Profile cover photo
Profile photo
AMSM Clenstvo
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Или возилото на II Светска Војна...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Швајцарските Алпи, изворите на големите реки што течат низ Европа, убавите езера како Женевското, Нојшател, Циришкото и др. ја прават оваа земја предизвик за посета на сите вљубеници во природните убавини...Патувајте безгрижно во Швајцарија...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Среќата зависи од нас... Добро утро
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Малку ретро:) Се сеќавате ли на старата скопска кафана Кермес..
Photo
Add a comment...

Post has attachment
За да не се најдете „затечени“ доколку ви се дупне гумата од автомобилот на сред пат...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Добро утро, тмурно утро...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
„Проклетството“ на бројот 13 започнува од Тајната вечера каде што присуствувале 13 луѓе, од кои 13-тиот бил Јуда... 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Препознај го АМСМ партнер логото, покажи ја АМСМ членската картичка и добиј попуст! 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Каде и да одите не заборавајте да ја погледнете новата прегледна мапа за состојба на патиштата по градови на www.amsmspi.mk
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Вака некако ни изгледа утрото денес...
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded