Profile cover photo
Profile photo
Swiss Life Select Česká republika
27 followers -
Švýcarská finanční skupina v České republice
Švýcarská finanční skupina v České republice

27 followers
About
Swiss Life Select Česká republika's posts

Post has attachment
Swiss Life Select do Česka zavádí nový produkt Private Placement Life Insurance.

Připravili jsme zcela nový produkt Private Placement Life Insurance (PPLI), který je sice ve vyspělých zemích často využíván, ale v České republice prozatím na trhu nebyl. Jedná se o produkt, který umožňuje klientům vyřešit převod finančního majetku dalším generacím mimo dědické řízení a mimo daňový režim.

#PrivatePlacementLifeInsurance #PPLI #swisslifeselect #prevodmajetku

https://www.swisslifeselect.cz/cs/sluzby/investicni-nabidka/ppli.html


Post has attachment
Česká televize odvysílala zprávu týkající se pojištění odpovědnosti lékařů. Část lékařů si kvůli novému občanskému zákoníku zvyšuje limity pojištění odpovědnosti, výše odškodnění pro pacienty totiž roste, počítá se i v desítkách milionů. Praktičtí a zubní lékaři mají nejčastěji limit mezi 5 a 10 miliony, třeba chirurgové nebo gynekologové mají pojistky ještě o řád vyšší.

„Pojištění odpovědnosti lékařů je povinné a kryje třeba škody kvůli zanedbán péče nebo špatnému postupu. Stejně jako u povinného ručení si lékaři mohou zvolit, jakou maximální částku případně pojišťovna vyplatí“, dodává Karel Šulc, ředitel služby Swiss Life Medical (www.financeprolekare.cz)

#swisslifemedical #pojisteniodpovednosti #ceskatelevize #swisslifezkusenosti #financeprolekare

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/217411000100222/obsah/525701-pojisteni-odpovednosti-pro-lekare


Post has attachment
Vylepšili jsme pro vás poradenské centrum v Brně na Lidické ulici. Prostory již potřebovaly rozšíření o další místnosti pro jednání s klienty, a jelikož se nám daří v náboru nových kolegů, museli jsme zvětšit také pracovní prostory. Tak ať se vám u nás líbí!

#swisslifeselect #palaceturmalin #brno

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
22.02.17
12 Photos - View album

Post has attachment
Swiss Life Select bude jako první v Česku poskytovat specializované finanční služby pro lékaře.
Českým lékařům tak přeneseme řešení, které na trhu dlouho chybělo. V rámci nové služby Swiss Life Medical inspirované spoluprací s British Medical Association nabídneme od března profesionálům v oboru komplexní pokrytí jejich soukromých i pracovních finančních potřeb.
#swisslifeselect #financeprolekare #swisslifemedical
https://www.swisslifeselect.cz/cs/media/releases/tiskove-zpravy/2016/swiss-life-medical.html


Post has attachment
Swiss Life Select přináší na český trh unikátní produkt Dividend Invest jako odpověď na nízké výnosy, které svým klientům nabízí tuzemské banky. Je tak vhodnou alternativou například ke klasickým termínovaným vkladům, kterým konkuruje podstatně vyšším výnosem při zachování nízkého tržního rizika.
#investice #DividendInvest #swisslifeselect
https://www.swisslifeselect.cz/cs/sluzby/investicni-nabidka/dividend-invest.html


Post has attachment
Technologie – náš přítel pro stáří. Senioři by již brzy mohli beze strachu chodit na procházku za doprovodu svého osobního dronu. Přístroj zaznamenává seniorův pohyb a v případě potřeby (dezorientace, nevolnost) zavolá záchrannou službu. Zní vám to jako sci-fi?

#Zijemedele #RethinkLongevity

https://www.swisslifeselect.cz/cs/zijemedele/news/technologie-pritel-pro-stari.html


Post has attachment
Swiss Life se stala hrdým partnerem soutěže Právník roku 2016.

Galavečer Právník roku, již tradičně pořádaný pod taktovkou České advokátní komory a vydavatelství EPRAVO.CZ, se letos uskutečnil v TOP HOTELU Praha.

Společnost Swiss Life Select byla již potřetí partnerem této velkolepé akce a byla prezentována Radovanem Blažkem a jeho týmem. Účastníci galavečera se zde dozvěděli také o novém produktu PPLI. K výkladu o produktu mohli ochutnat tradiční švýcarskou pálenku Fassbind a švýcarské čokoládové pralinky. Akce se zúčastnilo na 2 000 advokátů, státních zástupců, soudců a dalších osobností z právnické sféry.

#swisslifeselect #pravnikroku #swisslife #ppli

https://www.swisslifeselect.cz/cs/media/releases/news/pravnik-roku-2016.html


Post has attachment
Swiss Life Select Česká republika má nového generálního ředitele. Stal se jím Petr Vitásek, který má bohaté zkušenosti s privátním bankovnictvím a finančním sektorem v ČR i zahraničí. Přináší tak do Swiss Life silnou mezinárodní zkušenost z finančních center jako je Londýn, Singapur, New York, Dubaj nebo Curych. #swisslifeselect
https://www.swisslifeselect.cz/cs/media/releases/tiskove-zpravy/2016/petr-vitasek-novy-gen-reditel.html


Post has attachment
Když se řekne šéfkuchař, očekáváte zasloužilého pána minimálně ve středních letech. Místo toho, ale v restauraci Zlatá Praha narazíte na obyčejného, tedy vlastně neobyčejného kluka jménem Pavel Buchwaldek, který je držitelem stříbrné medaile v soutěži Kuchař roku. Pavel je dalším klientem Swiss Life, který se s vámi podělí o své zkušenosti. Za jeho raketovým vzestupem stojí pořádná dávka podnikavosti a také unikátní pracovní zkušenost pod vedením legendy francouzské gastronomie, šéfkuchaře Pierra Koffmanna. #swisslifezkusenosti #swissliferecenze #swisslifeselectdiskuze #swisslifeselect
https://www.swisslifeselect.cz/cs/klientsky-servis/nasi-klienti/zkusenosti/pavel-buchwaldek.html


Post has attachment
Důvody proč pracovat v Swiss Life
Swiss Life vyvinula pro své klienty poradenský koncept, díky němuž může konzultant svým klientům věnovat dlouhodobou kvalitní péči. Velmi dobře si uvědomuje osobitost klientských potřeb, které plynou z odlišné životní či majetkové situace a podle toho plánujeme jejich dlouhodobou správu.

Zkuste to i vy a pojďte do Swiss Life pracovat. Swisslife.jobs.cz
Wait while more posts are being loaded