Profile cover photo
Profile photo
Gent. Opony, wulkanizacja, Bujko Leszek
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie otrzymają Państwo zarówno opony letnie, zimowe, jak i całoroczne. Proponujemy Państwu opony klasy premium, średniej, a także ekonomicznej. Zapewniamy prawidłowy montaż opon na felgi, a także usługę uzupełniającą, jaką jest wyważanie kół. Na specjalne życzenie Klientów możemy także napełnić opony azotem. Zapraszamy! http://opony-wymiana.pl/opony/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mówiąc o kołach pojazdu nie można zapomnieć o felgach, które są nie mniej istotnym elementem niż opony. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment felg aluminiowych i stalowych. Posiadamy felgi zarówno do mniejszych aut, samochodów terenowych czy samochodów sportowo-użytkowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie: http://opony-wymiana.pl/felgi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie przedmioty, z których korzystamy ulegają zużyciu w wyniku eksploatacji. To samo dotyczy opon, a jak wiadomo zależy od nich bezpieczeństwo jazdy. Dlatego tak ważne jest, aby pamiętać o ich wymianie i zrobić to, jak tylko zajdzie taka konieczność. Fachowe usługi związane z ogumieniem oraz kołami pojazdów świadczy firma Gent ze Szczecina: http://opony-wymiana.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded