Profile cover photo
Profile photo
Dermactive Dermycin
785 followers -
ARI KIMYA SANAYI PRODUCTS SELLING AND MARKETING
ARI KIMYA SANAYI PRODUCTS SELLING AND MARKETING

785 followers
About
Dermactive's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Saçlarınızı "Argan Mucizesi" ile Tanıştırın! 35 Yıllık Tecrübe ve Deneyimi ile Argan Mucizesini Sizelere Sunan www.Arikozmetik.com saçınıza kaybettiği canlılığı ve doğal parlaklığını geri kazanmanıza olanak sağlıyor.Üstelik kısa süreliğine "Kampanya fiyatlarından" ürüne sahip olabilirsiniz.
Photo

Post has attachment
Kısa bir süre için Anti-Aging bakım seti özel kampanya fiyatlarından hemen yararlanın!
www.arikozmetik.com/dermactive/antiaging-krem
Photo

Post has attachment
DERMYCIN Ayak Çatlaklarına Karşı Etkili Onarıcı & Yenileyici Cilt Bakım Kremi;
üstün etkili formül oluşumu ile içeriğinde bulunan ALLANTOIN, VİTAMİN B5,
VİTAMİN E gibi aktif bileşenleri, AYNISEFA YAĞI, ZEYTİNYAĞI gibi katkılarıyla
özellikle ayak topuk bölgesinde oluşan çatlak oluşumlarını önlemeye yardımcı
gerçek ayak bakım kreminiz olacaktır.
Cildin yüzeyindeki ölü derinin yumuşaması ve alt tabakadaki yeni oluşan derinin
beslenmesi açısından gerekli bileşemlere sahip yapıdadır. Topuk bölgesinin
tekrar canlanmasını ve doğal görünümüne kavuşmasını destekler.

*Ayak bakım peeling ürünü ile uygulanması cilde elastikiyet ve yumuşaklık
kazandırmak adına oldukça olumlu neticeler vermektedir.

Çatlayan topukların düzelmesi için nemlendirici kozmetik kremler genellikle
yeterli olmaktadır. Ancak bu kremleri düzenli olarak ve özellikle banyodan
sonra kullanılması faydalı olacaktır. Daha derin ve kanamalı çatlaklar için
doktorunuzun önerdiği kremleri yada tedavi yöntemlerini kullanabilirsiniz.

KULLANIM ÖNERİSİ : Kullanım öncesinde cilt tipinize uygun bir ürün ile
ayaklarınızı temizleyiniz ve kuru kalmasına özen gösteriniz.
Uygulayacağınız bölgeye DERMYCIN Ayak Çatlaklarına Karşı Etkili Cilt Bakım
Kreminizi dairesel hareketler ve parmak uçlarınızla masaj yaparak sürünüz.
Topuk üzerindeki çatlakların oluştuğu bölgenin üzerine ince bir film tabakası
halinde uygulayınız. Tamamen emilene kadar devam ediniz.
Bu terapiyi sabah uyandığınızda ve gece uyumadan önce olmak üzere günde
2 kez tekrarlamanız ürün etkinliği açısından tavsiye edilmektedir.
Sürüldüğü andan itibaren cildinizi yumuşatarak etki göstermeye başlayacaktır.
İçeriğindeki aktiflerin gerçek sonuçlar verebilmesi için düzenli bir uygulama
süreci gereklidir.

Dermycin Ayak Çatlaklarına Karşı Etkili Cilt Bakım Kremi - 75ml. tüp

Post has attachment
DERMYCIN Vücut Çatlaklarına Karşı Etkili Onarıcı & Yenileyici Cilt
Bakım Kremi; üstün etkili formül oluşumu ile içeriğinde bulunan
ARGAN YAĞI, ALLANTOIN, VİTAMİN B5,VİTAMİN E gibi aktif bileşenleri
ve ayrıca KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI, ÇÖREK OTU YAĞI,AYNISEFA YAĞI,
ZEYTİNYAĞI, FINDIK YAĞI, BADEM YAĞI, KAKAO YAĞI gibi katkılarıyla;
Özellikle vücudumuzun karın,bel ve bacak bölgelerinde yoğunlaşan,
hamilelik ve hızlı kilo kayıpları gibi nedenlere bağlı çatlak oluşumunu
önlemeye yardımcı gerçek cilt bakım kreminiz olacaktır.

