Profile cover photo
Profile photo
Kraz. Transport, wykopy, roboty ziemne
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Od samego początku istnienia naszej firmy staramy się rzetelnie wykonywać wszystkie nasze zlecenia oraz dotrzymywać terminów. Pozwala nam się to cieszyć gronem usatysfakcjonowanych Klientów, co potwierdzają liczne rekomendacje oraz listy referencyjne. Zapraszamy na http://www.pl-kraz.pl/.

Add a comment...

Post has attachment
Wśród naszych usług znajdują się m.in. wyburzenia budynków, dzięki którym uzyskujemy gruz, który poddawany jest recyklingowi. Pozwala nam to zaoferować Państwu kruszywo betonowe, które ma szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na http://www.pl-kraz.pl/kruszbet,9,pl.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie wszyscy wiedzą, że nasza firma zajmuje się także wynajmem maszyn budowlanych! W naszej flocie znajdą Państwo koparki, spychacze, koparko-ładowarki oraz wywrotki, które przydadzą się wszystkim, którzy marzą o stawie lub przesadzeniu drzew i krzewów na swojej posesji! Zapraszamy na http://www.pl-kraz.pl/wynajem-maszyn-budowlanych,10,pl.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Musisz wyburzyć starą nieruchomość? Zleć tą pracę profesjonalistom! Specjaliści z firmy KRAZ świadczą kompleksowe usługi z zakresu prac wyburzeniowych. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z przygotowaną przez nas ofertą, zapraszamy na stronę http://www.pl-kraz.pl/wyburzenia,8,pl.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi z zakresu prac ziemnych oraz wyburzeniowych. Oprócz tego oferujemy także wynajem maszyn budowlanych, transport ciężarowy oraz obsługę komunalnych oczyszczalni ścieków. Więcej informacji o przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo na stronie http://www.pl-kraz.pl/oferta,2,pl.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokładamy starań, aby zapewnić Państwu najwyższy standard usług świadczonych przez nasze przedsiębiorstwo. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://www.pl-kraz.pl/referencje,3,pl.html, gdzie prezentujemy referencje, jakie otrzymaliśmy od naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w kompleksowych pracach ziemnych oraz rozbiórkach budynków. Oferowane przez nas usługi świadczymy na terenie całego województwa pomorskiego. Chcesz skorzystać z naszej oferty? Skontaktuj się z naszym biurem http://www.pl-kraz.pl/kontakt,6,pl.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej www.pl-kraz.pl w zakładce „Oferta” znajdziecie zdjęcia oraz dokładne informacje dotyczące naszych usług. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną specyfikacją maszyn oraz zakresu prac, a w razie jakichkolwiek wątpliwości do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się także w obsłudze komunalnych oczyszczalni ścieków. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, jesteśmy w stanie zaoferować Wam usługi najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z jednakowym zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy oraz odwiedzenia strony internetowej www.pl-kraz.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z czynników wpływających na sukces naszej firmy jest stale rozwijające się zaplecze techniczne. Stawiamy wyłącznie na najlepsze, nowoczesne i wysokowydajne maszyny budowlane oraz wyspecjalizowane samochody. Współpraca z firmą www.pl-kraz.pl jest gwarancją satysfakcji i zadowolenia. Przekonajcie się sami!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded