Profile cover photo
Profile photo
Frukko. Wiśniewski Ł.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Oczyszczalnia chemiczna jest swego rodzaju uzupełnieniem mechanicznego oczyszczania ścieków. Dzieje się tak dzięki użyciu koagulantu, który poprzez wytworzenie kłaczków wodorotlenku glinu bądź żelaza absorbuje zanieczyszczenia ze ścieków. Metodę tę wykorzystuje się głównie w przemyśle, gdzie wiele substancji nie ulega rozkładowi biologicznemu. Ponadto wspomagana jest chlorowaniem, które nie tylko unieszkodliwia bakterie chorobotwórcze, ale także usuwa ze ścieków przykrą woń. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
http://www.frukko.pl/oferta/62-podczyszczalnie-i-oczyszczalnie-sciekow-przemyslowych
Photo

Post has attachment
W branży wyróżnić można m.in. oczyszczalnie mechaniczne. Mają one na celu usunięcie ze ścieków ciał stałych czy grubych zawiesin i zaliczane są do I stopnia oczyszczania. Składają się głównie z krat, sit, piaskowników, osadników oraz flotatorów. Jeżeli szukacie Państwo sprawdzonych i solidnych rozwiązań dla przydomowych oczyszczalni ścieków, zapraszamy do kontaktu.
http://www.frukko.pl/kontakt
Photo

Post has attachment
Spotkaliście się Państwo kiedyś z odstojnikami? Są to zbiorniki, które służą do grawitacyjnego osiadania zanieczyszczeń zawartych w wodzie m.in. z gospodarstw domowych. Tym samym pozwalają one na wykorzystywanie wody w obiegu zamkniętym, a także odprowadzanie ścieków bezpośrednio do kanalizacji. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://www.frukko.pl/
Photo

Post has attachment
Szambo to nic innego jak podziemny zbiornik, który zazwyczaj wykonuje się betonu. Służy do odprowadzania ścieków z domowych instalacji kanalizacyjnych. Z godnie z bieżącym rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z 2002 r. szamba bezodpływowe mogą być stosowane wyłącznie na działkach budowlanych, których z różnych względów nie można przyłączyć do kanalizacji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
http://www.frukko.pl/oferta/9-szamba
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo czym są biologiczne oczyszczalnie ścieków? Mają one na celu przede wszystkim usunięcie ze ścieków biologicznie rozkładalnych zanieczyszczeń. Do tego celu wykorzystuje się mikroorganizmy, które w zależności od rodzaju mogą albo wisieć w toni ścieków, albo tworzyć utwardzoną biomasę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
http://www.frukko.pl/oferta/1-oczyszczalnie-biologiczne

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. nadbudowę osadnika. Osadnik to rodzaj zintegrowanego i dwuczęściowego żelbetonowego zbiornika. Wchodzi również w skład przydomowej oczyszczalni ścieków i służy do wytrącania wszelkich zanieczyszczeń ze ścieków. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
http://www.frukko.pl/oferta/55-dodatki-do-oczyszczalni
Photo

Post has attachment
Oferowane przez nas dwukomorowe oczyszczalnie pakietowe do 5 osób wyróżniają się m.in. 15 letnią gwarancją oraz aprobatą techniczną wydaną przez Instytut Ochrony Środowiska. Współpraca z nami to gwarancja zarówno szybkiego montażu, jak i bezawaryjnej pracy. Oczyszczalnie wykonane zostały z monolitu, który zapobiega ewentualnym przeciekom. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem dostępnym na naszej stronie internetowej.
http://www.frukko.pl/oferta/47-dwukomorowe-oczyszczalnie-pakietowe-do-5-osob

Post has attachment
Dysponujemy m.in. oczyszczalniami pakietowymi do 10 osób. Można podzielić je na te dla gruntów dobrze przepuszczalnych oraz słabo przepuszczalnych. Podłoże o słabej przepuszczalności to piasek gliniasty, ił, piaskowiec, a także glina. Jeżeli nie wiecie Państwo, które rozwiązanie wybrać, zapraszamy do kontaktu. Chętnie podpowiemy i postaramy się rozwiać ewentualne wątpliwości.
http://www.frukko.pl/oferta/45-oczyszczalnie-pakietowe-do-10-osob

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie m.in. zbiorniki parkingowe i przemysłowe. Specjalizujemy się również w produkcji zbiorników betonowych na zamówienie, a także zbiorników ze skrzynek retencyjnych. Zajmiemy się nie tylko wykonawstwem, ale także projektowaniem rozwiązań dla takich obiektów, jak użyteczności publicznej, przemysłowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
http://www.frukko.pl/oferta/67-zbiorniki-parkingowe-i-przemyslowe
Photo

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze nasze systemy rozsączania wód deszczowych. Dysponujemy zarówno studniami chłonnymi, jak i tunelami oraz rurami drenażowymi. Ponadto zapewniamy bezpłatną dostawę na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się ofertą.
http://www.frukko.pl/oferta/29-systemy-rozsaczania-wod-deszczowych
Wait while more posts are being loaded