KULLANIM ÖNERİSİ : Kullanım öncesinde cilt tipinize uygun bir ürün ile
cildinizi temizleyiniz ve kuru kalmasına özen gösteriniz. Uygulayacağınız
bölgeye DERMYCIN Vücut Çatlaklarına Karşı Etkili Onarıcı & Yenileyici
Cilt Bakım Kreminizi dairesel hareketler ve parmak uçlarınızla masaj
yaparak sürünüz. Cilt üzerindeki çatlakların oluştuğu bölgenin üzerine
ince bir film tabakası halinde uygulayınız. Tamamen emilene kadar
devam ediniz. Bu terapiyi sabah uyandığınızda ve gece uyumadan
önce olmak üzere günde 2 kez tekrarlamanız ürün etkinliği açısından
tavsiye edilmektedir. İçeriğindeki aktiflerin gerçek sonuçlar verebilmesi
için düzenli bir uygulama süreci gereklidir.


Dermycin Vücut Çatlaklarına Karşı Etkili Cilt Bakım Kremi - 75ml. tüp

Post has attachment
Serinin göz çevresi için özel olarak geliştirilmiş formülü ile üretilen bu ürün; göz altında oluşan torbalanma, morluk ve halkaların giderilmesi, göz çevresinde oluşan ince çizgilerin ve kırışıklıkların düzelmesi yönünde etki gösteren üstün bir cilt bakım kremidir.

İçeriğindeki yoğun nemlendirici etkili aktifler ve cildi besleyici özellikteki vitamin B5 ve E ile salatalık ve yeşil çay özleri; göz altı morluk, halka ve torbalanmalarına ; göz çevresindeki ince çizgiler ve kırışıklıklara düzenleyici etki göstermektedir. Aktif maddelerin in vivo ve in vitro testleri ilk dört haftalık süreçte gözle görülür değişikliklerin başladığını ifade etmektedir.

DERMACTIVE SkinCareTherapy göz çevresi bakım kremi; özel ambalajında, içerisinde göz çevresine kolay uygulama için tasarlanmış ağız yapısına sahip 10ml hacminde 2 adet tüp ile sizlere sunulmaktadır. Kullanım aralığı 4-8 hafta aralığında olan ürün, düzenli olarak tercihen sabah uyandığınızda ve akşam uyumadan önce günde iki kez kullanılmalı ve uzun süreli devam edilmelidir. Göz altı ve çevresine dairesel hareketler ve parmak uçlarıyla masaj yaparak uygulanması cilde emilimi ve etkinliği açısından faydalı olacaktır.

Göz altı bölgesine ve göz çevresine uyumu dermatolojik, oftalmolojik ve oküler irritasyon testleri geçerliliği uluslararası alanda kanıtlamış olan İtalya CHELAB laboratuarlarında gerçekleşmiştir.

Dermactive Göz Çevresi Bakım Kremi - 2 x 10ml. tüp

Post has attachment
DERMYCIN Renk Açıcı Cilt Bakım Kremi ;Formül oluşumunda kullanılan üstün aktiflerine ek olarak, cilde olan faydaları tüm dünyada kabul görmüş SU TERESİ, PAPATYA EKSTRAKTI, ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞI ve KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI katkıları sayesinde ; hassas bölgelere uygun olarak üretilmiş, özellikle kol altı bölgesi, dizler, dirsekler ve genital bölgedeki cilt yapısının pigmentasyon farkıyla oluşan koyulaşmasını, uzun süreli kullanımda önlemeye yardımcı günlük bakım kreminiz olacaktır.

Hassas bölgelerinizde (Bikini bölgesi; genital ve anal bölgelerde); kol altında, dizlerde ve dirseklerde oluşan renk dengesizliğini düzenleyerek ortaya çıkan değişiklikleri kontrollü bir biçimde normale döndüren özel formüle sahiptir. Ciltteki ölü hücrelerin temizlenmesine, antioksidan etkinlik sayesinde oksidatif hasarı önleyerek cilt renginin tonlanmasına yardımcı olur.

Kolay emilebilme özelliği sayesinde cildinize daha hızlı nüfuz ederek uzun süreli etki sağlar. Düzenli kullanım sayesinde uygulama bölgelerinde parlak ve canlı bir görünüm sağlayarak cilt tonunuzu dengeler. Cilde tahriş etkisi olmadığı için uzun ve etkin kullanım için uygundur. İçeriğindeki 30 faktör UV (Güneşin zararlı ultraviyole ışınları) koruma özelliği sayesinde leke ve kararmayı arttırıcı etkisi bilinen güneş ışınlarına karşı cildinizde koruyucu bir kalkan işleve görür, etkinin daha kalıcı olmasına yardımcı olur.

