Profile cover photo
Profile photo
Ogrodnictwo Awangarda
3 followers
3 followers
About
Posts

OGRÓD TOWARZYSZY LUDZIOM OD NAJSTARSZYCH DZIEJÓW. NASZA FIRMA SKUPIA WIEDZĘ MINIONYCH POKOLEŃ I NAJNOWSZE TECHNOLOGIE, ABY WYKORZYSTAĆ JE  W TWORZONYCH PRZEZ NAS OGRODACH. 
OGRODY SĄ DLA WSZYSTKICH. 
OGRÓD JEST WIZYTÓWKĄ KAŻDEGO GOSPODARZA, UZUPEŁNIENIEM DOMU ORAZ NAJWIĘKSZYM POMIESZCZENIEM WSPÓLNYM WSZYSTKICH DOMOWNIKÓW. KIEDY JEST PIĘKNY I KOLOROWY ZACHWYCA WSZYSTKICH I SPRAWIA, ŻE GOSPODARZ, JEGO RODZINA MOGĄ POCZUĆ SIĘ DUMNI. OGRÓD WIELE MÓWI O JEGO WŁAŚCICIELU, REPREZENTUJE GO, A TAKŻE JEST WSPANIAŁYM MIEJSCEM REKREACJI DLA RODZINY I PRZYJACIÓŁ. 
MY GO DLA CIEBIE WYKONAMY.
JEŚLI CHCESZ MIEĆ WSPANIAŁY OGRÓD, ALE NIE POTRAFISZ LUB NIE MASZ CZASU NA STWORZENIE TAKIEGO MIEJSCA SPOKOJU I HARMONII, ZAPRASZAMY DO NAS. NASZA PRACA OPIERA SIĘ NA WIELU WAŻNYCH ASPEKTACH, TAKICH JAK: ANALIZA POTRZEB I MOŻLIWOŚCI KLIENTA, ROZPOZNANIE TERENU I ANALIZA WARUNKÓW GLEBOWO-ATMOSFERYCZNYCH ORAZ DOSTOSOWANIE DO OTOCZENIA. UWZGLĘDNIAMY ZMIANY W PRZESTRZENI I CZASIE, ABY TWÓJ OGRÓD ZAWSZE PASOWAŁ DO OTOCZENIA I DO WŁAŚCICIELA. WAŻNE JEST TAKŻE DOSTOSOWANIE PROJEKTU OGRODU DO MOŻLIWOŚCI FINANSOWYCH INWESTORA, UŻYCIE WŁAŚCIWYCH ELEMENTÓW ORAZ DOBÓR ROŚLINNOŚCI. PODCZAS PRAC NA OGRODZIE POTRZEBNA JEST TEŻ CHOCIAŻ ODROBINA PROFESJONALIZMU, OGRODNIK MUSI ODWZOROWAĆ PROJEKT W TERENIE STOSUJAC SWOJE DOŚWIADCZENIE ORAZ ZAANGAŻOWANIE I PASJĘ. NASZA FIRMA FACHOWO POKAŻE CI JAK DBAĆ W WOLNYCH CHWILACH O TWOJĄ DOMOWĄ OAZĘ, A TAKŻE JEŚLI NIE BĘDZIESZ MÓGŁ SAM WYKONAĆ WSZYSTKICH CZYNNOŚCI, MOŻESZ POWIERZYĆ NAM PIELĘGNACJĘ OGRODU.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded