzelców sportowych IPSC.

86 followers
About
Posts

Post has attachment
Pierwsza część fotorelacji z Mistrzostw Polski w Strzelbie IPSC 2018 w Drużbicach. Organizatorem był krakowski klub ZSD. Miłego oglądania :)
Add a comment...

Post has attachment
Jak widać nie poddaliśmy się i pogoda nie wygrała z karabinowymi strzelcami IPSC Polska. Dla wszystkich, którzy nie dotarli na wczorajsze zakończenie sezonu Karabinowego IPSC 2017 do Parzęczewa, oraz tych co tam jednak byli, mała fotorelacja. przypomnijmy sobie jak było wspaniale i jak dobrze, gorąco się bawiliśmy :)
Add a comment...

Post has attachment
Strzelcy karabinowi i nie tylko!
Dzięki uprzejmości Magdy Urban z 3gun.pl team, która udostępniła wykonane przez siebie fotografię, możemy sobie powspominać a ci co na zawodach nie byli mogą się z ich wspaniałością zapoznać. Były to zawody drugiej rundy karabinowego GP IPSC 2017 zorganizowane w Bydgoszczy. Miłego oglądania :)
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszam do obejrzenia relacji fotograficznej z zakończonych w miniony weekend zawodów pistoletowych IPSC Polish Open 2017. Mistrzostwa Polski rozegrane zostały na strzelnicy w Parzęczewie i zgromadziły na starcie ponad 200 strzelców z kraju i zagranicy. Wielkie brawa dla zwycięzców a także podziękowania dla wspierających imprezę firm: Buos, Halinka Arms i GunMonkey - bardzo dziękujemy. W sobotę odbyły się także wybory na DR IPSC Polska, z tego przedsięwzięcia także jest kilka fotografii. Miłego oglądania!!!
Add a comment...

Post has attachment
Fotorelacja z zakończonych dziś w Dźwierzutach zawodów Mazurska Strzelba IPSC kończących sezon strzelbowego Grand Prix 2017. Zawody jak na debiut tego obiektu udały się doskonale a nawet wyśmienicie. sponsorzy dopisali podobnie jak i strzelcy a kto nie był niech żałuję :) Wszyscy niech sobie popatrzą jak to dziś wspaniale wyglądało :)
Add a comment...

Post has attachment
W miniony weekend, na strzelnicy w Starachowicach odbyła się kolejna edycja pistoletowych zawodów "Cracow Open". Popatrzcie jak bawiliśmy się na zorganizowanych przez krakowski ZSD zawodach w roku 2017. Zdjęcia dzięki uprzejmości Rafała Szostka. Miłego oglądania!
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki uprzejmości Państwa Heck mam możliwość publikacji krótkiej fotorelacji z zakończonych w minioną niedzielę zawodów strzelbowych. Była to trzecia edycja tegorocznego Grand Prix w Strzelbie IPSC a zawody zostały rozegrane w Podstolicach pod patronatem Wielkoposkiego Związku Strzelectwa Sportowego.
Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie, dziękuję sponsorom i zapraszam już we wrześniu na zakończenie sezonu do strzelnicy pod Mrągowem.
Add a comment...

Post has attachment
Fotorelacja z udziału reprezentantów Polski w Pierwszych Mistrzostwach Świata w Karabinie IPSC w Rosji. Niezwykła impreza zorganizowana z ogromnym rozmachem, która nie odbiegała swym ogromem wiele od Igrzysk Olimpijskich.
Nasi Koledzy (od lewej) Tomasz Redecki, Robert Wandzel, Arkadiusz Jaźwiński i Andrzej Tomczak wspaniale się bawili a ich udział w impezie wsparli:
Helikon-Tex (wspaniałe stroje), GGG (doskonała amunicja .223 rem), BUOS (wsparcie sprzętowe), Klub Strzelecki KABAR (połowa naszych reprezentantów jest własnie stamtąd) oraz ProTechGuns (środki do konserwacji broni).
Serdecznie dziękuję w imieniu zawodników i zapraszam do podziwiania fotograficznej relacji z tych wspaniałych zawodów.

Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

Add a comment...

Post has attachment
Wszyscy co nie dotarli na Mistrzostwa Świata w Karabinie IPSC mogą tu zobaczyć jak radzą sobie nasi reprezentanci. Podziwiajcie i trzymajcie kciuki - jutro początek strzelania a dziś ceremonia otwarcia. Zdjęcia z wczoraj: przyjazd i GUN CHECK w Rosji :)
Add a comment...

Post has attachment
Krótka fotorelacja z zakończonych dziś zmagań pistoletowych IPSC L3 Shooting-Academy Cup 2017. Niech wszyscy widzą jak było fajnie, uczestnicy mogą sobie po wspominać a Ci którzy nie dotarli nie zazdroszczą!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded