Profile cover photo
Profile photo
Středisko mediální výchovy
29 followers -
Na sociálních sítích vidíme hlavně to pozitivní
Na sociálních sítích vidíme hlavně to pozitivní

29 followers
About
Posts

Post has attachment
Snapchat a mnoho dalších sítí se můžete naučit nejen ovládat, ale také využívat při výuce. Přihlaste se do našeho kurzu Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání!  http://www.stremev.cz/informace-ke-kurzu-socialni-site-jako-vyzva-pro-vychovu-a-vzdelavani/

Post has attachment
Narcisy jsou všude v zahrádkách, přeneste si je také do školních tabletů a prohlédněte si je lépe, než pod mikroskopem! :)

Post has attachment
Na střední můj spolužák psal provokativně datum v odmocninách a sinusech, pomocí matematických funkcí ale lze i vyznat lásku :)
Photo

Post has attachment
Příští měsíc opět otevíráme kurz, v němž se naučíte nejen orientovat se ve světě sociálních sítí, ale také je smysluplně využívat při vyučování! Ještě stále za cenu 500 kč díky podpoře Nadace ČEZ :)

Post has attachment
Vyjádření Střediska mediální výchovy k záležitosti soutěže "Fajn lyžák"

Post has attachment
Nemožné se stalo skutečností :) Po půl roce je konečně venku náš článek porovnávající přístup k médiím ve vzdělávání u nás a v Nizozemsku, tak se do něj pojďme začíst! :)

Post has attachment
V rámci Akademických půlhodinek bude mít přednášku také Středisko mediální výchovy. Lektorka Martina Dobosiová bude hovořit o různých aspektech sociálních sítí a některé si budete moci na vlastní kůži i vyzkoušet :)

Post has attachment
Jak prostřednictvím sociálních sítí žákům představit slavná umělecká díla nebo historické osobnosti? Ať najdou fotku či sami dílo či portrét osobnosti vyfotí, přidají zábavný komentář a sdílí na sociálních sítích. Za odměnu se dozví, jak to ve skutečnosti bylo. Více na http://www.stremev.cz/materialy-ke-stazeni/
Photo

Post has attachment
Znáte to nebo se každé pondělí vzbudíte už o hodinu dříve? :)
Photo

Post has attachment
Ani v rámci přípravy budoucích pedagogů není pro studenty zajištěno mediální vzdělání. Týká se pouze iniciativy určitých vyučujících a nabídky kurzů CŽV. Naše Středisko bylo přizváno mezi blogery portálu Pedagogické fakulty UK - Peďák, kde budeme věnovat pozornost přípravě budoucích pedagogů na současné trendy mobilního světa.
Wait while more posts are being loaded