Profile cover photo
Profile photo
Medycyna estetyczna Esthetique
5 followers
5 followers
About
Medycyna estetyczna Esthetique's posts

Zajmujemy się przeprowadzaniem kompleksowych szkoleń dla lekarzy. Pokażemy Państwu jak poprawnie wykonać bezoperacyjną korekcję zmarszczek oraz pomożemy w doborze właściwych preparatów do zabiegów: http://esthetique.com.pl/esthetique/oferta/oferta_szkolenia.html. Zapraszamy!

Post has attachment
Pojawiające się na twarzy zmarszczki, to pierwsza widoczna oznaka starzenia się. Należy pamiętać, że nie ma żadnego sposobu-cudu, który zatrzymałby upływający ząb czasu. Istnieją jednak metody, dzięki którym możliwe jest opóźnienie ich powstawania: http://esthetique.com.pl/esthetique/zabiegi-przeciwzmarszczkowe/. Zapraszamy!
Photo

Dzięki zabiegom peelingującym szybko i sprawnie pozbędą się Państwo martwego naskórka. Korzystanie z peelingu polecamy przede wszystkim osobom, którym zależy na poprawie wyglądu i stanu skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://esthetique.com.pl/esthetique/peelingi/.

Zmarszczki to niewielkie załamania, które pojawiają się na skórze. Zasada jest prosta – im starsi jesteśmy, tym więcej zmarszczek znaczy nasze ciało. Jeżeli szukają Państwo skutecznego preparatu, który zahamuje proces powstawania zmarszczek, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą umieszczoną na stronie internetowej: http://esthetique.com.pl/.

Post has attachment
Nadmierne spożywanie cukrów prowadzi do nadwagi, a w skrajnych przypadkach - otyłości. Powrót do normalnej wagi jest trudny i okupiony wieloma wyrzeczeniami. Jeżeli zmagają się Państwo z nadwagą, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty: http://esthetique.com.pl/.
Photo

O zaletach karboxyterapii można mówić bez końca. My jednak najbardziej cenimy ją za wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w ludzkim organizmie. Karboxyterapia rozbija w sposób mechaniczny złogi skóry. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie internetowej: http://esthetique.com.pl/.

Wykonujemy rewitalizacje biustu. Wszystkie nasze zabiegi są proste w wykonaniu, bezpieczne, nie traumatyzują tkanek i dają pełną satysfakcję klientkom, które od lat borykały się z problemem utraty jędrności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://esthetique.com.pl/esthetique/rewitalizacja-biustu/.

Post has attachment
Eyelash Conditioner Advanced to innowacyjny kosmeceutyk stymulujący wzrost rzęs. Dzięki niemu naturalne rzęsy staną się nie tylko dłuższe, ale też gęstsze i mocniejsze. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu: http://esthetique.com.pl/
Photo

Zajmujemy się usuwaniem przebarwień metodą COSMELAN. Dzięki terapii raz na zawsze pozbędą się Państwo plam barwnikowych spowodowanych problemami hormonalnymi. Dodatkowo zabieg przywraca równowagę skórze mieszanej i tłustej. Po więcej informacji zapraszamy na: http://esthetique.com.pl/esthetique/usuwanie-przebarwien-cosmelan/.

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej polecamy szczególnie tym Państwu, którzy chcą cofnąć oznaki upływającego czasu. W naszej klinice możecie m.in. pozbyć się zmarszczek lub skorygować opadający biust. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferty: http://esthetique.com.pl/esthetique/zabiegi-przeciwzmarszczkowe/.
Wait while more posts are being loaded