Kullanım öncesinde cilt tipinize uygun olan bir ürün ile cildinizi temizleyiniz ve kuru kalmasına özen gösteriniz. Uygulayacağınız bölgeye DERMYCIN Renk Açıcı Cilt Bakım Kremi nizi dairesel hareketler ve parmak uçlarınızla masaj yaparak sürünüz. Cilt üzerinde koyulaşma görülen bölgenin üzerine ince bir film tabakası halinde uygulayınız. Tamamen emilene kadar devam ediniz. Bu terapiyi sabah uyandığınızda ve gece uyumadan önce olmak üzere günde 2 kez tekrarlamanız ürün etkinliği açısından tavsiye edilmektedir. Hazırlanan özel formülü sayesinde hassas bölgelerinizde (Bikini bölgesi; genital ve anal bölgelerde); kol altında, dizlerde ve dirseklerde güvenle kullanabilirsiniz. İçerdiği aktiflerin etkinlik süresi 4 haftalık periyotta üst düzeye ulaştığından, gerçek sonuç için en az 28 günlük düzenli bir uygulama süreci gereklidir. Özellikle gece uyumadan önce dinlenme ve kendini yenileme durumuna geçmis olan cilde uygulanması faydalıdır. Dermatolojik testleri başarı ile geçmiş olan bu ürünün şu ana kadar tespit edilmiş hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Dermycin Renk Açıcı Cilt Bakım Kremi - 50ml. tüp

Post has attachment
DERMYCIN Leke Oluşumuna Karşı Etkili Cilt Bakım Kremi ; Formülündeki üstün aktiflerine ek olarak, cilde olan faydaları tüm dünyada kabul görmüş SU TERESİ, PAPATYA EKSTRAKTI, ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI katkıları sayesinde; cildinizde güneşin zararlı etkileriyle oluşan izler, foto yaşlanma lekeleri gibi kalıtsal olmayan izlerin oluşumunun önlenmesine uzun süreli kullanımda yardımcı olan günlük bakım kreminiz olacaktır. Cildinizin nem dengesini korurken, renk tonunu da düzenleyerek daha sağlıklı ve daha ışıltılı görünmesini sağlar. Cilt lekelerinin oluşmaması için koruyucu bariyer görevi görür.

ETKİ YÖNETİMİ: İçeriğindeki su teresi, papatya, kayısı ve üzüm çekirdeği özü katkıları ile ten renginin etkin ve gözle görülür bir biçimde açılmasına yardımcı olurken cildin nem dengesini düzenler. Waltheria Indica bitkisi özü sayesinde melanin üretimi etkin biçimde yavaşlatılır. Işık kaynaklı hücre hasarına karşı (erken cilt yaşlanmasının ana sebebleri arasındadır.) değerli Vitamin Enin serbest radikallere karşı cildi koruyucu etkisi ve SPF30 güneş koruma özelliği ile cildin savunma kalkanı haline gelir.

Kullanım öncesinde cilt tipinize uygun olan bir ürün ile cildinizi temizleyiniz ve kuru kalmasına özen gösteriniz. Uygulayacağınız bölgeye DERMYCIN Leke Oluşumuna Karşı Etkili Cilt Bakım Kremi nizi dairesel hareketler ve parmak uçlarınızla masaj yaparak sürünüz. Cilt yüzeyindeki lekelerin üzerine ince bir film tabakası halinde uygulayınız. Tamamen emilene kadar devam ediniz. Bu terapiyi sabah uyandığınızda ve gece uyumadan önce olmak üzere günde 2 kez tekrarlamanız ürün etkinliği açısından tavsiye edilmektedir. Lekelerin olduğu her bölgede (Yüz, boyun, dekolte bölgesinde ; el, kol ve bacaklarda) güvenle kullanabilirsiniz. Yüz çevresinde günlük makyajınız için 3-4 dakika beklemeniz yeterlidir. İçerdiği aktiflerin etkinlik süresi 4 haftalık periyotta üst düzeye ulaştığından, gerçek sonuç için en az 28 günlük düzenli bir uygulama süreci gereklidir. Özellikle gece uyumadan önce dinlenme ve kendini yenileme durumuna geçmis olan cilde uygulanması faydalıdır. Dermatolojik testleri başarı ile geçmiş olan bu ürünün şu ana kadar tespit edilmiş hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Dermycin Leke Oluşumuna Karşı Etkili Cilt Bakım Kremi - 50ml. tüp
Wait while more posts are being loaded