Profile cover photo
Profile photo
El-Dźwig s.c. Elektromechanika dźwigowa. Orlik R., Maciak K.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu najlepsze życzenia. Życzymy zdrowych, spokojnych świąt, spędzonych w radosnej, rodzinnej atmosferze. Niech uśmiech nie schodzi z twarzy, a melodia kolędy nie cichnie. Życzymy, by te magiczne dni były czasem odpoczynku od codziennych trudów, spędzonym wśród najbliższych. http://el-dzwigsc.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nagła awaria windy? Szukasz szybkiej i profesjonalnej pomocy? Nie mogłeś lepiej trafić! Zachęcamy do kontaktu. Nasze usługi w zakresie naprawy dźwigów osobowych świadczymy całodobowo. Działamy przede wszystkim w Warszawie, lecz przyjmujemy zlecenia z całego województwa mazowieckiego. Zapraszamy - http://el-dzwigsc.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Modernizacja i naprawa dźwigów to bardzo odpowiedzialna praca. Na naszej solidności można polegać. Posiadamy niezbędne uprawnienia z zakresu elektromechaniki dźwigowej, które umożliwiają nam świadczenie kompleksowych usług montażu dźwigów osobowych. Zapraszamy do współpracy - http://el-dzwigsc.pl/zaswiadczenia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy doświadczonymi fachowcami i szybko namierzmy usterkę. Wiemy, że niedziałająca winda to duży problem w wielopiętrowym bloku. W pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu do diagnostyki i napraw. Zapewniamy, że po naszej interwencji winda będzie działać jak nowa. Zapraszamy do kontaktu - http://el-dzwigsc.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo techniczne w kwestiach związanych z windami. Zajmujemy się również prowadzeniem nadzorów inwestorskich w procesie modernizacji dźwigu. Przygotowujemy także specyfikacje na potrzeby przetargów dźwigów osobowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://el-dzwigsc.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uszkodzona winda może stanowić prawdziwe niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia jej użytkowników. Z tego też względu tak istotne są regularne przeglądy wind osobowych. Firma El-Dźwig z Warszawy oferuje m.in. montaż, konserwację i przeglądy techniczne dźwigów osobowych - http://el-dzwigsc.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje również doradztwo przy określaniu zakresu modernizacji dźwigów i opracowaniu programów funkcjonalno-użytkowych, które są pomocne przy modernizacji wind. Wykonujemy także nadzory inwestorskie przy procesie modernizacji dźwigu i sporządzamy specyfikacje z zakresu robót do potrzeb przetargów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą - http://el-dzwigsc.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Konserwacja windy jest przeprowadzana w celu zmniejszenia zużycia poszczególnych elementów dźwigu i wydłużenia okresu jego użytkowania. Konserwacja zwiększa bezpieczeństwo korzystania z windy, a także jest korzystna ekonomicznie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług konserwacji dźwigów osobowych - http://el-dzwigsc.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy znani ze swojej rzetelności w zakresie serwisu, naprawy i montażu dźwigów osobowych. Nasz personel składa się z doświadczonych fachowców, którzy swoją pracę wykonują szybko i solidnie. W pracy wykorzystujemy nowoczesny i sprawdzony sprzęt, zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://el-dzwigsc.pl/oferta/.
Add a comment...

Post has attachment
Przy montażu, czy konserwacji dźwigów osobowych zawsze dbamy o bezpieczeństwo ich użytkowników. Jesteśmy świadomi, jak duża odpowiedzialność na nas spada, dlatego pracujemy solidnie, rzetelnie i precyzyjnie. Przestrzegamy wszelkich zasad BHP oraz dyrektyw unijnych. Zachęcamy do współpracy - http://el-dzwigsc.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded