Profile cover photo
Profile photo
EC Test Systems Sp. z o.o. Pomiary drgań. Akustyka, termowizja
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Naszym Klientom oferujemy rozwiązania nowoczesne i niezawodne. Są one doskonałym wsparciem ułatwiającym pracę w wielu przedsiębiorstwach. Stacje monitorowania hałasu? A może systemy wykrywania gazów? Sprawdźcie, co mamy Wam do zaoferowania na naszej stronie internetowej: http://www.ects.pl/produkty.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie, między innymi, kamery szybkie. To doskonałe narzędzie, które warto wykorzystać do kontroli i diagnostyki wszelkiego rodzaju szybkich procesów produkcyjnych. Na stronie internetowej: http://www.ects.pl/produkty/c84_kamery-szybkie znajdziecie więcej informacji o naszych produktach.
Photo

Post has attachment
Oferujemy profesjonalne rozwiązania pomiarowe, diagnostyczne oraz symulacyjne z zakresu drgań i akustyki. Naszą ofertę uzupełnia aktywna termowizja – oprogramowanie i kamery termowizyjne. Proponujemy sprzęt od najlepszych firm, będących liderami w branży. Zapewniamy również fachowe doradztwo. Zapraszamy do współpracy - http://www.ects.pl/kontakt-ects.
Photo

Post has attachment
Nasza firma świadczy usługi polegające na wykonywaniu różnego typu pomiarów przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu dostępnego w naszej ofercie. Nasi doświadczeni pracownicy posiadają dużą wiedzę na temat obsługiwanego przez siebie sprzętu, jak i wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu pomiarów. Zakres wykonywanych pomiarów zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.ects.pl/uslugi-pomiarowe.
Photo

Post has attachment
Nasze mikrofony pomiarowe to precyzyjne przetworniki elektroakustyczne, które sprawdzą się przy pomiarach hałasu, mocy akustycznej, lokalizacji źródeł dźwięku i wielu innych. W ofercie posiadamy mikrofony ¼”, ½” i 1”o zróżnicowanych zakresach częstotliwości i o wysokiej dynamice. Szczegółowy wykaz dostępnego sprzętu znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.ects.pl/produkty/c128_akustyka_pomiary-akustyczne_mikrofony-i-przedwzmacniacze.

Post has attachment
Bardzo zależy nam na zadowoleniu Klientów z użytkowania zakupionych u nas produktów. Z tego powodu oferujemy Państwu usługę wsparcia technicznego online. Nasi pracownicy pomogą rozwiązywać problemy, z którymi Państwo się borykają, pokazując jednocześnie, jak tego dokonać. Szczegóły znajdą państwo pod tym linkiem - http://www.ects.pl/s1178_teamviewerqs-wsparcie-techniczne-on-line.
Photo

Post has attachment
Oprogramowanie FLIR QuickPlot zostało zaprojektowane specjalnie dla początkujących i średniozaawansowanych użytkowników z dziedziny R&D, którzy chcą zrozumieć zjawiska termiczne zachodzące podczas projektowania, produkcji czy przetwarzania. Oprogramowanie to umożliwia wizualizację modeli termicznych, a także nagrywanie i przechowywanie sekwencji obrazów wykonanych w podczerwieni. Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.ects.pl/produkty/c122_termowizja_oprogramowanie-termowizyjne/p244_flir-quickplot-1-2.

Post has attachment
Oprogramowanie DasyLab pozwala na prowadzenie złożonych pomiarów oraz analizę danych pomiarowych w czasie rzeczywistym. Co istotne, spełnia wszelkie wymagania dotyczące pomiarów. Oprogramowanie można wykorzystywać w pomiarach badawczo-rozwojowych, kontroli jakości, kontroli masowej produkcji, itd. Polecamy - http://www.ects.pl/produkty/c75_oprogramowanie_oprogramowanie-do-analizy-sygnalow/p104_dasylab.
Photo

Post has attachment
Polecamy Państwu światłowodowe wibrometry laserowe Polyteca. Można je wykorzystać w przemyśle elektronicznym, pomiarach połączeń przewodów, testach telefonów komórkowych czy komponentów dysków twardych. Stosowane są także przy pomiarach mikrostruktur, w medycynie, zoologii czy testach R&D. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.ects.pl/produkty/c112_wibrometry-laserowe_wibrometry-roznicowe/p213_ofv-552-swiatlowodowy-interferometr-roznicowy.
Photo

Post has attachment
Phantom VEO4K to nowy model wśród kamer Phantom VEO. Kamera ta gwarantuje najwyższą jakość obrazu w rozdzielczości 4K i kompaktową obudowę oraz dużą wytrzymałość. Kamera wyposażona jest w złącze kart pamięci CFast oraz port 10Gbit Ethernet, dzięki czemu transfer danych jest prosty i szybki. Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.ects.pl/aktualnosci/n301_premiera-phantom-veo4k.
Wait while more posts are being loaded