Profile cover photo
Profile photo
EKO-DESKA. Deski tarasowe i kompozytowe
13 followers
13 followers
About
Posts

Post has attachment
Mimo że lato kojarzy się nam przede wszystkim ze słońcem, to czasem pojawiają się także deszczowe dni. Gdy deszcz zmoczy nasz taras wykonany z deski kompozytowej, nie musimy się martwić o bezpieczeństwo. Deska posiada antypoślizgową powierzchnię, poza tym woda szybko odparowuje z jej powierzchni. Polecamy - http://www.eko-deska.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze deski kompozytowe można wykorzystać do budowy elewacji, tarasów oraz ogrodzeń. Gwarantujemy, że wykonane z pomocą naszych desek konstrukcje będą trwałe i solidne. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i internetowej i zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami - http://www.eko-deska.pl/realizacje.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W przypadku drewnianych desek tarasowych niezbędne jest ich regularne olejowanie i impregnowanie. W przeciwnym razie stracą blask i będą narażone na działanie czynników atmosferycznych. Z deskami kompozytowymi nie ma takiego problemu, ponieważ nie wymagają one impregnacji, polecamy – http://www.eko-deska.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zamów naszą deskę kompozytową już dziś, to bardzo proste! Wystarczy, że prześlesz szkic tarasu na e-mail oraz informację, w jaki sposób ma być ułożona deska. My w ciągu 24 h prześlemy naszą ofertę cenową wraz z rysunkiem rozłożenia desek. Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, przystępujemy do dzieła. Zapraszamy - http://www.eko-deska.pl/transport.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze deski elewacyjne oraz tarasowe oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych. Zawsze mogą Państwo liczyć na szybkie i terminowe dostawy zamówionego towaru. Warto wiedzieć, że deski kompozytowe to materiał w 100% podlegający recyklingowi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.eko-deska.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W desce kompozytowej nigdy nie trafią Państwo na drzazgi. Dzięki temu zwiększa się bezpieczeństwo użytkowania tarasu, zwłaszcza jeśli poruszają się po nim dzieci. Deski naszej produkcji są bezpieczne i trwałe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą desek kompozytowych - http://www.eko-deska.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Montaż deski kompozytowej wymaga takich samych narzędzi jak podczas obróbki standardowego drewna. Dla osiągnięcia najlepszych efektów polecamy użycie piły tarczowej z tarczą o ilości zębów między 24-40 przy średnicy 230 mm. Zapewniamy, że nasz kompozyt drewna WPC jest prosty i łatwy w obróbce. Zapraszamy - http://www.eko-deska.pl/instrukcja-montazu.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdują się też listwy kompozytowe. Można je wykorzystać do aranżacji elementów ogrodowych, bram wjazdowych i furtek wejściowych. Sztachety ogrodzeniowe wykonane z naszej Eko-deski mogą stanowić ciekawe dopełnienie architektoniczne w tym samym kolorze co taras. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.eko-deska.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jakość towaru i zadowolenie Klienta są dla nas najważniejsze. Chcemy sprzedawać tylko sprawdzone produkty. Jeśli szukają Państwo deski kompozytowej, która przetrwa lata i nie straci swoich właściwości, zachęcamy do współpracą z firmą Eko-Deska ze Szczecina - http://www.eko-deska.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zaakceptują Państwo ofertę, wystawimy zamówienie z warunkami realizacji, dokładną ilością, rodzajem towaru, a także ceną transportu. Informacje odnośnie kosztów transportu i czasu realizacji znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.eko-deska.pl/transport.html. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty deski kompozytowej i tarasowej.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded