Profile cover photo
Profile photo
Systemy interaktywne - Agraf Sp. z o.o.
14 followers -
Dotykowe monitory interaktywne, tablice interaktywne, laboratoria przyrodnicze, cyfrowe pracownie językowe, piloty do udzielania odpowiedzi
Dotykowe monitory interaktywne, tablice interaktywne, laboratoria przyrodnicze, cyfrowe pracownie językowe, piloty do udzielania odpowiedzi

14 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Mamy przyjemność poinformować że seria monitorów Newline TRUTOUCH VN została finalistą AV Awards 2018 w kategorii monitory interaktywne.
Rozstrzygnięcie i wyłonienie zwycięzców już 28 września. My natomiast już dziś jesteśmy dumni z produktów, które w pozytywnym aspekcie zmieniają codzienną pracę wielu z Was.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zgodnie z zapowiedzią mamy dla Was kolejne nowości... :-) Przedstawiamy naszą nową stronę internetową ➡ www.agraf-it.pl

Za jej pomocą możecie m.in.:

Zapoznać się ze szczegółowym opisem każdego z produktów wraz z jego ceną brutto i netto
W wygodny sposób porównać parametry sprzętu z naszej oferty
Przekazać listę wybranych produktów do indywidualnej wyceny

Zapraszamy do odwiedzania strony i samodzielnego odkrywania wszystkich możliwości, które oferuje!
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiacie się jak przeprowadzić burze mózgów z pracownikami znajdującymi się w różnych lokalizacjach? W naszej ofercie znajdziecie idealne narzędzie do tego. Program Montage producenta DisplayNote nie tylko umożliwi wam komunikację z zespołem z dowolnego miejsca, ale również pozwoli na udostępnianie ekranu, kamery oraz zebranie wszystkich pomysłów w jednym miejscu.
Więcej o programie Montage: https://cyfrowa-szkola.pl/oferta/oprogramowanie-montage-1-rok
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wykorzystujecie w codziennej pracy funkcję Windows Ink?
A gdybyśmy Wam powiedzieli, że korzystanie z tej funkcji może być jeszcze prostsze?

Newline Interactive w modelach VN oraz X oferuję pełną kompatybilność z tym narzędziem. Zapomnij o przełączaniu funkcji aby nanieść notatkę lub ją zmazać.
Wystarczy Twoja dłoń oraz pisak żeby pracować z dokumentami w naturalny i płynny sposób.

Monitor interaktywny zinterpretuje Twoje gesty i przeniesie Twoją pracę na wyższy poziom.

Obejrzyj film: https://youtu.be/7Y8SNYlTCTk
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Monitory interaktywne Newline TruTouch

Niesamowicie ostry i wyraźny obraz, duża dokładność podczas pisania czy rysowania, doskonale widoczny obraz nawet z boku - to nie są tylko zalety rozdzielczości 4K. To najnowsza technologia Optical Bonding, która została zastosowana w monitorach serii TruTouch VN oraz X.
Technologia Optical Bonding zmienia wrażenia podczas korzystania z monitorów interaktywnych niwelując odczucie przestrzeni między palcem a ekranem monitora. Przekłada się to na wygodę obsługi programów na monitorze oraz na dokładność nanoszonych notatek.
Optical Bonding wpływa nie tylko na komfort dotykowej obsługi monitora, ale również oferuje niesamowitą wyrazistość obrazu i bardzo duży kąt widzenia. Dzięki temu nie jest istotne gdzie znajduje się monitor ponieważ każdy uczestnik spotkania będzie miał doskonałą widoczność.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozpoczął się rok szkolny. Dla tych którzy chcą mieć jeszcze więcej ciekawych propozycji dla swoich uczniów na lekcjach i chcą unowocześnić swoją pracownię przedstawiamy mini komputer X10D marki Newline. Wydajny mały komputer pracujący pod kontrolą systemu Android może współpracować z dowolnym monitorem dotykowym Newline i umożliwia instalowanie dowolnej aplikacji ze sklepu Google Play.

Można wykorzystać w pracy z uczniami doskonale znane z telefonów aplikacje androidowe i jednocześnie obsługiwać je dotykowo.
Zaskocz swoich uczniów już od pierwszego dnia w szkole!
Więcej informacji o Android X10D.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zarejestruj swój monitor Newline TruTouch (seria IB, FB, UB, VN oraz X) i pobierz bezpłatnie oprogramowanie IdeaMax.

Link do rejestracji monitora:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSek6Lvu6emPMRrjMW…/viewform
Photo
Add a comment...

Post has attachment
POLSKA WERSJA TURNING POINT

Na naszej stronie internetowej jest już dostępna nowa, POLSKOJĘZYCZNA wersja programu Turning Point (wersja 8.5.2.3)

Oprogramowanie można pobrać ze strony cyfrowa-szkola.pl -> https://cyfrowa-szkola.pl/ofe…/oprogramowanie-turningpoint-8 (zakładka Oprogramowanie do pobrania)

Najciekawsze z nowych funkcji to:

• Wyświetlenie wszystkich odpowiedzi jakich udzielili uczestnicy w ramach pytania „Krótka odpowiedź” (do tej pory można było wyświetlić tylko 6 najpopularniejszych odpowiedzi) – odpowiedzi zostaną uszeregowane od najczęściej występującej

• Nowy rodzaj pytania – WordCloud – prezentujący udzielone odpowiedzi w postaci chmury

• Możliwość wybrania przez prowadzącego wyników i umieszczenie ich na dowolnym późniejszym slajdzie, aby można było je omówić w zaplanowanym momencie prezentacji

• Portal opinii - umożliwia użytkownikom przesyłanie zgłoszeń dotyczących funkcjonowania bezpośrednio do zespołu ds. Zarządzania produktem.

Aby zaktualizować oprogramowanie należy kliknąć na logo Turning Technologies, które znajduje się na dole głównego interfejsu oprogramowania a następnie na przycisk Check for updates...

Przypominamy również, że po odinstalowaniu poprzedniej wersji i zainstalowaniu nowej należy wybrać odpowiedni region podczas instalacji - Europa/Afryka/Bliski Wschód/Rosja
Add a comment...

Post has attachment
Jest nam niezmiernie miło przekazać Państwu, że Newline Interactive i Microsoft zacieśnili współpracę co wpłynęło na zwiększenie możliwości i jeszcze bardziej intuicyjną obsługę monitorów interaktywnych Newline TruTouch.

Obecnie większość użytkowników wykorzystuje monitory interaktywne pracując z systemem Windows 10 i to z myślą o nich, wychodząc na przeciw tym potrzebom firmy Newline Interactive i Microsoft ze sobą współpracują.
Efektem tego są najnowsze monitory interaktywne Newline TruTouch z serii VN i X wykorzystujące wszystkie możliwości najnowszych rozwiązań Windows w tym bardzo intuicyjne i praktyczne narzędzie Windows Ink. Pracując z programami firmy Microsoft można nanosić w nich odręczne notatki bez stosowania dodatkowych programów. Newline TruTouch rozpoznaje automatycznie używane narzędzie czyli wie kiedy użytkownik np. posługuje się cienkim pisakiem, a kiedy używa palców do przesuwania czy powiększania omawianych stron, a zbliżając pięść może ścierać swoje notatki. Jest to jedynie skrawek możliwości, a jeśli chcesz zobaczyć więcej umów się na prezentację. Zobaczysz prawdziwą moc monitorów interaktywnych Newline TruTouch z serii VN i X.
www.cyfrowa-szkola.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interaktywna rewolucja w spotkaniach i w szkole.
O tym jak dzisiaj wyglądają spotkania i edukacja w nowoczesnych placówkach wykorzystujących monitory interaktywne Newline TruTouch można przeczytać w artykule:
https://www.telix.pl/…/interaktywna-rewolucja-w-spotkaniac…/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded