Profile cover photo
Profile photo
G.D. Poland International Sp. z o.o. Chińskie centrum
21 followers
21 followers
About
G.D. Poland International Sp. z o.o. Chińskie centrum's posts

Post has attachment
W naszym Centrum ubierzesz się od stóp do głów. U nas znajdują się hurtownie obuwia,  torebek i innych dodatków, spodni oraz bluzek. Decydując się na zakupy w naszym Chińskim Centrum dostają Państwo wszystko w jednym miejscu. Podczas jednej wizyty cała rodzina może zaopatrzyć się w odzież! Zapraszamy na http://www.gdpoland.pl/ po więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Hurtowanie chińska G.D. Poland Investments swoją ofertę kieruje nie tylko do klientów indywidualnych, ale również i hurtowych. W naszych halach klienci mają możliwość zapoznania się z ofertą wielu firm i dokonać zakupu towaru w jednym miejscu. Więcej o naszej ofercie znajduje się na stronie http://www.gdpoland.pl/o-nas/klienci-hurtowi.
Photo

Post has attachment
Nasze centrum składa się z sześciu dużych hal co może sprawiać trudności w szukaniu potrzebnych rzeczy. Jako że dobro i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsze przygotowaliśmy interaktywną mapę, która pomoże Państwu rozeznać się w naszych sklepach. Wchodząc na http://www.gdpoland.pl/mapa można zapoznać się z dokładnym spisem sklepów w poszczególnych halach.
Photo

Post has attachment
W GD Poland znajdziecie ogromny wybór butów. Oferujemy buty w bardzo różnych rozmiarach, także tych mniej standardowych. Znajdziecie u nas tanie obuwie zarówno męskie, jak i damskie. Odwiedźcie naszą stronę internetową - http://www.gdpoland.pl/o-nas/gd-poland-chinskie-centrum-handlowe, by dowiedzieć się więcej o naszym centrum handlowym.
Photo

Post has attachment
W naszym centrum handlowym możecie zakupić produkty z bardzo różnych branż. Na stronie - http://www.gdpoland.pl/mapa - możecie sprawdzić co w jakiej hali się znajduje. Posiadamy szeroki wybór produktów, chcemy by klienci mogli dobrać odpowiedni dla nich przedmiot. Zapraszamy wszystkich do naszego centrum handlowego.
Photo

Post has attachment
Kobiety szczególnie chętnie odwiedzają nasze centrum handlowe. Można u nas kupić różnego typu kosmetyki w atrakcyjnych cenach. W ofercie mamy kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe. Zajrzyjcie na naszą stronę internetową - http://www.gdpoland.pl/.
Photo

Post has attachment
Nasze centrum handlowe jest chętnie odwiedzane przez rodziców. Posiadamy ogromny wybór zabawek dla dzieci. Łatwo będzie Wam znaleźć interesujące zabawki dla dzieci. Odwiedźcie naszą stronę internetową - http://www.gdpoland.pl/.
Photo

Post has attachment
W naszym centrum handlowym znajdziecie mnóstwo dodatków do ubioru. Mamy szeroką ofertę m.in. torebek. Nasze torebki są w różnych rozmiarach i kształtach - zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów. Przeczytajcie więcej o naszym centrum handlowym na stronie - http://www.gdpoland.pl/.
Photo

Post has attachment
Nowe soczyste kolory obuwia - trampki, sandały, klapki i wiele innych.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Obuwie
13 Photos - View album

Post has attachment
W naszym Centrum Handlowym pojawiły sie najnowsze letnie kolekcje. Zapraszamy!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Odzież - nowe kolekcje
19 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded