Profile cover photo
Profile photo
Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.
117 followers -
Jedna z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce!
Jedna z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce!

117 followers
About
Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.'s posts

Post has attachment
Jeśli chcesz, aby Twoje filmy były widoczne w sieci i odnajdywane przez użytkowników, sprawdź, czy przestrzegasz wszystkich zasad SEO dla wideo:
https://www.artefakt.pl/blog/seo/seo-wideo-optymalizacja-i-pozycjonowanie-firmowego-kanalu-youtube

Post has attachment
Panel Google Moja Firma ma nowy interfejs do wprowadzania zdjęć. Obecnie jest dostępny tylko w USA, ale mamy nadzieję, że niedługo pojawi się w Polsce. Szczegóły na naszym blogu:
https://www.artefakt.pl/blog/seo/nowy-interfejs-do-przesylania-zdjec-w-google-moja-firma


Post has attachment
Google stara się coraz lepiej dostosowywać wyniki wyszukiwania do potrzeb użytkowników. Czy mamy już do czynienia ze sztuczną inteligencją?
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na blogu:
https://www.artefakt.pl/blog/seo/rankbrain-czy-juz-ai
Photo

Post has attachment
Sprawdźcie nasze podsumowanie roku w branży SEO/SEM i prognozy na rok 2017. Miniony rok obfitował w duże zmiany w Google, więc upewnijcie się, że żadnej nie przegapiliście!
SEO: https://goo.gl/jdp8QP
AdWords: https://goo.gl/Zd9vGR
Photo

Post has attachment
Skuteczna optymalizacja strony internetowej ma duży wpływ na jej pozycje w wyszukiwarce. W naszym artykule prezentujemy przykłady efektów, jakie można osiągnąć wprowadzając zalecenia optymalizacyjne:


Google Analytics różnie identyfikuje źródło odwiedzin z linków tekstowych w zależności od tego, jak zachowa się użytkownik. O tym, jak zliczają się takie dane, przeczytacie w artykule:
https://www.artefakt.pl/blog/analityka/linki-w-postaci-tekstowej-jak-widzi-google-analytics

Post has attachment
Wszystkim naszym pracownikom, klientom i partnerom biznesowym życzymy spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym roku.


http://bit.ly/Artefakt-Życzenia-2016
Photo

Post has attachment
Google zmienia wytyczne dotyczące wyświetlania recenzji w formie rich snippets w wyszukiwarce. Więcej o tym na naszym blogu:

Post has attachment
Direct Answer to szansa dla stron na znalezienie się na szczycie wyników wyszukiwania. Wystarczy, że Google uzna, że treść strony to najlepsza odpowiedź na pytanie użytkownika. Co zrobić, aby zwiększyć szansę na wyświetlanie strony w Direct Answer? Przeczytacie o tym na naszym blogu:


Post has attachment
Dzięki prepozycjonowaniu można zaoszczędzić czas potrzebny do osiągnięcia wysokich pozycji w Google przez nową stronę internetową. Sprawdźcie, na czym polega ta usługa i kiedy można się na nią zdecydować.
https://www.artefakt.pl/blog/seo/prepozycjonowanie-czyli-jak-oszczedzic-czas-i-pieniadze-na-dzialania-seo
Wait while more posts are being loaded