Profile cover photo
Profile photo
TERMAT Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Strop typu FILIGRAN stanowi uniwersalne rozwiązanie w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym. To wyrób składający się z płyty żelbetowej i warstwy betonu. Odpowiednia gładkość sprawia, że tynkowanie nie jest wymagane. Strop ten produkowany jest na indywidualne zamówienie według projektu, dzięki czemu możliwe jest montowanie w sposób bezpośredni. http://www.termat.pl/kategoria/strop-filigran/25.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie prefabrykatów dostępne są także schody. Klientom oferujemy duży wybór kształtów i wariantów. Biegi wykonane mogą zostać z betonu zwykłego lub architektonicznego. Do tego dostępne są pod określony rodzaj wykończenia lub całkowicie gotowe, bez konieczności dodatkowej obróbki. Ich cena jest przy tym porównywalna z tradycyjnymi wyrobami. http://www.termat.pl/kategoria/biegi-schodowe/27
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukacie elementów do zabudowy stropu? Belki Teriva to konstrukcja oparta na betonowej stopce uzupełnionej prętami nośnymi i głównym. Mogą być opierane bezpośrednio na murze, o ile jego szerokość ma od 24 centymetrów. Na stronie internetowej: http://www.termat.pl/kategoria/strop-teriva/24 zamieszczone zostały informacje dotyczące zasad montażu takich elementów oraz wszelkie informacje dodatkowe dotyczące kwestii technicznych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy budowie domu nie warto posiłkować się najzwyklejszymi materiałami budowlanymi. Trwałość wykonania ścian nośnych budynku determinuje jego wieloletni dobry stan technicznych. W naszej firmie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy klientom wysokiej jakości produkty. Znajdziecie Państwo u nas m.in. ściany fundamentowe oraz ściany działowe. Zapraszamy do współpracy z nami. http://www.termat.pl/kategoria/sciany-fundamentowe/5
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzenie budowy to zazwyczaj skomplikowane przedsięwzięcie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dostarczamy naszym klientom sprawdzone rozwiązania, w postaci m.in. keramzytowych materiałów budowlanych oraz stropów Filigran, a także Teriva. Znajdziecie Państwo u nas m.in. biegi schodowe oraz pustaki żużlowe. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych wyrobów. http://www.termat.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdecydowaliście się na budowę domu? Niestety nie jest to tania inwestycja, dlatego warto wybrać produkty najwyższej jakości, które oferujemy! Nasza pełna oferta dostępna jest na stronie: http://www.termat.pl/. Decydując się na usługi firmy TERMAT możecie liczyć na konkurencyjne ceny oraz najlepsze produkty dostępne na polskim rynku. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pustaki BOX TERM PODSTAWOWY 24 charakteryzują się doskonałą odpornością na wilgoć oraz mróz. Atutem produktów jest również izolacyjność akustyczna. Dzięki swym doskonałym właściwościom pustaki świetnie sprawdzają się podczas budowy domów. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.termat.pl/kategoria/sciany-wielowarstwowe-i-wewnetrznie-nosne/7.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że zamówienia realizujemy w ciągu 3 dni. Ponadto produkty dostarczamy pod adres wskazany przez Klienta. Natomiast sposób płatności jest dowolny: przedpłata, przelew czy też gotówka w kasie. Na stronie: http://www.termat.pl/o-firmie dostępne są dodatkowe informacje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej firmie zatrudnieni są najlepsi specjaliści doskonale znający się na swojej pracy. Dodatkowo nasze produkty poddawane są dokładnym analizom, dzięki czemu cechują się niepowtarzalną trwałością. Kolejnym atutem naszej działalności są innowacyjne urządzenia. Więcej informacji dotyczące naszej działalności uzyskacie Państwo na stronie: http://www.termat.pl/deklaracje-zgodnosci-i-certyfikaty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
To właśnie ściany fundamentowe są najważniejszym elementem podczas budowy budynku. Ich podstawowym zadaniem jest przeniesienie ciężaru budynku na grunt. Dzięki temu budynek jest stabilny i trwały. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.termat.pl/kategoria/sciany-fundamentowe/5.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded