Profile cover photo
Profile photo
Kitap Tutkusu
15 followers
15 followers
About
Kitap's posts

Post has attachment
Rita Hunter Kalbin Ateşi Kitap yorumum
İskoçya kırsalındaki küçük çiftliğinde koyun yetiştiren Davina Murray, sevdiği erkek tarafından masumiyeti çalınarak terk edilen kardeşinin hayatının en büyük hatasını yapmasının önüne geçememiştir. Ancak onun hayallerini çalan adamın hiçbir şey olmamış gib...

Post has attachment
O, ASLA AŞKA İNANMAZ VE ARKASINI KİMSEYE DÖNMEZ…
Kör bir adam! Elim bir olayda, tam en deli çağlarında gözleriyle beraber ailesini kaybetmiş...  Nazik ama uysal değil; dediğim dedik, kontrol manyağı, aşktan dili yanmış, arkasından iş çevirenlerden sıkılmış, çevresinden bıkmış ve taze bir nefes arayışında.  Onu da karşısına Talih çıkardı!
O, KALBİNİN KIRILMASINA ASLA MÜSAADE ETMEZ…
Kendini güzel görmeyen dünya güzeli bir kız: Dilbaz, inatçı, masum aynı anda öfkeli… O kadar fevri ki, Arda’yla tanışmasının sebebi de bu oldu.
Hazal, gururlu olduğu kadar cesur ve zeki bir kızdır.  Ailesinin aşırı ilgisinden ve sürekli evde pineklemekten sıkıldığından, bir proje üstünde çalışmaya başlar ve tam teslim zamanı geldiğinde hastalanır. Projesini arkadaşının teslim etmesine karar verdiğinde ise hayatının en büyük hatasını yapmıştır.
 Ve tüm hayalleri suya düşer. Ta ki bu öfke nöbetinde, sahilde bağıra çağıra oturduğu banktaki Kör Adamı sapık sanarak polise şikâyet edene kadar.
O Kör bir adamdı… Hazal’ın deyimiyle: “Görmeyen gözlerin gören sahibi!”
Hazal Arda’nın isteklerine ve yol gösterimine uyum sağlarken, onun kadim dostluğundan ve üzerine titremesinden haz almaya başlar.  Onu gibi ulaşılmaz, yakışıklı bir CEO’nun yanında eğitim görmek en büyük şanstır… Yaşadığı tüm zorluklara rağmen onun dostluğu şahane bir hediyedir… Ta ki yaptığı mini minnacık bir sakarlıkla, her şeyi tepetaklak edip, adamın dikkatini çekene kadar! Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!
Photo

Post has attachment
Çok yakında 
Müjde Aklanoglu & Parola yayinlari

ONLARIN AŞKI MUTLU MU BİTECEK?
Her şey bir yanlış anlaşılmayla başladı!
Derin yeşil gözleri, beyaz, tazecik tenine düşen gece karası saçları ve dolgun kırmızı dudaklarıyla yakıcı bir güzellik: Peri!
Hayal dünyalarında yaşayan, peri kızlarından değil o! Onun hayatı, masal dünyalarındaki gibi hiç olmadı. Zaten masallara, ucuz aşk romanlarına inanmayı bırakalı çok olmuştu. Ta ki; gece yarısı uyku sersemi yaptığı bir hataya kadar!
Sınırsız serveti, baştan çıkarıcı cazibesi ve pervasız yakışıklılığıyla Eymen’in, baştan çıkarıp elde edemeyeceği bir kadın yoktu. Öyle sanıyordu! Oysa Eymen, evliliğin erkekleri itaatkâr bir köleye çevirdiğini ve aşk acısının azap verici bir yıkımla, ehlileştirici etkisini düşünerek evlenmeyi kesinlikle istemiyordu. Geçmişte yaşadığı acı tecrübesi yüzünden, kapılar aşka kapanmış, yüreği sırlarla örtünmüştü… Artık aşka yeminliydi! Bir gece zorda kalıp bir otele uğradı ve uyandığında hayatının en büyük yanlış anlaşılmasıyla karşılaştı.
Böylece peri masalı başladı!
Tüm kadınlar kendisininken, o; sadece asi ve şartları olan bu kızı arzuluyor Karısını! ona sahip olabilmek için her yolu deniyordu. Peri isyan ettikçe cezbediyor, çekim alanından çıkmıyordu. 
Bu iki inatçı âşıktan acaba hangisi galip gelecek? Önce hangisi pes edecek? Eymen dokunursa yanacak, bir ömür evli kalacak! Peri ise verdiği yemini bozmayıp arkasında kalmaya çalışacak…
İki Yemin, bir aşk… Acaba hangisi kazanacak?..
Photo

Post has attachment
Tüm seçkin Mağazalarda satışta :)Bir Şans Daha
Photo

Post has attachment
Kör Talih; 23 Eylülde tüm seçkin mağazalarda :)
Photo

Post has attachment
Kör Talih Yakında
O, ASLA AŞKA İNANMAZ VE ARKASINI KİMSEYE DÖNMEZ… Büyük holdinglerin karizmatik başkanı, sınırsız servetin diktatör sahibi: Arda Mertoğlu! Topluma mal olmuş, eşsiz bir CEO. Kadınların yüreğine taht kurmuş, pervasız bir kral… çalışanlarının iyilik timsali ser...

Post has attachment
İlk denemem başlamak için heyecan tavanda asılı kalmış :)
Wait while more posts are being loaded