Profile cover photo
Profile photo
فضا سازان امین
About
Posts

Post has attachment
سیستم نیم طبقه فلزی یا Mezzanine Floor سازه کاملاً پیچ و مهره ای است با قابلیت محاسبه و طراحی برای بارگذاری بین ۳۰۰ تا ۳۰۰۰ کیلوگرم بر مترمربع، نیم طبقه فلزی راه حل مناسب برای افزایش سطح مفید انبار طراحی می گردد و تماماً پیچ و مهره ای با مقاومت بالا و متناسب با ابعاد سالن تا سه طبقه قابل اجرا می باشد . درهنگام نصب نیم طبقه فلزی نیازی به هیچ گونه عملیات ساختمانی نمی باشد و راه حل مناسب و مقرون بصرفه جهت افزایش فضای قابل استفاده در انواع انبارها،کارخانه ها،واحدهای تولیدی و...

بیشترین موارد استفاده از این سیستم برای کارگاه های است که مایلند بخش کارگاهی و دفتری از هم جدا و از ارتفاع سالن نهایت بهره را ببرند قابل طراحی می باشد.
Add a comment...

Post has attachment
سیستم قفسه بندی بازویی (کانتی لور)جهت نگهداری بارهایی با گستردگی طولی زیاد ( شاخه ای و لوله ای ) در اوزان سبک و سنگین با جابجایی توشط ماشین آلات مخصوص ( لیفتراک، ساید لودر ، ریچتراک ) مناسب می باشد. سازه قفسه بندی متشکل از ستون های عمودی و بازو های باکس می باشد. در این سیستم بار توسط ماشین حمل پالت، جرثقیل سقفی یا دستی مستقیما بروی بازو های سیستم قرار می گیرد. زاویه اتصال بازو ها به ستون مناسب با نوع پروژه از 75 تا 90 درجه به همراه پین سر ریز بازو، می باشد. این سیستم قفسه بندی، جهت بارگذاری بارهای با گستردگی طولی زیاد ، بسیار ایده آل است از این رو سیستم برای نگهداری اقلامی مانند انواع لوله و پروفیل ، موکت، نئوپان،MDF و ... بسیار مناسب است.
Add a comment...

Post has attachment
فضاسازان امین با مشاوره، طراحی و اجرای قفسه بندی پانل های راک در انواع مختلف به شما کمک می‌کند تا از فضای انبار خود بهترین و مناسب ترین بهره برداری را بکنید. قفسه بندی پانل راک دارای ویژگی ها و مشخصاتی است که در ادامه برخی از آن ها را ذکر کرده‌ایم :
Add a comment...

Post has attachment
فضاسازان امین با مشاوره، طراحی و اجرای قفسه بندی‌های پالت راک در انواع مختلف به شما کمک می‌کند تا از فضای انبار خود بهترین و مناسب ترین استفاده را بکنید. قفسه بندی پالت راک دارای ویژگی ها و مشخصاتی است که در ادامه برخی از آن ها را ذکر کرده‌ایم :
Add a comment...

Post has attachment
فضاسازان امین با مشاوره، طراحی و اجرای قفسه بندی پالت راک راهرو باریک به شما کمک می‌کند تا از فضای انبار خود بهترین استفاده را بکنید.قفسه بندی پالت راک راهرو باریک دارای ویژگی های مختلفی است که در ادامه برخی از آنها را ذکر کرده‌ایم:
Add a comment...

Post has attachment
قفسه های درایوین (خودراهرو) در انبار ها جهت استفاده حداکثری ار فضا بکار برده می‎شوند که فضا سازان امین در امر طراحی و اجرای این قفسه ها به شما کمک می‌کند.قفسه های درایوین دارای ویژگی هایی هستند که در ادامه برخی از آن ها ذکر کرده‌ایم:
Add a comment...

Post has attachment
قفسه بندی های پیچ و مهره ای که از رایج ترین قفسه بندی ها در انبارها هستند توسط فضا سازان امین می‌تواند طراحی و اجرا گردند.این نوع از قفسه ها دارای ویژگی های هستند که در ادامه آن ها را ذکر کرده ایم:
Add a comment...

Post has attachment
فضا سازان امین در جهت بهره بردای و استفاده بهینه تر از فضای انبارتان طراحی و اجرای نیم طبقه راک را به شما توصیه می‌کند. نیم طبقه راک دارای ویژگی هایی است که در ادامه برخی از آنها را ذکر کرده‌ایم:
نیم طبقه راک
نیم طبقه راک
fazasazanamin.com
Add a comment...

Post has attachment
برای جابجایی بارهای مختلف از پالت ها استفاده می‌شود. پالت ها در انواع مختلفی وجود دارند که فضاسازان امین طبق نیاز شما انواع پالت و باکس پالت را برای شما تولید و آماده سازی کند.در ادامه برخی از انواع پالت ها را به شما معرفی کرده ایم:
Add a comment...

Post has attachment
قفسه بندی خود تغذیه اغلب در خطوط تولید و مونتاژ مورد استفاده قرار می‌گیرد و شرکت فضاسازان امین با تکیه بر تجربه خود طراحی و اجرای این نوع قفسه بندی با بهترین کیفیت و قیمت انجام می‌دهد. قفسه‌های خود تغذیه دارای ویژگی ها و مشخصاتی هستند که در ادامه آن ها را ذکر کرده ایم:
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded