Profile cover photo
Profile photo
Ceren Ocal
1 follower -
Bu platform Renkli Sesler - Farklı Sesler Dipnot Tv ve Renkli Sesler Londra Türk Radyosu ile bağlantılı kişilerin toplandığı bir alandır.
Bu platform Renkli Sesler - Farklı Sesler Dipnot Tv ve Renkli Sesler Londra Türk Radyosu ile bağlantılı kişilerin toplandığı bir alandır.

1 follower
About
Posts

Bu platform Renkli Sesler - Farklı Sesler Dipnot Tv ve Renkli Sesler Londra Türk Radyosu ile bağlantılı kişilerin toplandığı bir alandır. Bu programlarla ilgilenen ve bu programlara katılmış olan ve katılacak olan konukların birleştiği yer burası. Bu grupta Gelecekteki programlar ile ilgili bilgi alışverişi, birbirimizle irtibata geçme gibi eylemlerde bulunabiliriz. Güç birlikten doğar. Hiç bir gelir kaynağı olmayan bu programların amacı sizleri tanıtmak, bilgi alış verişi yapmak ve bir CONNECTİON oluşturmak. Renkli Sesler programları müzisyenler içindir, online yayınlardır ( Cüneyt Özdemirin bir projesi kapsamında) her cumartesi Tr saati ile 19.00'da www.dipnot.tv'de yayınlanır canlı yayın olarak sonrasında siteye yüklenir ve 45dk sürer, Farklı Sesler yayını iki haftada bir olur pazar akşamları tr saati 20:00'de (45dk), ve ilginç hikayesi olan kreatif insanların programıdır. Renkli Sesler Radyo Programını Londra'da radyo frekansı üzerinden dinleyebilirsiniz, aynı zamanda www.londratürkradyosu.com ve www.londratürkradyosu.net adresinlerinden de takip edebilirsiniz, program cumartesi akşamları İngiltere saati ile 19.00'da başlıyor 2 saat sürüyor.(9 mart'a kadar bir ara verildi radyo programına) Londra'da yaşayan müzisyenler gelip konuk olabilirler, radyonun imkanları geniş çünkü tek yasal radyo İngilterede. Türkiye'den veya başka ülkelerden katılmak isteyen müzisyen arkadaşlar telefon veya skype bağlantısı ile katılabilir. Operatör ve Sunucu bendeniz Ceren Öcal, aklınızda sorular var ise bana özel olarak facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded